Skocz do zawartości

[ODRZUCONE](ubt)Fryzjer


Skiperek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Fryzjer
Wiek:19
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:AmxBans
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO:około 11 lat
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? :Jeszcze nie 
Ile czasu poświęcasz forum?:Bardzo dużo czasu
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?:Aim, wh,sh, triger . ( na botach gdy miałem 7 lat)
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci:Warny tylko
Doświadczenie na podobnym stanowisku:Nie . Jestem aktualnie opiekunem
Informacje o sobie lub uwagi: Jestem Opiekunem aktualnie dd2 i chciałbym wspomóc UbTeam przy sprawdzaniu zgłoszeń bo często gracze piszą lub mówią mi że długo czekają na ssy no i chciałbym przyśpieszyć ten proces ile tylko będę mógł. Jestem ogółem z natury spokojną osobą i opanowaną oraz znam się na rzeczy co to jest skill a co to jest cheat. :) Dlaczego myślicie akurat ja ? Sprawdźcie jak to jest możliwe, że na forum praktycznie jestem only 24 na dobre . Cały czas jestem aktywny i pilnuje swojego działu, więc dodatkowy dział jak ub nie powinno zrobić żadnego problemu, a to skutku szybce dostanie ub lub perma bana :P 

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssy się przeciągają gdyż przez ostatni czas sprawdzał je tylko James (tymczasowo nie mogę tego robić). Dziś dołączył do niego (który głównie zajmuje się sourcebansem, a nie amxbansem) więc ssy będą sprawdzane przez dwie osoby co zdecydowanie wystarczy bo próśb jest stosunkowo mało.

Co do sprawdzania demek (których jest jeszcze mniej) - mam wrażenie, że do tego potrzebne są bardziej doświadczone osoby, które nie mają problemów z przejrzystą i dokładną rozpiską (pomijając fakt, że dwie osoby zupełnie wystarczą do tego upewnienia się w decyzjach odnośnie zgłoszonych graczy). Dla mnie Twoje ostatnie rozpisanie było słabe i na jego podstawie na 100% nie wydałbym ostatecznej decyzji. Jeżeli miałby ktoś dołączyć do ubteamu to wolałbym widzieć tu osobę, która nie ma z tym najmniejszych problemów.

 

Obecnie jestem na nie.

 

/btw, tag tematu jest zły

 

@

Po 1 - jest od sourcebans, a nie amxbans więc po raz kolejny piszesz bzdury bez jakiejkolwiek wiedzy bo dopiero wczoraj dostał dostęp do amxbansa na czas mojej nieobecności. Nie wiem po co pisać coś jeżeli się nie ma o tym najmniejszego pojęcia.

To samo @@Brat Marcin, co ma stanowisko opiekuna do ubteam? Przecież to w żadnym wypadku się nie łączy. Piszesz też, że na pewno się sprawdzi a zaraz, że nie ma doświadczenia, zdecyduj się.

 

Obaj jak zwykle piszecie coś tylko żeby napisać, te wypowiedzi nie powinny się tu znaleźć.

Edytowane przez rwxpnx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do Twojej kandydatury   :D, poniewaz posiadasz juz 1 wazne stanowisko , ale mysle ze dasz sobie rade wiec jestem na tak , dodatkowym argumentem jest to ze dlugo czeka sie na sprawdzenie ssow , przyda sie kolejna para rak . Walsnie widac jak malo jest prosb o ub, chyba sobie zartujecie , ile trzeba czekac az ktos sprawdzi te ssy ? 

Co do Mariny , powieadzasz ledwo? Ty na pewno bys lepiej dawala sobie rade.

Edytowane przez OSPMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

Ledwo dajesz sobie radę z opiekunem, bardzo ważną rangą, a chcesz brać na siebie kolejną?

UBTeam to jedna z najważniejszych rang na forum i powinna ją mieć osobą doświadczona oraz odpowiedzialna.

Twoje podanie ma dużo błędów, jest bardzo chaotycznie napisane.

 

Podtrzymuje swoje zdanie, moim zdaniem po prostu nie jest to ranga dla Ciebie.

 

 

 

Jak tak gadasz, ciekawe jak ty byś sobie dawała rade XD 
 

To po co bierze na siebie kolejną rangę?

Edytowane przez Marina.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo rozpisane podanie, od niechcenia albo po prostu nie umiesz obszernie pisać.
Tak jak rewoX podkreślił, wczoraj dołączył do nas , chłopak zajmuje się obecnie GO i 1.6.

Jako iż próśb o UB nie ma za wiele, choć przewyższa to pojedynczą osobę kiedy rewoX wróci będzie nas już 3.

A jak dobrze pamiętam trzecia osoba nie miała co robić. Jestem tego zdania, że na czas nieobecności rewoX'a damy sobie z Christianem radę. Później to będzie walka o sprawdzanie ss'ów.

U mnie jesteś skreślony za brak doświadczenia, również wolałbym pracować z osobą, która wie już o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na nie.

 

To, że wczoraj dołączył do was,, kolejny członek Jan, to nie zmienia faktu, że nie widziałem ani razu jakiejkolwiek ingerencji jana w dziale ubt czy zgłoszeń, uważam że i on niepotrzebnie zajmuje miejsce, a doświadczenie ma również znikome, tak jak Fryzjer. Co do samego podania

 

słabo napisane

brak doświadczenia

nie widziałem żebyś ani razu kogoś zgłosił czy to na sb czy na w dziale antycheat, może dlatego ze grasz większościowo na ODD2 ale na inne serwery pewnie też wchodzisz grać.

 

 

Jeszcze raz pisze ze na nie :0

Edytowane przez Sequell**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak:

[+]Wiek,

[+]Staż,

[+]Dobrze radzi sobie jako opiekun to i tu na pewno się sprawdzi, ;)

[+]Ilość czasu spędzanego na forum,

[+/-]Rozpisane podanie,

[-]Doświadczenie, 

 

 

 

Ledwo dajesz sobie radę z opiekunem, bardzo ważną rangą, a chcesz brać na siebie kolejną? UBTeam to jedna z najważniejszych rang na forum i powinna ją mieć osobą doświadczona oraz od

 

Jak tak gadasz, ciekawe jak ty byś sobie dawała rade XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

[-] doswiadczenie,

[-] tak slabo napisanego podania na taka range, w zyciu nie widzialem, bys sie chociaz troche postaral,

[-] i tak jest juz za duzo ubt, a jak wroci rewox, to wtedy nie bedzie co robic w dziale o ub,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

Moim zdaniem i radzą sobie świetnie w trójkę i na pewno ogarniają Sprawy więc moim zdaniem nie potrzeba więcej osób.

Doświadczenia żadnego nie masz,chociaż mówi Się że można się wszystkiego nauczyć.

Podanie na prawdę Napisane na "odwal się".

 

Szczerze mówiąc nie wiem czy dałbyś radę ogarnąć Opiekę na serwerem plus praca w UBT,nie wiem może się mylę może nie.

 

Na chwilę obecną jestem na Nie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności