Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Niesłuszny ban?


mariusz2pa

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: ORION
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: buhahaha Leszko xd
4.IP/SID oskarzanego*:
5.Data i godzina: dzisiaj koło 21:45
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/bans/36428.html
7.Opis sytuacji: Po pierwsze ban nie słuszny ponieważ ani tam nie kampiełem ani nie stałem przez całą rundę na respie. Po drugie admin powinien na hudzie upominać, od tego jest ten hud. Po trzecie na początku kick za takie coś, a nie ban. Zapraszam na demko.
Rozpoczęcie akcji:
8:40 - wychodzę z respa idę długą wracam, chce iść shorta, leci he (domyślam się CT) cofam na resp aby obejść i zrobić plecy i dostaje bana. 
Pozdrawiam
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często się zdarza, że niektórzy admini zobaczą kogoś na respie (nie upewniając się, czy on nie przebiegał czasem) i nie schodząc na spekta od razu wywalają z serwera. Nie jest to sytuacja rzadka; w moim przypadku było podobnie i również przebiegałam, ale otrzymałam kicka. Dobrze by było, gdyby w końcu admini zaczęli się przykładać do swojej pracy bardziej sukcesywnie, a nie ktoś spami na u@ i od razu leci kick bez upewnienia się, czy rzeczywiście tak jest. Nie ma co się także oszukiwać, ale z tego, co zauwazyłam, to nie lecą kicki za resp, albo cele na stałych graczy, albo na tych, którzy dobrze grają, a na osoby, które są nowe i jeszcze nie do końca wiedzą co z czym. I to nie są jednorazowe sytuacje, tylko codziennie można sobie je zaobserwować grając na serwerze. Kolejna sprawa dotyczy ostrzegania. Jak to w ogole jest? - raz ostrzegają, a raz od razu kickują, albo nakładają bany i to TYLKO w zależności od tego, kogo miałoby to dotyczyć, bo znowu - tutaj upominają stałych wyjadaczy, którzy wiedzą, co za to grozi. Oni nie wylatują, wylatują za to wszyscy inni. Chyba czas najwyższy przyjrzeć się bliżej pracy co niektórych osób, bo nie jest to obiektywne w stosunku do wszystkich graczy, no ale jak się jest w relacji kumpel admin-gracz, noo, to można więcej... -,-

 

ps. zaraz ktoś napisze, że nie ma skarg na serwerze, bo nikt nic nie pisze jeśli o to chodzi. Już uprzedzę z góry to pytanie i dam na nie odpowiedź. NIE, NIKT nie będzie pisał skarg na szanownych adminów, bo albo ktoś, kto decyduje o przyjęciu bądź nie skargi uważa, że jest ona mało ważna, albo "tyle zachodu za nic", albo po prostu nie bierze na serio argumentów graczy stając w obronie adminów, albo jeszcze wypowiadają się koledzy adminów, którzy g. widzieli w d. byli i później nikt nie chce się wystawiać na hejt. Z drugiej strony gracze boją się napisać choćby słowo, bo potem wchodzą na serwer i tacy admini potrafią publicznie upokarzać i hejtować takie osoby, bo "napisały prawdę w skardze" na nich i to ich wielce uraziło. Nigddy nie będzie OK na serwerze dopóki admin będzie uważał się za boga i mógł coś takiego robić, bo to karygodne. Każdy popełnia błędy, ale notorycznie wiele spraw się powtarza i aż głupio się potem robi.

 

Co do samej skargi, myślę, że opiekun powinien przyglądać się tej sprawie, a adminowi dać do zrozumienia, ze takie sytuacje nie będą tolerowane, a jak nie jest pewny, to niech oglądają demka...

 

pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wypowiedzi Xeni , chyba też mnie dotyczyła, ale nie jestem pewny mniejsza. Skarga zostaje odrzucona. Orion sorry, ale niestety jakbyś tylko przebiegł to bym upomniał i porozmawiał z adminem, ale Ty przebiegłeś przykucnąłeś na kilka sekund, aby przykampić i poszedłeś. Czyli jednym słowem kampiłeś na respie. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności