Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - rewox


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz

Wiek: 22

Kontakt: Steam, pw, gg

Twój nick na TS3: rewox

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Chciałbym się sprawdzić, gdyż pomimo wielu możliwości zawsze unikałem pełnienia tej funkcji. Na obecną chwilę rekrutacja jest otwarta, a brak podań przychyla mnie ku decyzji o podjęciu tej próby. Myślę, że jestem w stanie uzupełnić obecny skład z rana jak i pomóc po południu (jestem dostępny w bardzo elastycznych godzinach). Z drugiej strony mam wrażenie, że podołam chociażby dlatego, że nie mam problemów z kulturą wśród obcych mi osób (celowe wyzywanie się na kanałach prywatnych to zupełnie inna sprawa) czy też z zachowaniem powagi oraz spokoju. Regulamin mam opanowany bardzo dobrze jak również jestem konsekwentny w tym co robię. Myślę, że nie będzie ze mną jakichkolwiek problemów, gdyż potrafię się dostosować co nieraz udowodniłem pełniąc funkcję admina na większości serwerów csc czy też opiekuna/gamera podczas mojego prawie trzy letniego stażu. Na koniec dodam, że jest mi to zupełnie obca funkcja, w której najzwyczajniej w świecie chciałbym spróbować swoich sił.

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): 7 (świetny kontakt z Pynią i Umciakiem, z Majunem dawno nie gadałem choć na jakieś złe relacje nie narzekam. Jedyna osoba, której tak naprawdę nie znam to Ganguś, czasem się miniemy na kanale)

Ile czasu spędzasz na TS3: Zależy od dnia, pracy. Od 1 do +10h

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 5

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Zerowe, nigdy wcześniej nie pełniłem takiej funkcji.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): Tak

 

@@MajuN To była autokorekta, sorki ziom XD

Edytowane przez rwxpnx
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem jakie on ma doświadczenie jako admin TS, ale myślę, że jeśli ma bardzo dobry kontakt z administracją to bardzo szybko nauczy się wszystkiego jako admin. Świetnie sprawuje się jako UBteam to czemu nie tutaj? Przede wszystkim wiek daje mu +++ na korzyść :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O na Tak bo już nie jeden raz pokazałeś, że wszystko można wyjaśnić na spokojnie, nie jesteś osobą konfliktową z tego co ja widzę z daleka :D masz bardzo dobry kontakt z administracją w porównaniu do osób które ostatnio pisały podanie, +Wiek +Kontakt, a co do znajomości ts'a to wszystko jest banalnie proste więc dużo to nie zmienia, że nigdy nie pełniłeś takiej funkcji.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że na tak!

Rewox (aka gruby Łukasz zemdlał) jest najlepszym kandydatem na to stanowisko.

Konsekwentny i tak jak napisał, wyzywanie na kanałach prywatnych ze mną czy to z Umciakiem, to inna bajka.

Jego wiek może świadczyć o tym, że będzie to odpowiedzialny admin.

Brak doświadczenia jest do nadrobienia w 5 minut, dosłownie.

Kontakt z adminami przecież nie będzie idealny z każdym po kolei.

Na ts siedzi bardzo dużo.

 

Jednym słowem jestem na tak! :)

Powodzenia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się tutaj za bardzo rozpisywać. Jestem na Tak.

 

Nie miałem nigdy problemu podczas komunikacji z Twoją osobą.

Zna dobrze regulamin i wiem, że dobrze go będzie egzekwował. Minus to znajomość ts'a, ale to jest naprawdę banalne i ogarnie to w ciągu pierwszego dnia.

Jest osobą rozpoznawalną, zależy mu na tym co robi i wkłada w to naprawdę sporo czasu.

Myślę, że jako Admin pokaże się równie z dobrej strony jak obecnie w UBT.

 

Btw. Sam jesteś Majuk pało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz pozegnalem sie z tym forum i nie czesto na niego wchodze bo cos oczekuje ale to mnmiejsza o to Poznalem Cie z bardzo dobrej strony Łukaszu i masz u mnie wielkie TAK nadajesz sie jak najbardziej na to stanowisko a kto wie czy nie na VROOTA no do rzeczy bez konfliktowy wszystko zalatwia na spokojnie miły kolezenski dobry do wspolpracy + wiek Masz u mnie wielkie tak :) musialem to napisac bo Ci sie nalezy pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odpowiednia osoba na Te stanowisko,jest bezkonfliktowy,opanowany,do wszystkiego podchodzi ze spokojem,pomocny.

 

Krótko mówiąc jestem na wielkie Tak.

Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam powodów by być na nie. Nadajesz się nawet na bycie czymś więcej niż adminem. Bezkonfliktowy dla nowo poznanych ludzi, towarzyski, ogarnięty (w sumie w tym przypadku wiek mówi za siebie, chociaż wiadomo, że zdarzają się wyjątki). Poradzenie sobie z permisjami admina tutaj to kwestia 5min jak wspomniała Marina. Idź w świat, ts potrzebuje takiej bezkonfliktowej osoby jak Ty czy Gangus. Duże tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jestem na TAK, czesto widuje go na tsie, jak siedze, a przybawam na nim ostatnio czesto. Przyjemnie sie z nim rozmawia, umie rozbawic, zalagodzic sytuacje i unika konfliktow, a wrecz potrafi je rozwiazywac. Tak wiec napewno poradzi sobie z ta odpowiedzialna funkcja. Nie mam co do tego zadnych watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności