Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Ilona


Ilona

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Ilona

2. Imię: Ilona
3. Wiek: 22
4. Znajomość AMX (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
8. Parę słów o sobie **: Hej mam na imię Ilona, mam 22 lata, mieszkam w Bremerhaven. Lubię robić zdjęcia, tworzyć muzykę, grać w gry komputerowe i słuchać muzyki. Jestem blondynką z niebieskimi oczami. Mam 173cm wzrostu. Mój ulubiony kolor to kolor czerwony.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:  Ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze i często widzę jak gracze łamią regulamin i źle się wyrażają.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 5 godzin :D
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): codziennie w godzinach 15-23
13. Staż w Counter-Strike 1.6: około 5 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała kobitka

Poza tym dobre gt

Pomocna, zaradna

Mikrofon i składka

Jestem na TAK tylko brać xd

pozdrawiam masz :)

Edytowane przez Masz2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym Tygodnia.

 

 

Ogólnie wymagania spełniasz ale mam małe ale o którym nikt nic nie pisał 

 

Brak celi. mimo, że cię lubię i o tym wiesz xd to musze to napisać

 

Jesteś bardziej takim mini "kamperem"  lubisz przeczekać rudny itd. jak jesteś Zombi.

+ to będzie chyba twój 1 raz tak więc trzeba będzie ciebie poduczyć troszku ^^ ale to da się załatwić 1h na ts i już masz wszystko z amx_modmenu jak i z konsoli wytłumaczone a to tylko tyle na admina "początkującego potrzeba" tym bardziej, że na zm i tak banujemy z Amxmodmenu :)

 

 

I to w sumie tyle osobiście ciebie na niczym innym nie przyłapałem tak więc  jestem za - u góry pisze :D

 

 

 

Funny a może tak edytuj ??? o.O ? ?? czy posty nabijasz heehhee

Chemik ! Edytuj !!!! Ehhh   Zaraz tutaj się porobi zbiorowisko x3 posty od każdego !...

Edytowane przez JC PLAMBYGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak to mówią? "Kto ma cycki ten ma władzę" xD
Przyda się kobieta w naszym gronie :)
+ GT
+ Micro
+ Składka
+ Stalowe nerwy
+ Nigdy przy mnie nie przeklinała
Kurde taką Panią to z kwiatkiem szukać. :D

 

Oczywiście, że na TAK!

 




 

widac ze aktywna
skladka jest
wiek odpowiedni
amx to banal, tym bardziej jezeli uzywa sie tylko amxmodmenu
przyda sie ktos kto moze naprostuje ten serwer i bedzie bardziej pomocny niz inni a nie typu "ciesz sie ze bana nie dostales" po tym jak dostalem kicka gdzie zapytalem jakie sa cele :D


Kto Ty w ogóle jesteś? Nie grasz na serwerze to się nie wypowiadaj co? I ktoś kto naprostuje serwer? Żebyś zaraz nosa sobie nie musiał naprostować! Myślę, że admini robią wszystko co w ich mocy, a Ty nie grasz a się udzielasz. Krótko, WYJDŹ! Edytowane przez Kasia!
Istnieje coś takiego jak opcja "Edytuj".
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że grasz i ci zależy na serwerze dlatego podpowiem opiekunowi, że warto w ciebie zainwestować czas i wiedzę, bo możesz być dobrą adminką :)

 

Osobiście ? ubóstwiam zaradne kobiety i grające w csa :P może nie w cs'a zombi moda ale ogólnie w csa :P

 

Jak byś potrzebowała pogadać zapraszam na PW na pewno pomogę w każdej dziedzinie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze aktywna

skladka jest

wiek odpowiedni

amx to banal, tym bardziej jezeli uzywa sie tylko amxmodmenu

przyda sie ktos kto moze naprostuje ten serwer i bedzie bardziej pomocny niz inni a nie typu "ciesz sie ze bana nie dostales" po tym jak dostalem kicka gdzie zapytalem jakie sa cele :D

 

@admini sa zeby swiecic przykladem i pomagac a nie po to by pokazac jaka oni to nie maja wladze i banowac bo ktos cos zle zrobil, tym bardziej ze zapytalem grzecznie odrazu po tym jak na y@@ byly napisane "cele" , jakie sa te cele, a Ty mnie kickasz zamiast udzielic pomocy? niezly admin, i nie mow mi zebym wychodzil i nie wiem czy widzisz  bo za taka Twoja wypowiedz powinienes dostac warna za spam bo Twoja wypowiedz nic nie wnosi do tego tematu.

Nie mow mi ze nadmiernie ich nie robilem, bo jak nie dostalem odpowiedzi na pytanie to skad ja moge wiedziec co mam robic, i to sie zdarzylo raz a gralem moze 10 minut.

Edytowane przez biauy mew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NIE częsty brak celi, współpraca z Waldemarem dość częsta nie raz widziałem jak nie ma admina częste łamanie regulaminu. Aktualna kadra adminów jest wystarczająco dobra.

 




dziwne czemu was nie ma jak jesteście potrzebni zrobię upload demka akurat je mam :D z mapy zm_foda_zsbr to zobaczycie co "Ilona" odwala xD Edytowane przez Kasia!
Istnieje coś takiego jak opcja "Edytuj".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Na razie na Nie

-Piszesz ze spędzasz na serwerze 5h a po gt widać 2h do 3 max

-Lubisz sobie pokampić jako zm

+Składka

+Kultura

widac ze aktywna

skladka jest

wiek odpowiedni

amx to banal, tym bardziej jezeli uzywa sie tylko amxmodmenu

przyda sie ktos kto moze naprostuje ten serwer i bedzie bardziej pomocny niz inni a nie typu "ciesz sie ze bana nie dostales" po tym jak dostalem kicka gdzie zapytalem jakie sa cele :D

Czemu wypowiadasz się w podaniu kiedy grałeś może 1h.Bezsens.Po za tym to prawda że pytałeś jakie są cele ale nadmiernie ich nie robiłeś stawałeś obok kampy chamsko się przyglądałeś,biegałeś po mapie i pytasz się jakie są cele

 

Oraz typowe "podlizywanie się" kobietom 8) Nie żebym tego nie popierał ale trochę dziwne zachowanie

Edytowane przez AhMeD*DeToNaToR*.*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności