Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina by Peter.


Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór: 

 

Imię:
Piotr
Wiek:
16
Kontakt:
gg , steam , forum , skype , fb itd.
Twój nick na TS3:
Peterson
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:
Dlaczego u Was? A dlatego , że chciałbym rozwinąć naszego ts'a pod względem konkursów bo jakoś słabo ostatnio z nimi stoimy. Na naszym serwerze ts3 jestem od bardzo dawna i spotykałem się z problemami ludźmi , które jako admin chciałbym rozwiązywać , a wiadomo jako zwykły użytkownik rang ani kanałów nadawać nie mogę ;PP . Chciałbym również wspomóc grono administracyjne swoją osobą i dołączyć do tego grona ze względu na sam fakt iż są to same pozytywne osoby , bynajmniej nie miałem z nimi konfliktów. 
Ile czasu spędzasz na TS3:
Zazwyczaj 1-3 godziny , a jeżeli dłużej to tak 5-10 (weekendy , wolne dni itp. )
Czy posiadasz admina na innym TS3?:
Nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):
Myślę , że 10 mogę sobie postawić ! :D
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:
Zakładałem wiele razy własny serwer + byłem na innych
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):
Tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):
Tak

 

Wymagania:

  1. Ukończone 16 lat +
  2. Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 +
  3. Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 +
  4. Przynajmniej 25 sensownych postów i 15 godzin na forum +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  6. Posiadanie mikrofonu +
  7. Posiadanie konta na forum minimum 14 dni +

 

 

edit: ->NeM0o_! Posiadałem admina na wielu serwerach takich jak ( jb , surf , diablomod , a nawet serwer minecraft XDD) (zanim zacząłeś się udzielać na forum bo n Cię nie widziałem jakoś specjalnie gdy posiadałem powyżej wymienione rangi) i jeszcze niecały miesiąc temu posiadałem rangę z jb :) Pozdrawiam :).

Edytowane przez Peter
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś moim adminem na surfie, dobrze pamiętam naszą współpracę, która była przyzwoita. Wiem, że kiedy masz rangę nie ponosi Cię fantazja, starasz się wywiązywać ze swoich obowiązków i idzie Ci to dobrze. Dodatkowo bezkonfliktowy, co raczej jest niezbędne teraz na tsie. Ja jestem na tak, przyda się pomoc, w szczególności, że adminów jest niewielu. 

 

Tylko uważaj, bo niektórzy ludzie mogą Ci powiedzieć, że 1-3h to za mało, bo admin powinien siedzieć 10h, ale się nie przejmuj ;d

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż wypowiedziałem się w podaniu Shino to tutaj też się wypowiem.

 

Wiek jest, nie słyszałem aby były jakieś z tobą problemy aktywny nawet trochę jesteś, doświadczenie niby te masz, jedyny minus to, że mało się udzielasz na ts3 w sensie dziale ts3

 

Dlatego jestem za okresem próbnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardzo komunikatywną osóbką, miałam okazje z Tobą porozmawiać, jesteś bardzo miły i pomocny.

Jak widać w podaniu chcesz ożywić 'Ts'a' i to jest najważniejsze.

Doświadczenie jest, więc jak najbardziej na Tak!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tutaj mam nieco dylemat.

Fakt, teraz siedzisz troszkę na tym ts'ie ale podobnie jak w podaniu Shino przez jakiś tam okres czasu Cię nie było.

Jednak myślę, że nie będzie żadnych problemów z Tobą, nie stwarzałeś żadnych problemów więc czemu nie? :)

 

Ale jednak jestem za okresem próbnym.

Powodzenia! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się złożyć podanie.

Pomimo tego, że miałeś przerwę w "przesiadywaniu" na naszym serwerze to działałeś na jego korzyść wymyślając coś nowego i deklarując się do pomocy.

Jesteś bezkonfliktowy, neutralny i nie przypominam sobie żeby były z Tobą jakiekolwiek problemy.

Masz dobry kontakt z użytkownikami, potrafisz wszystko wyjaśnić na spokojnie i nie kierujesz się emocjami.

Chęć do pomocy masz, umiejętności pracy w grupie posiadasz...jestem za daniem Ci szansy.

Duże tak, trzymam kciuki!  :dajekwiata:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.

 

Widuję Cię dosyć często na serwerze. W dodatku każda pomoc się teraz przyda. Doświadczenie posiadasz, więc czemu by nie dać Ci szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu, że siedzę na ts codziennie od bodajże półtora roku widzę wszystko. xD Trudno by było mi się nie wypowiedzieć.

Piotruś pracowałam z tobą na surfie i nawet nie mogę powiedzieć, że pracowało się źle, ale muszę przyznać/potwierdzić/zapewnić, że ze swoich obowiązków wywiązywałeś się bardzo dobrze. Potrafisz oddzielać kontakty prywatne od serwera, nikogo nie wywyższałeś ponad resztę.

Co też mogę powiedzieć również jak i o ts'ie. Lubisz sobie "pośmieszkować", ale jeśli zajdzie taka potrzeba, potrafisz zapanować nad chaosem. Wiesz z kim możesz żartować, a z kim nie.

W ostatnim czasie jesteś tu często, o różnych porach, co jest wielką zaletą.

 

Ja jestem na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności