Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. SzeregowiecPL

Obstawiam, że lubi ten herb.
  3. Krypton

fan asterixa i obelixa i nic wiecej ciekawego xd
  4. PolandBeast

Nie znam ale jak zaatakuje to dostanie z pół obrotu
  5. SzeregowiecPL

Nie znam, ale czaję się na niego
  6. PolandBeast

Za bardzo się rządzi
  7. PolandBeast

Nie znam ale czai się na każdego
  8. SzeregowiecPL

Nie znam
  9. Przyszedł czas na Polski turniej Lanowy Lotto Cup Winners' Cup w CS GO Odbędzie się jutro (27.04.2019) i będzie trwać do (28.04.2019). Odbywać się będzie w Warszawie. Pula nagród wynosi 18,150$. TOP 1 - 12,950$ TOP 2 - 5,200$ TOP 3 oraz 4 - brak nagród pieniężnych. W turnieju będziemy mogli obserwować walkę pomiędzy czterema Polskimi drużynami. Dokładniej mowa o: devils.one, x-kom, PACT i AGO. Składy: Turniej przeprowadzony jest w trybie double elimination. Co oznacza, że drużyna, aby odpaść z turnieju musi przegrać 2 razy. Tak prezentuje się drabinka początkowa: Pula map turnieju: Pierwszy mecz rozpoczyna się o godzinie 11:00. Zmierzą się ze sobą AGO vs x-kom. Następny mecz odbędzie się o godzinie 14:00 między devils.one vs PACT. Turniej będzie transmitowany na kanale Izaka. LINK : ssy via hltv
  10. Today
  11. I see dead people585389302_Iseedeadpeople.thumb.jpg.7615a30bc84211153591c976c8568033.jpg

12. SzeregowiecPL

Pojawiła się fajna opcja mająca na celu uczcić film Avengers: Endgame. Po naciśnięciu rękawicy Thanosa, zostanie usunięta nam połowa wyników wyszukiwania. Ale jak to zrobić?! Należy wejść w przeglądarkę Google i wpisać tam hasło Thanos. Następnie trzeba nacisnąć na rękawicę Thanosa (zaznaczona w czerwonym prostokącie). Wszystko dalej zadzieje się automatycznie, "Thanos zacznie usuwać nam połowę wyszukanych wyników" w charakterystyczny sposób Na koniec mamy pousuwane losowe wyniki wyszukiwań i nie możemy w nie kliknąć. Na końcu wynik wygląda następująco: Nic szczególnego to nie wnosi, ale ciekawy smaczek
  13. SnuFFy

Słuchaj Karol, czy ty pracujesz w kebabie xD? Dzwonię sobie dzisiaj i do zamówienia gada chłop z identycznym głosem i wymową jak ty. Czyżby miejsce dorabiania exposed? :kappa: 

1. Show previous comments  1 more
    2. -_-

-_-

Jeżeli powiedziałbyś, że to Costa Caffee, to jeszcze mógłbym uwierzyć, bo byłem dzisiaj, ale kebab? :( Stronie od takich rzeczy

3. Gemciu

Gemciu

Classic Kebab, brzmi nieźle:kappa:

4. GryTrean

GryTrean

kebab-classic.pl, sprzedam domenę za kebaba 

14. Konkurs na ilość godzin spędzonych na serwerze! Konkurs polega na spędzeniu podanej ilości godzin jednego dnia: 4h spędzone na serwerze: Vip na 1 dzień 6h spędzonych na serwerze: Vip na 2 dni 8h spędzonych na serwerze: Vip na 4 dni ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ WZÓR Nick na serwerze: Link do gameme: Ilość godzin: Dzień: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Konkurs trwa od 26.04 do 26.05 (liczą się tylko godziny od 26.04 więc godziny, które spędziliście na serwerze przed 26.04 nie są brane pod uwagę), konkurs może zostać przedłużony, jeżeli będzie się cieszył wysokim zainteresowaniem. *Zastrzegam sobie prawo do zmiany zasad konkursu
  15. Agnes

Też nie znam, a jest z mojego miasta ;x
  16. Yesterday
  17. OFFEN

Nick: OFFEN. Wiek: 15 i 2/3. Link do GameMe: tutaj. Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie): TAK. Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie): TAK. Powód bana: obraza / kultura. Od kiedy masz bana: 12.04.2019.
  18. 1. Nick: D3JV1D :DD 2. Imię: Dawid 3. Wiek:15 4. Znajomość komend admina (0-10): 8 6. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście 7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dawid mam 15 lat interesuje się sportem jak i graniem w gry komputerowe jestem bardzo miłym i lubiana osoba jak i w grach tak i w realnym czasie. Za miesiąc kończę ósmą klasę i jak zdam i dobrze poszły mi egzaminy zamierzam iść na technikum informatyczne, 8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: 1. Uwielbiam pracę admina 2. Jestem aktywny na serwerze 3. Przestrzegam regulaminu oraz próbuję przekonać do tego innych, jeżeli się nie uda, nakładam odpowiednią karę w postaci bana czy mute'a 4. Jestem ogarnięty; niektóre osoby uważają, że mam 16+ lat po głosie i/lub po zachowaniu/charakterze 9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w weekend od 3 do 6 godz 10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu nie gram ponieważ dużo się uczę żeby zdac itp a w wekkendy gram po 5,6,7 godzin na serwerach 11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2700h 12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak i to nie raz Jak narazie na serwerze masz przegrane dopiero 4:50h, pograj jeszcze troche wtedy pomyślimy jak narazie odrzucam //Grand512
  19. Link do gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/972814 Nick w grze: kacper2115 Ilość godzin: 10 Dzień: 24.04.2019 Nagroda: 1 przeniesienie EXP
  20. Mahesvara2

Bo to raz klikniesz i ci losuje a nie co runde @ninjahack to nie daje co runde losowego pm'a tylko jak raz uzyjesz i wylosuje ci np. MP7 to masz to do końca
  21. ninjahack

Perk bodajże moc smg, który ma dawać losowe smg zacina się i dostaje się cały czas 1. @Mahesvara2 wiem, ale po zmianie rundy dalej masz to samo
  22. Fiksu kiedy comeback na jb i guard?

23. SnuFFy

Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
  24. SnuFFy

Nie spełniasz wymagań
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines