All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. -_-

Ok, proszę teraz poinformować jak mają się sprawy z serwerem
  3. -_-

Nie klasa, a samo HE mogło nie działać. Poprawiłem to
  4. Yesterday
  5. Kamil™

Zamienić się z wybranym człowiekiem, zamieniam się w jakiegos Szejka i mam siana do oporu
  6. TGM

Kurde.. wolał bym to i to no ale skoro tak to bym wolał spędzić czas z samym sobą.. a czemu? bo jak bym się z kimś ZAMIENIŁ to ten ktoś by mógł mi naruchać przypału i co potem?
  7. Kamil™

To ja tez sie pokaze, zdjecie jakies z listopada
  8. James0v

To może podaj link do "dema z tego dnia i godziny"?
  9. Wojtkuu!

Nick na forum: Wojtkuu!Cyfra/Liczba: 45
  10. Elegancki Memek

Na tym także polega JB, aby zapamiętać to co musisz wykonywać. Co do skargi to Wojtku nie musiał Ci powtarzać tego - skarga do odrzucenia.
  11. Stronk JW

1. Twój Nick : Stronk JWWWWWW 2. Kto zawinił? (admin/gracz) : gracz, svip 3. Nick oskarżonego: Piotrek -_- i мошенника 4. Steam_ID oskarżonego piotrek: STEAM_1:0:238855078 мошенника : STEAM_1:0:115889911 5. Data i godzina zdarzenia 19.07.18r. 23:20 6. Mapa : zp_trakinax_tubo_16toGO 7. Opis sytuacji: gracze współpracują ze sobą w taki sposób że inni nie mają szans na zabicie ocalałego, blokowanie wejscia do kampy, specjalnie nie zarazanie kolegi, spowalnianie kolejki do kampy poprzez stanie w miejscu, nabijanie ap i statystyk itp. itd. Wiecej takich i innych sytuacji widac na demku. 8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) : demko z tego dnia i godziny
  12. Zyguś

Być ze swoim sobowturem były by dymy xD
  13. Parys

Twój nick: [email protected]$ Nick oskarżonego: TerroR (Później "[email protected]$ KURWO) oraz inny typ, nie mam nicku ale mam ip tych dwóch dzieci. SID oskarżonego (komenda status): # 6 "[email protected]$" 20 STEAM_1:0:1743365505 17 28:07 14 0 w [email protected]$ kurwo" 24 STEAM_0:1:163037695 1 01:59 40 0 5 "TerroR" 17 STEAM_0:0:105495087 11 28:50 31 0 Godzina i dataprzewinienia: 1.07.2018 22;30 Opis sytuacji: Proste, nie mogli się pogodzić z tym, że ktoś jest lepszy od nich :) Potem zmienili na nick podany wyżej i grali na nich cała mapę. Dowody (demo, SS, świadkowie): https://www15.zippyshare.com/v/FWbQr5hj/file.html Uwagi (opcjonalne): Domagam się bana na tydzień za takie zachowanie.
  14. ktx

- Zablokować super ciężką kamizelkę w pojedynkach. - Usunąć wszystkie bezsensowne mapy, gdzie nawet cel się nie da otworzyć komendą.
  15. Makusiek

@-_- zgadam sie z mapcykl bo jak jest głosowanie i zostanie wybrana ta sama mapa to niektórym osoba nie dziala admin lub maja menu vipa na pistoletach i z kałachem albo awp wylatuja.
  16. VORDEN

ja bym chciał zamienić się z jakimś ptakiem i tak polatać sobie
  17. Tim0rE

Zamienić życie z wybranym zwierzęciem, jestem ciekawy jak to było by żyć jako gołąb 😜
  18. Czesio

Zamienić się z życiem z wybranym człowiekiem. Mam takie same zdanie jak @ziomm z samym sobą bym sie wytrzymał.
  19. Sleyu

Zamienić się życiem z wybranym człowiekiem,ciekawe jak to jest byciem łysym z ekhem
  20. ziomm

No ciężko wybrać nie jest 😂 Definitywnie zamienić się życiem z wybranym człowiekiem :p. (Sam z sobą na pewno bym nie wytrzymał ^^)
  21. Wercia.

Spędzić cały dzień ze swoim sobowtórem czy zamienić się życiem z wybranym człowiekiem?(może być zwierze jak ktoś woli )
  22. Wercia.

Na pw wyślę bez csc
  23. Son of the Scream

Nick:Son of the Scream Preferowany kontakt: Steam, messenger Godzina/Pora dnia, która Ci odpowiada:To się ustali myślę, że od 10 do 16 lub od 20 do 1 Nick redaktora, który ma przeprowadzić z Tobą wywiad***:Opór SHINO, jak Krystian nie da rady to WERCIAK
  24. Hizaszi

Ewidentnie życie z wrogiem.. Strata bliskiej nam osoby to największy ból, sam z wrogiem bym jakośwytrzymał
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up