Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Nick:smutny rybek Wycinek z konsoli(bez IP)*: Powód:wallhack Nadany:11-28-18 20:15 Długość bana:Permanentny link do konta zbanowanego: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:441978870&Submit Serwer na którym dostałem bana: SEZON 2] ★[CODMOD] ★Cs-Classic★ - Call of... Szanowna Administracjo Piszę po raz kolejny podanie, aby odwołać się od decyzji o nałożeniu na mnie bana na serwerze cs-classic. Zostałem zbanowany pod zarzutem korzystania z wallhacka, a także z powodu niskiej liczby godzin spędzonych w grze, co mogło wzbudzić podejrzenia.. Rozumiem, że administracja serwera stoi na straży uczciwej gry i musi podejmować trudne decyzje w celu zapewnienia pozytywnych doświadczeń dla wszystkich graczy. Doceniam Państwa pracę i jestem gotów poddać się wszelkim weryfikacjom, które mogłyby potwierdzić moją niewinność. Zwracam się z uprzejmą prośbą o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy i zdjęcie bana, aby umożliwić mi powrót do społeczności codmod. Obiecuję, że będę kontynuował grę z pełnym poszanowaniem zasad i w duchu fair play, który jest dla mnie najważniejszy.
  3. Wczoraj
  4. [CS:GO] v1.63 (22.04.2023) 1. Poprawiono kod 2. Dodano {serverip}, który podaje adres serwera 3. Dodano możliwość przypisania dźwięku do reklamy, korzystając z "soundpath"
  5. Ostatni tydzień
  6. Dodano menu podium, które pozwala Wam tworzyć własne podium na mapach. Nie ma już ograniczenia na zasadzie TT/CT. To Wy decydujecie co i jak. W kolejnych wersjach będę to rozbudowywał v1.5.6 (07.04.2024) 1. Poprawiono dodawanie/ustawianie pkt rang/pkt rankingowych 2. Poprawiono rangi w tabeli 3. Poprawiono hazard 4. Poprawiono clutch 5. Zmieniono strukturę podium oraz dodano możliwość tworzenia ich z poziomu menu dla danej mapy
  7. v0.9.0 (10.04.2024) 1. Poprawiono błąd wynikający z wyłączenia wszystkich trybów na koniec rundy 2. Dodano wsparcie dla skinów z metamod od ruskiego 3. Dodano do configu ustawienie pozwalające ustalić czy gracz może byc na spect 4. Poprawiono rejestrowanie więcej spawnów na arenie v1.0.0 (14.04.2024) 1. Poprawki w kodzie 2. Rozdzielono P2000 i USP 3. Poprawiono dodawanie/usuwanie armora 4. W obrażeniach teraz obliczane są punkty do sortowania graczy 5. Dodano nowy typ rund losowa broń (dopisano też tryb pod to) 6. Dodano opcje ustawienia wagi głosu danego gracza na podstawie uprawnień (lub bez)
  8. v0.6.0 (07.04.2024) 1. Poprawiono sortowanie aren 2. Poprawiono dodawnaie pistoletu hkp2000 3. Poprawki w kodzie v0.8.0 (08.04.2024) 1. Poprawki ogólne w kodzie 2. Poprawiono aktualizowanie aren w przypadku niektórych rozłączeń 3. Poprawiono zapis 4. Poprawiono nadawanie kos 5. Dodano losowe tryby po zakończeniu walki: grawitacja lub speed 6. Dodano nowe opcje w tworzeniu trybów brak celownika co ile odświeżać he po wybuchu co ile odświeżać molo po wybuchu 7. Dodano informacje o aktualnym trybie 8. Poprawiono only headshot
  9. Wcześniejsza
  10. [CS 2] qMultiArena - Tryb 1v1 arenki Aktualna wersja: 1.0.0 OPIS Tryb polegający na tym, że gracze wrzucani są na dane areny i walczą 1v1 w ustalonych przez siebie trybach gry. Plugin najpierw sprawdza czy mapa w ogóle ma możliwość ustalenia aren, jeśli nie, wywala błąd i nie pozwala graczom dołączyć do rozgrywki. Każda arena jest sortowana, a gracz przed wejściem do gry wrzucany jest do tzw lobby i czeka na swoje miejsce. Jeżeli na mapie nie ma wolnych aren, gracz oczekuje na swoje miejsce z poziomu spect. Tryby można tworzyć z poziomu configu co ułatwia ich zarządzanie, zwłaszcza gdy ktoś nie za bardzo ogarnia pisanie pluginów. Teraz pora na parę screen KOMENDY css_guns - menu z wyborem broni oraz trybów css_gun - menu z wyborem broni oraz trybów UPRAWNIENIA @qmultiarena/spawn - css_checkspawn (sprawdzanie spawn) @qmultiarena/spect - jeżeli zablokowano spect, osoba z tym uprawnieniem może na niego przechodzić CONFIG { // dane do bazy "Database": { "Hostname": "hostname", "Database": "database", "UserName": "username", "Password": "password" }, // ustawienia "Settings": { "MenuType": 1, // typ menu: 0 - czat | 1 - center html "RoundTime": 30, // czas trwania rundy w sekundach "ClanTagArena": true, // czy podawac numer areny w clantag "HideCommands": true, // ukrywanie komend "BlockSpectacting": true, // czy blokować spect dla graczy bez uprawnień "CommandsWeapons": [ "guns", ".guns", "gun", ".gun" ] // teksty z czatu które uruchamiają menu z broniami }, //zwiększanie wartości dla wybranych trybów podczas losowania trybu na jaki grają gracze "PreferenceWeight": [ { "permission": "@qmultiarena/first", // nazwa uprawnienia "weight": 3 // waga głosu }, { "permission": "@qmultiarena/second", "weight": 2 }, { "permission": null, "weigth": 1 } ], // bronie dostępne w wyborze "Weapons": { "Rifle": [ { "name": "AK47", // nazwa broni w menu "value": "weapon_ak47" }, { "name": "M4A4", "value": "weapon_m4a1" }, { "name": "M4A1-S", "value": "weapon_m4a1_silencer" }, { "name": "FAMAS", "value": "weapon_famas" }, { "name": "GALIL", "value": "weapon_galilar" }, { "name": "AUG", "value": "weapon_aug" }, { "name": "SG556", "value": "weapon_sg556" } ], "Pistol": [ { "name": "P2000/USP", "value": "weapon_hkp2000" }, { "name": "GLOCK", "value": "weapon_glock" }, { "name": "P250", "value": "weapon_p250" }, { "name": "Five-Seven", "value": "weapon_fiveseven" }, { "name": "CZ75A", "value": "weapon_cz75a" }, { "name": "TEC-9", "value": "weapon_tec9" }, { "name": "DUAL BERETS", "value": "weapon_elite" }, { "name": "DEAGLE", "value": "weapon_deagle" } ] }, // uruchamiane losowo po wygraniu pojedynku "FunEndRound": { "Gravity": false, // losowa grawitacja "Speed": false // losowy speed }, // tryby "Modes": [ { "name": "Rifle", // nazwa trybu "optional": false, // czy ma byc opcjonalny, czyli czy można go wyłączyć "choice_rifle": true, // czy ma dodawac wybrane bronie "choice_pistol": false, // czy ma dodawać wybrane pistolety "give_knife": true, // czy ma dodawać kosę "give_weapons": null, // bronie które ma dodawać "random_weapons": null, // z tych broni losuje jedną i dodaje ją graczowi "health": 100, // ilość hp "armor": 100, // ilość armoru "speed": 1.0, // ilość speed "gravity": 1.0, // ilość grawitacji "helmet": false, // czy dodawać helm "headshot": false, // czy to tryb only headshot "noscope": false, // czy to tryb only noscope "no_crosshair": false, // czy ukrywac celownik "refresh_hegrenade": 0.0, // co ile odswiezac hegrenade (trzeba go dodac w give_weapons) "molotov_refresh": 0.0, // co ile odswiezac molotov (trzeba go dodać w give_weapons) "hitbox": 0 // jaki hitbox otrzymuje obrażenia }, { "name": "Pistol", "optional": false, "choice_rifle": false, "choice_pistol": true, "give_knife": true, "give_weapons": null, "random_weapons": null, "health": 100, "armor": 100, "speed": 1.0, "gravity": 1.0, "helmet": false, "headshot": false, "noscope": false, "no_crosshair": false, "refresh_hegrenade": 0.0, "molotov_refresh": 0.0, "hitbox": 0 }, { "name": "AWP", "give_knife": true, "give_weapons": [ "weapon_awp" ] }, { "name": "Only headshot", "optional": true, "choice_rifle": true, "headshot": true }, { "name": "Losowy Pistolet", "title": "Losowy pistolet", "optional": true, "random_weapons": [ "weapon_hkp2000", "weapon_usp_silencer", "weapon_glock", "weapon_p250", "weapon_fiveseven", "weapon_cz75a", "weapon_tec9", "weapon_elite", "weapon_deagle" ] } ] } LISTA ZMIAN v0.6.0 (07.04.2024) 1. Poprawiono sortowanie aren 2. Poprawiono dodawnaie pistoletu hkp2000 3. Poprawki w kodzie v0.8.0 (08.04.2024) 1. Poprawki ogólne w kodzie 2. Poprawiono aktualizowanie aren w przypadku niektórych rozłączeń 3. Poprawiono zapis 4. Poprawiono nadawanie kos 5. Dodano losowe tryby po zakończeniu walki: grawitacja lub speed 6. Dodano nowe opcje w tworzeniu trybów brak celownika co ile odświeżać he po wybuchu co ile odświeżać molo po wybuchu 7. Dodano informacje o aktualnym trybie 8. Poprawiono only headshot v0.9.0 (10.04.2024) 1. Poprawiono błąd wynikający z wyłączenia wszystkich trybów na koniec rundy 2. Dodano wsparcie dla skinów z metamod od ruskiego 3. Dodano do configu ustawienie pozwalające ustalić czy gracz może byc na spect 4. Poprawiono rejestrowanie więcej spawnów na arenie v1.0.0 (14.04.2024) 1. Poprawki w kodzie 2. Rozdzielono P2000 i USP 3. Poprawiono dodawanie/usuwanie armora 4. W obrażeniach teraz obliczane są punkty do sortowania graczy 5. Dodano nowy typ rund losowa broń (dopisano też tryb pod to) 6. Dodano opcje ustawienia wagi głosu danego gracza na podstawie uprawnień (lub bez) INSTALACJA Standardowa CENNIK JUŻ NIEDŁUGO W SPRZEDAŻY
  11. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
  12. Z adminami doszliśmy do wniosku, że na razie UB nie będzie
  13. Nick:HowToSh00t 2. Imię:Robert 3. Wiek:19 4. Znajomość komend (1-10): 4 5. Sprawny i działający mikrofon**: posiadam 6. Parę słów o sobie **:Spokojny,analizuje na chłodno, jestem aktywny wieczorem i brzydzę się ciśnięciem po matce 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: bo krótko mówiąc w godzinach wieczornym na serwerze super moce jest dzicz 8. Steam_ID:76561199556629171 9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-6h od godz.22 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): praktycznie codziennie od 22 11. Staż w Counter-Strike: grałem za czasów CS GO miałem 500 h zrobiłem przerwę roczną i zmieniłem konto oraz wróciłem obecnie ok. 1200h 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): na 2 serwerach w CS GO od kiedy wróciłem do CS nie miałem
  14. https://forum.cs-classic.pl/profile/26248-rybek/
  15. Zacznij może od podania tego konta
  16. Nie mogłem znaleźć pasów do 2 konta na forum, proszę o usuniecie go
  17. Nick:smutny rybek Wycinek z konsoli(bez IP)*: Powód:wallhack Nadany:11-28-18 20:15 Długość bana:Permanentny link do konta zbanowanego:https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Rybek&advType=name Serwer na którym dostałem bana: SEZON 2] ★[CODMOD] ★Cs-Classic★ - Call of... Szanowna Administracjo Chciałabym zwrócić się do was z prośba o ponowne rozstrzygniecie mojej prośby o unbana na serwerze cod mod.Jestem przekonany ze na serwerze grając klasa:Snajper,zostałem zbanowany niesłusznie. Po 6 latach bez dostania żadnego vaca na moim koncie.Chciałbym wrócić do grania cod moda z powodu wyjscia cs2 oraz z dużej przyjemności jaka mi wtedy sprawiała grania tego trybu.
  18. Regulamin CS:GO [Call of Duty] Każdy gracz ma obowiązek zapoznać się z regulaminem serwera, gdyż wchodząc na niego automatycznie go akceptuje.Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności jego przestrzegania. Gra ma opierać się na zasadach "fair play", więc każda próba oszustwa, czyli wykorzystywania mechanik nie wynikających z gry dostępnych dla każdego gracza w samej grze, jest oszustwem i skończy się banem. 1.§ Indywidualne ustawienia użytkownika. Jest to zbiór zasad związany z ustawieniami samego klienta gracza. 1.1.1. Nazwa użytkownika nie może zawierać wulgaryzmów, być rasistowska/faszystowska/seksistowska oraz nie może obrażać jakiegokolwiek z graczy lub admina. [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 30 min] 1.1.2. Zakaz podszywania się pod admina. [Ban na Zawsze] 1.1.3. Zakazane jest wykorzystywanie danych osobowych innych graczy bez ich zgody, tyczy się to każdych danych które mogą wskazywać na konkretną osobę, w tym zdjęć. [Ostrzeżenie / Ban na 1 dzień / Ban na Zawsze] 1.1.4. Każdy gracz zobowiązany jest do posiadania STABILNEGO łącza z pingiem w granicach 1-120ms. [Kick / Ban na 5 min.] 2.§ Zasady rozgrywki na Call Of Duty Mod Wyjaśnienie panujących zasad dotyczących rozgrywki 2.1.1. Zakaz wchodzenia / zabijania z tekstur. [Ostrzeżenie / Ban na 30 min / Ban na tydzień] a. Tekstury - miejsca nie przystosowanie do przebywania w nich: przezroczyste ściany / brak tekstur / miejsce typu "lustro weneckie". 2.1.2. Zakaz stawiania min, dynamitów, totemów, pułapek, claymore, laserów w niedozwolonych miejscach. [Ostrzeżenie / ban na 30 min / Ban na 5 godzin] a. Zakaz stawiania na: pace, hostach, bombsite, drabinach. b. Zakaz stawiania w sposób uniemożliwiający wrogom wykonywanie celów mapy ( bombsite, hosty, paka, miejsce gdzie kładzie się hosta), nie dotyczy przejść do ww. c. Zakaz stawiania laserów jeśli nie da się ich przeskoczyć lub obejść. 2.1.3. Zakaz "expienia" się nawzajem z innym graczem. [Ban na 1 dzień - tydzień / Ban na Zawsze] a. Oddawanie swojego życie by przeciwnik mógł na nas fragować. b. Nie wykonywanie celów mapy w celu pomocy innemu graczowi w wykonaniu misji. c. Mocno przesadzona pomoc w misjach, na przykład: spamowanie na rynku jednym perkiem lub inny sposób nabijania misji dla siebie lub innej osoby. 2.1.5. Na serwerze obowiązuje nakaz wykonywania celów mapy i zakazuje się przebywanie na respie i obok niego dłużej niż 1:15. [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 5 min] 2.1.6. W przypadku dostrzeżenia gracza grającego nieczysto niezwłocznie zgłoś to na u@ zakaz pisania na say/mówienia przez mikrofon o cziterach. [Mute/Gag 1-3h] 2.1.7. Zakaz używania jakichkolwiek wspomagaczy/skryptow. (wallhack, aimbot, no recoil, speedhach, itp). To samo tyczy się podpowiadania przez discord/teamspeak i tym podobne, mając świadomość o tym gdzie przebywa gracz, np: będąc w innej drużynie [Ban na Zawsze] 2.1.8. Zakaz oszukiwania lub wykorzystywania błędów. [Ban na Zawsze] 2.1.9 Zakaz wykorzystywania jakichkolwiek bugów serwera ( klas, perków , sklepu oraz innych możliwych ) [ Ban od 1 do 7 dni / Ban na Zawsze za ponowne nadużycie] 2.2.0. Zakaz reklamowania innych serwerów oraz stron internetowych lub proszenia o gg/skype/steam po to by zareklamować swój serwer. [ban na tydzień / Ban na Zawsze] 2.2.1. Zakaz utrudniania gry graczom swojej drużyny, np: celowym rzucaniem flash pod nogi. [Ostrzeżenie / Kick / Ban od 5 do 30min] 2.2.2. Zakazuje się nadużywania perków np. Spamowanie za pomocą perku "zwinne palce" a także innymi perkami. [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 30 minut] 2.2.3. Zakazuje się wrzucania umiejętnością Oszusta poza mapę, bugowania w txt oraz celowego "tepania" w miny, dynamit, lasery, śnieżki, rakiet, worki i każde inne elementy gry, które zablokują gracza. [Ostrzeżenie / 30min / godzina / dzień] 2.2.4. Nazwa klanu oraz jego prefix nie powinien zawierać wulgaryzmów/ rasistowskich/ faszystowskich/ seksistowskich oraz innych niestosownych słów. [Ban na dzień / Ban na tydzień] 2.2.5. Zakaz rzucania HE przez pierwsze 5 sekund od startu rundy. [Ostrzeżenie / Kick / Slay / Ban 30 minut] 3.§ Zasady komunikacji głosowej oraz say/say_team/ say_team@ (u@) 3.1. Zakaz nadużywania wulgaryzmów, zwrotów obraźliwych, rasistowskich, homofobicznych, faszystowskich, seksistowskich na say/tsau badź przez mikrofon lub na czacie [Mute/Gag na czas określony przez admina / Ban na 30 min / Ban na 1 godzinę] 3.2. Zakaz nadużywania mikrofonu w przypadku braku mutacji [Mute na miesiąc / Ban na 5 min] 3.3. Zakaz spamowania na sayu/tsay/u@ [Ostrzeżenie / Gag lub Mute na czas określony przez admina / Ban na 1 godzinę] 4.§ Prawa gracza na serwerze. 4.1. Każdy gracz ma prawo do odwołania się od jakiegokolwiek bana na niego nałożonego zgodnie z przyjętymi zasadami w dziale "Prośby o UB". 4.2. Każdy gracz ma prawo napisać skargę na forum.cs-classic.pl w dziale Skargi serwera Call of Duty CS 2. 4.3. Każdy gracz ma prawo zgłosić łamanie regulaminu zgodnie z przyjętymi zasadami - stosując report/u@ oraz powyższe nakazy. 4.4. Każdy gracz ma prawo poprosić admina o zrobienie vote na mniejszą bądź inna mapę jeśli wśród graczy panuje niezadowolenie. 5.§ Końcowe zalecenia 5.1. Gracz zobowiązany jest do przestrzegania zasad ustalonych przez Admina w sytuacjach nadzwyczajnych, np: problemów z działaniem jakiegoś pluginu. [Ostrzeżenie / Ban na 1h / Ban na dzień] 5.2. Zalecenia właściciela są wiążące i mają pierwszeństwo w zasadach całego regulaminu. [Ostrzeżenie / Ban na 1h / Ban na dzień] Legenda: [DOZWOLONE NA SERWERZE] [TARYFIKATOR KAR - DŁUGOŚCI BANÓW ZA PRZEWINIENIA] Zastrzegam sobie prawo do edytowania / zmieniania / dodawania / usuwania jakich chcę punktów w regulaminie w każdej chwili. Na mocy Prawa autorskiego obowiązuje zakaz kopiowania wyżej wymienionych treści bez zgody autora. Regulamin stworzony dla cs-classic.pl
  19. Wzór: 1. Nick:OneTap G4skins 2. Imię:Robert 3. Wiek:19 4. Znajomość komend (1-10): 4 5. Sprawny i działający mikrofon**: posiadam 6. Parę słów o sobie **:Spokojny,analizuje na chłodno, jestem aktywny wieczorem i brzydzę się ciśnięciem po matce 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: bo krótko mówiąc w godzinach wieczornym na serwerze super moce jest dzicz 8. Steam_ID:76561199556629171 9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-6h od godz.22 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): praktycznie codziennie od 22 11. Staż w Counter-Strike: grałem za czasów CS GO miałem 500 h zrobiłem przerwę roczną i zmieniłem konto oraz wróciłem obecnie ok. 1200h 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): na 2 serwerach w CS GO od kiedy wróciłem do CS nie miałem
  20. Aktualizacja v1.7.6 (21.03.2024) 1. Poprawki do skilla z niewidzialnością 2. Poprawiono strzalenie seriami na unlimited ammo 3. Poprawiono działanie aimbota - wielu osobom nie odpowiada na przykład to, że tworzy efekt HS przy zabiciu z kosy lub HE 4. Dodano do aimbota opcje usunięcia celownika 5. Poprawiono działanie szybkostrzelnosci 6. Teleport na resp wroga działa teraz pod bind 7. Przywrócono użycie skilla na inspekt broni. Od teraz (tak jak w przypadku CS:GO) można w configu zdecydować która opcja będzie dostępna 8. Na niewidzialności oraz modelu kurczala dodano opcje usuwania broni 9. Poprawiono szybki plant i defuse 10. Poprawiono informacje o użyciu skill 11. Mnożnik/Redukcja obrażeń po trafieniu w plecy - mnożnik daje połowę mniejszy boost od redukcji 12. Dodano nowe super moce 1 Ciche kroki 2 (TO JUŻ 40 SUPER MOC) Po oślepieniu graczy, zabijasz ich 3. Widoczność wrogów na radarze
  21. 1. Twój nick: Zagiusz 2. Serwer na którym masz admina: Super Moce 3. Ranga: Admin Super Moce 4. Link do tematu (potwierdzenie):
  22. Nie, saskłicz zapomnial o mnie @ Maus?
  23. 1. Nick: Zagiusz 2. Imię: Kacper 3. Wiek: 21 4. Znajomość komend (1-10): Myślę że z 6 ale szybko się uczę 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kacper mam 21 lat pracuje jako żołnierz zawodowy, moim hobby jest sport oraz cs'sik. Jestem osobą towarzyską oraz z założenia jestem dość optymistyczny i kulturalny. Lubię działać w grupie jak i samemu. 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wspomóc community grające na serwerze z losowymi skillami/cheatami, chcę przyczynić się do tworzenia przyjaznej i sprawiedliwej społeczności graczy poprzez zapewnienie porządku i zapobieganie łamania regulaminu. Znam się na Counter Strike'u więc wyłapywanie łamań regulaminu oraz cheaterów to nie problem. Również postaram się wpłynąć na kultutę graczy która obecenie jest dość znikoma i toksyczna. Na serwerze spędzam dużo czasu świadczy o tym np wbicie samego top 10. 8. Steam_ID: STEAM_0:1:570790671 9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 2-4 h dziennie +/- zależy od dnia (czasami więcej ) 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Godziny popołudniowe oraz wieczorne 11. Staż w Counter-Strike: Bardzo Długi praktycznie od początków cs go 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak było to dość dawno temu lecz wiem co z czym się je Oczywiście jak są pytania lub czegoś brakuję chętnie odpowiem.
  24. -_-

    [ON] Szybka rekrutacja

    Zapraszam do składania podań! Wymagania: Ukończone 15 lat Zachowanie kultury na serwerze Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) Posiadanie mikrofonu Regularna gra na serwerze Osoba pozytywnie oceniania przez graczy Wzór: 1. Nick: 2. Imię: 3. Wiek: 4. Znajomość komend (1-10): 5. Sprawny i działający mikrofon**: 6. Parę słów o sobie **: 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: 8. Steam_ID: 9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 11. Staż w Counter-Strike: 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności