Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Wczoraj
  3. 1. Nick:HowToSh00t 2. Imię:Robert 3. Wiek:19 4. Znajomość komend (1-10): 4 5. Sprawny i działający mikrofon**: posiadam 6. Parę słów o sobie **:Spokojny,analizuje na chłodno, jestem aktywny wieczorem i brzydzę się ciśnięciem po matce 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: bo krótko mówiąc w godzinach wieczornym na serwerze super moce jest dzicz 8. Steam_ID:76561199556629171 9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-6h od godz.22 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): praktycznie codziennie od 22 11. Staż w Counter-Strike: grałem za czasów CS GO miałem 500 h zrobiłem przerwę roczną i zmieniłem konto oraz wróciłem obecnie ok. 1200h 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): na 2 serwerach w CS GO od kiedy wróciłem do CS nie miałem
  4. ale oczywiście mogę zmienić nazwę jeśli tylko w tym problem
  5. Okej to tak, strona gamblingowa to nie problem mogę usunąć , po drugie mój nick to mój nick to tylko twoja interpretacja że to reklama innej sieci której w sumie nawet nie znam
  6. Ostatni tydzień
  7. Wzór: 1. Nick:OneTap G4skins 2. Imię:Robert 3. Wiek:19 4. Znajomość komend (1-10): 4 5. Sprawny i działający mikrofon**: posiadam 6. Parę słów o sobie **:Spokojny,analizuje na chłodno, jestem aktywny wieczorem i brzydzę się ciśnięciem po matce 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: bo krótko mówiąc w godzinach wieczornym na serwerze super moce jest dzicz 8. Steam_ID:76561199556629171 9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-6h od godz.22 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): praktycznie codziennie od 22 11. Staż w Counter-Strike: grałem za czasów CS GO miałem 500 h zrobiłem przerwę roczną i zmieniłem konto oraz wróciłem obecnie ok. 1200h 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): na 2 serwerach w CS GO od kiedy wróciłem do CS nie miałem
  8. Aktualizacja v1.7.6 (21.03.2024) 1. Poprawki do skilla z niewidzialnością 2. Poprawiono strzalenie seriami na unlimited ammo 3. Poprawiono działanie aimbota - wielu osobom nie odpowiada na przykład to, że tworzy efekt HS przy zabiciu z kosy lub HE 4. Dodano do aimbota opcje usunięcia celownika 5. Poprawiono działanie szybkostrzelnosci 6. Teleport na resp wroga działa teraz pod bind 7. Przywrócono użycie skilla na inspekt broni. Od teraz (tak jak w przypadku CS:GO) można w configu zdecydować która opcja będzie dostępna 8. Na niewidzialności oraz modelu kurczala dodano opcje usuwania broni 9. Poprawiono szybki plant i defuse 10. Poprawiono informacje o użyciu skill 11. Mnożnik/Redukcja obrażeń po trafieniu w plecy - mnożnik daje połowę mniejszy boost od redukcji 12. Dodano nowe super moce 1 Ciche kroki 2 (TO JUŻ 40 SUPER MOC) Po oślepieniu graczy, zabijasz ich 3. Widoczność wrogów na radarze
  9. 1. Twój nick: Zagiusz 2. Serwer na którym masz admina: Super Moce 3. Ranga: Admin Super Moce 4. Link do tematu (potwierdzenie):
  10. Nie, saskłicz zapomnial o mnie @ Maus?
  11. Wcześniejsza
  12. 1. Nick: Zagiusz 2. Imię: Kacper 3. Wiek: 21 4. Znajomość komend (1-10): Myślę że z 6 ale szybko się uczę 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Parę słów o sobie **: Mam na imię Kacper mam 21 lat pracuje jako żołnierz zawodowy, moim hobby jest sport oraz cs'sik. Jestem osobą towarzyską oraz z założenia jestem dość optymistyczny i kulturalny. Lubię działać w grupie jak i samemu. 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wspomóc community grające na serwerze z losowymi skillami/cheatami, chcę przyczynić się do tworzenia przyjaznej i sprawiedliwej społeczności graczy poprzez zapewnienie porządku i zapobieganie łamania regulaminu. Znam się na Counter Strike'u więc wyłapywanie łamań regulaminu oraz cheaterów to nie problem. Również postaram się wpłynąć na kultutę graczy która obecenie jest dość znikoma i toksyczna. Na serwerze spędzam dużo czasu świadczy o tym np wbicie samego top 10. 8. Steam_ID: STEAM_0:1:570790671 9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: około 2-4 h dziennie +/- zależy od dnia (czasami więcej ) 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Godziny popołudniowe oraz wieczorne 11. Staż w Counter-Strike: Bardzo Długi praktycznie od początków cs go 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak było to dość dawno temu lecz wiem co z czym się je Oczywiście jak są pytania lub czegoś brakuję chętnie odpowiem.
  13. -_-

    [ON] Szybka rekrutacja

    Zapraszam do składania podań! Wymagania: Ukończone 15 lat Zachowanie kultury na serwerze Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) Posiadanie mikrofonu Regularna gra na serwerze Osoba pozytywnie oceniania przez graczy Wzór: 1. Nick: 2. Imię: 3. Wiek: 4. Znajomość komend (1-10): 5. Sprawny i działający mikrofon**: 6. Parę słów o sobie **: 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: 8. Steam_ID: 9. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 11. Staż w Counter-Strike: 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
  14. No hejka! xD No to teraz @ SASU
  15. @ Gemowiecodpal kompilator web amxx, wklej zawartość z cytatu i skompiluj #include <amxmodx> public plugin_init() { register_plugin("Block every grenades", "1.0", "ShaD") new mapa[64]; get_mapname(mapa, 63) if(equali(mapa, "aim_map_esl") || equali(mapa, "aim_map") || equali(mapa, "aim_map_usp") || equali(mapa, "aim_famas_x") || equali(mapa, "awp4one") || equali(mapa, "3d_aim_train_b") || equali(mapa, "ak-47_map") || equali(mapa, "cs_deagle5") || equali(mapa, "aim_m4a1") || equali(mapa, "awp_map_esl")) { register_event("CurWeapon", "CurWeapon", "be", "1=1") }}public CurWeapon(id) { if(get_user_weapon(id) == CSW_HEGRENADE || get_user_weapon(id) == CSW_FLASHBANG || get_user_weapon(id) == CSW_SMOKEGRENADE){ client_print(id, print_center, "Granaty na malych mapach sa zabronione!") engclient_cmd(id, "weapon_knife") }}
  16. Aktualizacja v1.4.7 (28.02.2024) 1. Poprawiono topki v1.4.9 (10.03.2024) 1. Poprawiono naliczanie czasu gdy włączony jest zapis danych co x sekund 2. Poprawiono błąd z zapisem co x sekund gdy ustalono wartość na 0 v1.5.1 (16.03.2024) 1. Dodano rangi w tabelii 2. Dalsze poprawki w kodzie
  17. Chyba coś źle zapamiętałem ze starego Cs ^^ Dzięki! ❤️ Temat do zamknięcia.
  18. No to skoro chcesz by dochodziło do zmiany mapy, an ie przeładowania, to musisz ustawić na 0 na 1
  19. @ -_- Właśnie te 2 komendy mam ustawione na 1 w server.cfg To niby w niczym nie przeszkadza ale mam pluginy które chciałbym aby się przeładowały po mapie. Pierwszy raz mam problem z tak błahą sprawą 😕
  20. mp_match_end_changelevel a to jak masz ustawione? Warto też napisać do mnie PW, szybciej otrzymasz odpowiedź niż tutaj
  21. Czy w cs2 komenda mp_match_end_restart "1" działa jakoś inaczej? Mapa nie powinna się "przeładować" po skończonym meczu? Chyba że jest jakaś inna która to wywoła.
  22. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
  23. Nick: FX_Podejrzany Wycinek z konsoli(bez IP)*: nie ma Serwer: RESET EN/PL FFA 128TR | MIRAGE Cs-Classic.pl MISJE Link do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=fx_podejrzany&advType=name Wyjaśnienie : Witam, ban z 08-07-23 17:07 przez który nie mogę grać na CodModzie w cs2; nie jestem pewien za jaki powód dokładnie bo nigdy nie grałem na ffa, pamiętam jedynie ze po unbanie na codmodzie wtedy jak dużo osób grało na ffa chciałem wejść i pisało że nadal jestem zbanowany mimo unbana.
  24. 1. Nick: Ryuu (różne wariacje) 2. Imię: Adrian 3. Wiek: 26 zaraz 4. Znajomość Sourcebans (1-10): Żeby nie wymyślać to napiszę, że 1, nie byłem administratorem w csgo/2 ale myślę, że szybko to załapię 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (tak/nie): tak 7. Link do swojego GameMe**: brak (gameme dead) 8. Parę słów o sobie **: Interesuje się bardzo szeroko pojętą kulturą, ze szczególnym nastawieniem na gry i kinematografie. Interesuje się również psychologią, aktualnie zatrzymałem studia na 3 roku z zamysłem powrotu i dokończenia kierunku. Cs już od 1.6 jest moją najbliższą grą (kiedyś jak liczyłem czas z serwerów to było koło 4k godzin na ns) i odkąd tylko pamiętam grałem na różnych serwerach (głównie dr/cod/zm/diablo) dlatego też tak świetnie się bawię tu i chciałbym być wsparciem dla graczy i reszty administracji. Mam pewne braki jeżeli chodzi o kwestię komend i znajomości sourcebans, co chce oczywiście jak najszybciej i najlepiej nadrobić. Swoją przyszłość wiążę z ogólnie obecnością w internecie (social media) o charakterze dziennikarski (mam nadzieję). 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Głownie ze względu na chęć pomocy przy utrzymywaniu porządku na serwerze i wspieraniu graczy oraz reszty administracji, szczególnie w okresie gdy serwer wystartował w Cs2. Egzekwowanie regulaminu i utrzymanie jakiegoś poziomu na serwerze to uważam, że podstawa dlatego chciałbym się przyczynić do tego. 10. Steam_ID: STEAM_0:1:45170485 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Myślę, że spokojnie 3-4h dziennie minimum 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Cały tydzień, zależy od zmian w pracy (aktualnie mam cały czas wolny) 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2000+ godzin, gram w sumie od startu go z przerwą w okresie 2015-2019 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): w 1.6 wielokrotnie, w csgo/2 nie
  25. v1.0.4 (07.03.2024) 1. Dodano odświeżanie permisji co mapę 2. Dodano komendę css_addservice <steamid> <flagi> <czas w minutach> która dodaje usługę lub przedłuża aktualną Permisja: @qitemshop/addservice 3. Dodano listę aktywnych usług na serwerze do menu
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności