Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. OFFEN

No niby fajny pomysł ale przez tyle czasu nie było aż tak wielkich zmian. Jestem ciekaw jak zareagują gracze ./
  3. SnuFFy

Przypomnij mi się na pw w dniu nowej edycji to ci zrzucę bana.
  4. Gemciu

Pomóż ziomkowi! Twój ziomek prosi Cię o pomoc oferując coś w zamian! Wpisz !pomoz aby zobaczyć dostępne zadanie i nagrodę za wykonanie. To tak, tutaj tak jak wyżej napisałem ziomeczek z kryminału czegos potrzebuje a kto zdobędzie albo pomoże mu w tym lepiej niż ty? Zadanie dostaje się co jakiś czas. po wpisaniu komendy !pomoz otwiera się menu zadań dostępnych do wykonania, jest lista przykładowo 10 zadań, i co jakiś czas na czacie wyskakuje komunikat: Pssst! Ziomuś zrobisz coś dla mnie? Weź wpisz !pomoz i obczaj co dla ciebie mam! Wtedy po wpisaniu komendy podświetla się aktualne zadanie np: Zdobądź Medishota Ukradnij broń od ct itd. Po wykonaniu zadania za nazwą w menu !pomoz pojawia się [WYKONANE] Po wykonaniu wszystkich zadań z listy otrzymuje się dużą nagrodę! Podrzucona kontrabanda! Gracz w TT ma szansę na otrzymanie podrzuconej kontrabandy. To co dostaje wyświetla się na czacie, przykładowo: Paczka fajek Narkotyki Butelka Bimbru Ostry śrubokręt Maszynka do tatuażu Brzytwa z grzebienia Klucze do celi[VIP,SVIP] Zadaniem osoby która otrzyma kontrabande jest przeżyć rundę lub dożyć do życzenia(Podczas zabaw jest możliwość otrzymania kontrabandy, w przypadku zabaw typu Chowany, polowanie przeżycie też się liczy) Jeżeli gracz który otrzymał kontrabandę przeżyje rundę lub dotrwa to życzenia otrzymuje nagrodę w zależności od stopnia nielegalności danej kontrabandy i tu przykładowe nagrody,nielegalność i szansa na trafienie: Paczka fajek- Szansa{1/3} Nielegalność 5% Nagroda[losowa ilośc respektu w ilości(100-300) Narkotyki- Szansa{1/5} Nielegalność 10% Nagroda[Losowa ilość respektu w ilości(300-500) Butelka bimbru- Szansa{1/7} Nielegalność 20% Nagroda[1000 Respektu] Ostry śrubokręt- Szansa 1/10 Nielegalność 40% Nagroda[Kupon na kontrabande(gracz dostaje kupon na jeden przedmiot z !gang 2 Strona kontrabanda, max ilość kuponów 2)] jeszcze przykładowa nagroda za Kontrabande VIP,SVIP Klucze do celi[VIP]- Szansa 1/40 Nielegalność MAX Nagroda[BLUNT] Rozpisane wartości i przedmioty są jedynie przykładem, mają na celu pokazać na czym dany plugin polega. Podrzucona kontrabanda jest fikcyjna, gracz nie dostaje do ekwipunku dodatkowych przedmiotów/broni jest to jedynie nazwa "questa" do wykonania. TEMAT BĘDZIE NA BIERZĄCO AKTUALIZOWANY! Zmiany będą wprowadzanie już powoli od tej edycji aby gracze się "oswoili" bo każdy wie ,że jak nagle się coś zmieni i jest tego dużo to zniechęca ludzi do gry
  5. Makselele

Nick: MakseleleWycinek z konsoli(bez IP)*: Nie mamSerwer:★NOWY SEZON★ JailBreak ★Cs-Classic.pl★ !ws ★ Gangi ��Link do bana:http://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&searchText=Makselele&Submit=Search proszę ostatnia sznasna na nowa edycje
  6. Shadow #RoadToSilver

Zwiększenie dmg na Medyku nie ma sensu. Dajmy 50 pkt w dmg bije 100-110 w głowę i 29-35 w ciało z galia (gdy ktoś jest bez wytrzymki) jak na postać która jest suppem dmg jest w sam raz. Gram dość dużo Medykiem w tej edycji i powiem czego mi na nim brakuje. 1.Brak większej ilości apteczek po 80 lvl. Proponuję dodać 6 apteczek i wskrzeszen na 130-150 lvl . (lvl do wyboru) 2. Szybka śmierć podaczas pomagania drużynie. Proponuję mu dodać szanse na odrodzenie 1/5 -8. Skoro to medyk i może innych wskrzesić to czemu nie dać szansy na wskrzeszenie siebie? Oczywiście ta propozycja powinna być rozważana tylko gdy generał zostanie przebudowany. @RyKoS nie wiem co tam na razie wymyśliłes lub co masz w planach dla tej klasy więc daje propozycje.
  7. cyprianeq

Już się nie mogę doczekać
  8. SnuFFy

Nie wiem czy grasz danger zone, ale pięści mają szansę na wyrzucenie broni przeciwnikowi. Jeżeli TT dobrze to rozegra, to może rozbroić CT. Nie będą one biły tak dużo jak nóż, to na pewno. @OFFEN trzeba było jakoś zmienić to co się dzieje na serwerze. Zbyt bardzo stawialiśmy na małe zmianki czegoś, co i tak jest monotonne i się nudzi. Dodanie tych rzeczy i aktualizowanie ich będzie, wydaje mi się, najlepszym sposobem, na urozmaicenie rozgrywki.
  9. Sklejekxdzieciak

Te pięści będą zadawały dmg jak kiedyś czy żeby mieć szanse na bunt bez broni będzie konieczne zakupienie noża?
  10. dratewka.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=_uu1M8dkIiQ Czas: 0:10 - 0:26 Link: https://www.youtube.com/watch?v=qUsm3PCoGIE Czas: 1:52 - 2:06 Link: https://www.youtube.com/watch?v=fFHZ0gireJo Czas: 0:18 - 0:32 Link: https://www.youtube.com/watch?v=k7SXWUALjPo&feature=youtu.be&t=80 Czas: 1:20 - 1:36 Link: https://www.youtube.com/watch?v=mDIqaGjdE-4 Czas: 0:30 - 0:45
  11. Cześć! Już na sam początek wakacji startujemy z nową edycją. Ze zmianami w regulaminie już mogliście(powinniście*) się zapoznać, tak tutaj zapoznam was ze zmianami jakie zajdą już przy nowej edycji! Kompletna zmiana ras. Będzie ich troszkę więcej, będą miały inne przeliczniki oraz nazwy Od nowej edycji zamiast noża, więźniowie będą mieli pięści. Nóż będzie możliwy do zakupienia jako kontrabanda. Usunięcie Własnoręcznych naboi i Liny z kontrabandy(dodamy coś nowego, jak będę wiedzieć co to dam tutaj znać!). Przepustkę (fd za respekt) będzie można kupić tylko przez pierwsze 60 sekund rundy. Zmniejszenie cen zestawów w CT oraz dodanie odnośnika na czacie aby CT o tym wiedziało. Dodanie podrzuconej kontrabandy! Jest to autorski pomysł Gemcia na dodanie zadań na serwer JB. Dzięki temu, będziecie mieli za zadanie przetrwać z jakąś kontrabandą (wyskoczy wam info na czacie) do życzenia. Jeżeli wam się uda, dostaniecie nagrody! Dodanie kredytów za podrzuconą kontrabandę, za które można kupić itemy w TT Pomoc dla Strażników gdy przegrają określoną ilość rund z rzędu -Informacja dla graczy: przykład [Więźniowie się buntują, do przyjazdu służb specjalnych pozostało: <ilość rund>] -Po upływie ilości przegranych rund z rzędu po stronie CT wyskakuje komunikat: przykład [W więzieniu wybuchły bunty! Strażnicy wezwali służby specjalne.] -Po drugim komunikacie Strażnicy dostają tarczę z trybu Danger Zone na jedną rundę(albo do czasu gdy ktoś dostanie życzenie/wygrają rundę) Dodanie komendy/pluginu "Pomóż ziomkowi!". Polega to na tym, że co jakiś czas na czacie może nam wyskoczyć informacja od kolegi z Celi, że potrzebuje w czymś pomocy. Po wpisaniu komendy !pomoz dostaniemy zadanie np. Zdobądź medishota. Po wykonaniu wszystkich zadań z listy do wyboru będzie respekt, blunty albo usługa. Aktualizacja wyroków więźniów. Od teraz będziecie siedzieć w celi za bardziej śmieszne powody. W dodatku będzie komenda, dzięki której będzie można zobaczyć kto za co siedzi. Dodanie zabawy ZeusDay Zmiana muzyk na kilku zabawach. Jak tylko coś ustalimy bardziej konkretnego z dokładnymi cenami itp to tutaj to rozpisze, patrzcie co jakiś czas czy temat nie został zaktualizowany!
  12. Sakku

1:10 - 1:20 od 1:10 od 3:23 od 1:14 od 0:29 od 0:41 od 0:35 wybierz sobie tutaj też sobie wybierz 0:38
  13. freunde bobby

5. Saper jest zbalansowany w sam raz i nie ma co go dotykać, nie ma on po prostu zainteresowania, bo nie każdemu się chce chodzić i stawiać miny, jak głównie na tym się opiera. 3. Strzelec Wyborowy powinien dostać nieco większą szansę na zamrożenie, tak chyba było kilka edycji temu. 4. Maveric i wiem, że się powtarzam ale powinien być przywrócony KGB w jego miejsce, bo to nieudany eksperyment, a mimo wszystko tamta klasa była na pewno częściej grana niż ta obecna.
  14. Mahesvara2

Dobra trochę tu już są podania trzeba je ogarnąć w końcu @Soczek899 Odrzucone w podaniu napisałeś że 3-5h a gameme mówi co innego rzadko kiedy wyrabiasz powyżej 1:30h a nie mówiąc już o 3-5h i od 4 dni też nie było cię na serwerze a jak już jesteś to nic cię nie widać reszta adminów też jest na NIE. @Fame No u ciebie na razie godziny są w miarę ok, ale problem jest wiek jak i to że się tera uczysz my potrzebujemy adminów którzy będą właśnie na serwerze albo jak ktoś ich zawoła to wbiją a nie takich co będą brać za chwile wolne bo to uczyć się trzeba albo poprawiać oceny. Na chwile obecną Odrzucam podanie @FoxowniK Godzinki się wahają jak i znajomość twoja komend i to że to by był twój pierwszy admin, a my potrzebujemy kogoś kto już miał kiedyś do czynienia z adminowaniem i zna komendy. Na serwerze jak jesteś to nic nie słyszę żebyś coś rozwiązywał czy pomagał od innych adminów też nic nie słyszałem na twój temat nie licząc tego że są na NIE więc Odrzucam i to podanie może jak więcej będziesz się udzielać to w przyszłości to zdanie się zmieni No i na Koniec @Karol 3.0 9maja napisałeś podanie które zostało odrzucone przez twoje nie dopatrzenie zasad które trzeba przestrzegać składając podanie, to na bok godziny się ciebie nie trzymają admini są na NIE, z tego co piszą i z tego co sam zaobserwowałem to nie zbyt wiesz coś o serwerze czy też o regulaminie. Podanie Odrzucam No nic może jeszcze ktoś się znajdzie godny posady admina Codmod'a
  15. RyKoS

Jeżeli brakuje wam ulubionych piosenek na naszym serwerze to wrzucajcie śmiało. Wzór Link: Czas: UWAGA: Kawałki powinny być długości mniej więcej 15 sekund! Przykład: Link: Lil Masti - TOXIC LOVE Czas: 3:01 - 3:16
  16. xwarek

Znerfić Wsparcia Ogniowego rakiety. Np dac limit 3 na runde albo dmg zmniejszyć
  17. OFFEN

Siema. Chciałbym przedstawić kilka propozycji. Głównie dla tego, że nowi gracze nie mają szans z 300 lvl. Są to tylko MOJE PRZEMYŚLENIA, więc proszę nie krzyczeć XD. Ice Stab - Jest to niemiłosiernie denerwujący skilll, który głownie odstrasza graczy od serwera (3 okrążenia wokół przeciwnika, który nie może się nawet ruszyć i nie żyje. Mam nadzieję, że zostanie znerfiony bo celem surf + rpg nie jest chyba latanie z kosą i zabijanie na 3 hity. Stealth - przeciwnik jest praktycznie niewidzialny co w połączeniu z Ice Stabem lub Fire Pistolem praktycznie gwarantuje śmierć. Fire Pistol - Zasłania cały ekran kompletnie nie widać przeciwnika + jeżeli jest to fiveseven / berety / tec z obrażeniami na wysokim lvl to również mamy zgona ;). Damage / Health - Wydaje mi się, że to również powinno zostać znefione. Nowy graczy, gdy wchodzi na serwer i widzi typa, który zabija go 1 strzalem z kałacha w ciało i ma 200hp od razu zniechęca się do dalszej rozgrywki. Zdobywane doświadczenie - To jest chyba największy problem nowych graczy. Mimo że leci całkiem dobrze, to nie są w stanie dorównać graczom, którzy mają wysokie lvl. Wydaje mi się, że nowym graczom powinien EXP lecieć znacznie szybciej, a graczom z wyższymi lvl o wiele wolniej. Podsumowując. Moim zdaniem serwer powinien zacząć działać w sposób bardziej przyjazny dla nowych użytkowników. I wydaje mi się, że z takimi nerfami aktualni gracze nie mieliby większych problemów. Są to raczej propozycje na nową edycję bo nie ma sensu wprowadzać tego aktualnie. Mam nadzieję, że podsunąłem kilka fajnych propozycji. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do tych propozycji, możesz napisać jak według Ciebie to powinno wyglądać :). Dziękuję za zmarnowanie 5 minut na przeczytanie moich wypocin.
  18. To co wczesniej. Czekam na wasze opinie/ pomysly
  19. RyKoS

SPAM/ są od tego odpowiednie działy.
  20. RyKoS

POMYSŁ PRZYJĘTY
  21. Nexus

1. Nazwa umiejętności: Antidotum 2. Typ zmiany (nerf/buff): buff 3. Dlaczego chcesz, aby umiejętność została zmieniona?: obecnie antidotum jest totalnie useless 4. Co chcesz zmienić w umiejętności?: albo zmniejszyć cenę ulepszenia albo zwiększyć skuteczność, mając na 2lvl antidotum w ogóle nie widzę zmian
  22. OFFEN

No niby spoko, nadajesz się. Ale... Wróciłeś po około miesięcznej przerwie, grasz 5 dni i już składasz podanie?. Gracze, którzy zawitali na serwerze w ciągu tego miesiąca niekoniecznie muszą Cię znać. Pograj jeszcze trochę, poznaj nowych graczy i złóż podanie. Narazie na NIE.
  23. WhiteBlood

Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Powód: Twoje zlecenie zostało wykonane. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
  24. OFFEN

Dzięki! Musiałem przyciąć do 500 x 200 bo zapomniałem, że vip mi się już skończył XD. Do zamknięcia.
  25. Gemciu

Typ Pracy: SygnaturaWymiary: 500x200Render, Stock: ObojętnieNapis/y: Gemciu Jailbreak CS:GOTematyka: DymKolorystka: Tak jak na awatarzeInne: Liczę na inwencje twórczą grafika
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines