Skocz do zawartości

#1 Wywiad z Lolcia ;*


`eS.!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wywiad z Junior Adminem - Lolcia ;*.

Pomocna, zawszę chętna do pracy, ogarnięta.
Chcesz wiedzieć więcej o niej? Zapraszam do przeczytania Dodany obrazek

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

`eS.!    Dodany obrazek

 

 

 

Lolcia ;* Dodany obrazek

 

------------------------------------------------------------

`eS.!

Na początku tego wywiadu powiedz nam coś o sobie czyli jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz, do jakiej szkoły chodzisz ?

 
Lolcia ;*
Mam na imie Paulina. Mam rocznikowo 19 lat. Mieszkam niedaleko Szczecina. Chodze do liceum ostatnie 2 miesiace i matura :)
 
`eS.!
Jak trafiłaś na sieć Cs-Classic ?
 
Lolcia ;*
Na forum trafiłam przez mojego kolegę Jacoba :D dlatego ze stare forum upadło wiec szukałam nowego. A w classicu podobała mi się atmosfera , mili ludzie no i fajne serwerki :)
 
`eS.!
Jaka jest twoja ulubiona dyscyplina sportu, jakiej muzyki słuchasz, jaką książkę lubisz, jaki jest twój ulubiony alkohol ?
 
Lolcia ;*
No to tak pewnie wszyscy juz wiedza jak nie to zobacznie na sygnature ze lubie FC Barcelone a co z tym idze to lubie pilke nożną. Najczesciej słucham rapu. Rap ma przekaz , rap jest najlepszy !  Ksiazki rzadko czytam , a moja ulubiona ksiazka jest " Messi. Historia chłopca który stał sie legendą" Polecam  A alkohol to lubie wódke.
 
`eS.!
Widać że lubisz FC Barcelone, jak przeżyłaś ostatni ich mecz z Realem ? jakiego rapera najbardziej lubisz ?
 
Lolcia ;* 
Nie ma co sie oszukiwac słaby był mecz , ale mamy jeszcze przed sobą Lige Mistrzów do wygrania ! I jak juz gdzieś pisałam " Czasem nie mozna wygrac ale nigdy nie wolno sie poddawac" A raperów lubie duużo Pih , Eldo , Buka , Mioush i niedawno spodobał mi sie Zeus przez pewnego pana.
 
`eS.!
Jak ci się podoba nowe forum ?
 
Lolcia ;*
Jednym słowem zajebiste Ładny styl , można dodawać opisy , są lajki , 
mozna widziec kto Cie podgladuje 
 
`eS.! 
Jak oceniasz prace naszej Administracji ?
 
Lolcia ;*
Dobrze sie spisuje. Administracja jest bardzo zapracowana ale widac tego efekty :D
 
`eS.!
Co ci się nie podoba w serwerowni, a co ci się bardzo podoba w naszej sieci ?
 
Lolcia ;*
Nie podoba mi sie to ze jakieś "lamki" dostają adminów A reszta jest okk 
 
`eS.!
Czy lubisz zwierzęta ?
 
Lolcia ;*
Tak lubię  Najbardziej to lubie żyrafy no i psy ale tylko labradory. A sama mam świnkę morską. Nazywa się Pysia
 
`eS.!
Wolisz naukę czy melanże ?
 
Lolcia ;*
Nauka jest ważna , ale ze jestem leniwa to nie chce mi sie uczyc. A wiadomo ze wole melanże , bo można poszalec i wg jest fajniee :)
 
`eS.!
Dlaczego właśnie wybrałaś nick Lolcia ;* ?
 
Lolcia ;*
Mialam wczesniej niezlyLOL ale mi sie znudził. I przez ten nick duużo osób na mnie mówiło Lolcia wiec sobie taki ustawiłam  :tongue:
 
`eS.!
Jakie jest twój ulubiony film, jakie filmy najbardziej lubisz oglądać ?
 
Lolcia ;*
Mój ulubiony film to "Sala samobójców" ale także "Piła" wczystkie części. Jakie lubie najbardziej oglądac , to nawiaze tutaj do gatunków filmów. Lubie ogladać , horrory , thrillery , dramaty.
 
`eS.!
Kogo najbardziej lubisz z Cs-Classic ?
 
Lolcia ;*
Lubie wszystkich.
 
`eS.!
Będziemy już kończyć, chciała byś coś jeszcze dodać od siebie, kogoś pozdrowić  :woot:  ?
 
Lolcia ;*
Chciałam pozdrowić wszystkich botków
 
`eS.!
Siemkaaa
 
Lolcia ;*
Narka  :tongue:
 
 
 
 Dziękuje Wszystkim Za Przeczytanie Wywiadu i Pozdrawiam  :yes:
    `eS.!
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długi i w ogóle ;3. Fajny :D

 Hm, sorry, że pytam, ale wywiady mogą robić użytkownicy bez rangi "redaktor" ? Bo to troszkę niesprawiedliwe, moim zdaniem przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności