Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/09/2018 in all areas

 1. 2 points
  Witam Demko mam tutaj http://375878.node97.pukawka.pl/dem-de_overpass-1536508372-1536510392.zip. Akcja wyglądała tak gracze zgłaszali mi na pw jak grasz a na tym serwerze nic mnie nie zdziwi. Polecimy rundami: -Pierwsza runda na jaką wbiłeś to była runda 8 nic dziwnego tam nie było lecimy dalej. -W drugiej akcji nie pokazałeś nic ale spokojnie rozkręcisz się. -W trzeciej akcji ten frag w kiblach normalnie. -W czwartej akcji runda 11 już się rozkręciłeś wcelowany z kibli od razu wychylasz na gościa wcelowanego w kible po czym dajesz mu pesteczkę w głowę po czym tak jak by nigdy nic wychylasz sobie na auto gdzie jest dwóch przeciwników i też sobie strzelasz jak by nigdy nic. Po movmencie pewnie stwierdzili, że coś masz bo za bogaty to on nie jest lecimy dalej. -W piątej akcji ładne te fragi na midzie nie można nic się przyczepić po czym nie było żadnego info, że ktoś idzie plecy a ty od razu sobie tam pobiegłeś jak byś wiedział. No i jednego fraga zdobyłeś. -W szóstej akcji ładnie mnie zabiłeś. Po czym siedzisz sobie w smoku i ktoś do ciebie strzela od razu twój celownik poszedł na tego grasza. -W siódmej akcji 2 kile nie na wysokim poziomie ale potem jak zabiłeś gracz o nicku: Whiskyziolo w minucie 24:03 tak dziwnie ta głowa ci siadła. -W ósmej akcji runda 15 ładnie zrobione plecy ale mi zaśmierdziała akcja na b pod koniec jak sam zostałeś. Wcelowany jesteś w shorta po czym nie widziałeś o graczu który jest z lewej strony po czym się tak szybko obróciłeś i go dość mocno obiłeś możliwe że tam scope słyszałeś. -W dziewiątej akcji normalnie nie ma do czego się przyczepić. -W dziesiątej akcji poleciałeś na fragi i tu nie wiem jak to opisać wiec napiszę jedno leciałeś jak byś wiedział gdzie kto jest. -W Jedenastej akcji zaczyna się na fragu na splintusie potem lecisz dalej i wychodzisz wcelowany w gracz. Przechodzisz na haven i tak jak mówiłem twój movment nie jest za bogaty strzelasz jak bóg pokazując jak zabijasz gracza na B. Opisując dalej byłeś w banku nie słysząc nic nie było nawet informacji ze tam jest przy havenie cofnąłeś i wcelowany na niego wychyliłeś. Reszty nie ma bo cie zbanowałem. Tyle Przez całe te opisywanie mogę się sugerować tym że twój movment nie był jakiś dobry a strzelałeś jak jakiś orzełek czy coś.
 2. 1 point
  1. Nick: HanRayS 2. Imię: Dominik 3. Wiek: 21 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7/8 5. Sprawny i działający mikrofon**: Jest 6. Składka (tak/nie): tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/786452 8. Parę słów o sobie **: Normalny, spokojny (w większości) dwudziestojednoletni chłop lubiący w wolnych chwilach pograć w jakąś grę Online. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Po to by być surowym adminem Mam spore doświadczenie w byciu adminem więc wiem co jest "dobre" a co "złe". Osobą konfliktową raczej nie jestem chociaż tutaj raz zdarzyła się taka sytuacja, która zmusiła mnie do odejścia z funkcji admina. Nastały pewne zmiany więc chcę wrócić do bycia adminem. 10. Steam_ID: STEAM_1:1:43158559 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 1-3h 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze zależy od zmiany a w dni wolne to raczej gram po południu. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Aktualnie mam przegrane 2060h. 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak.
 3. 1 point
  przyjmuje cie wiesz co i jak no i fun to play czy cos
 4. 1 point
  Zaraz zerknę. @hucio podaj tu demko na podstawie, którego wystawiłeś tego bana. @Miverse wciąż obowiązuje go podanie demka, ponieważ on nadał w.w bana. @Kasia! ale jeżeli osoba faktycznie cheatuje to wypada żeby demko podał. Nigdzie nie masz napisane, że jeżeli zrezygnował to samowolka bajlando unban. To jego ban nawet jeżeli odszedł.
 5. 1 point
 6. 1 point
  Teledyski robią robotę
 7. 1 point
  K...a przestań pajacować. Przecież dobrze wiesz, że skracanie całej mapy to skracanie. To, że dostałeś już wcześniej bana nie zwalnia cię z dostania kolejnego. Uważasz, że jest niesłuszny tylko dla tego, że nie ma tego skrótu na forum? To moja wina, że zapomniałem dodać tej mapy w temacie. Kobusz nie zrobił niczego złego, po prostu wykonywał swoją pracę. Moim zdaniem ban w stu procentach zasłużony.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Przywiązujecie zbyt dużą uwagę do tego, co wy chcecie niż popatrzeć na to co gracze chcą i czego wymagają... Nie spotkałem się z sytuacją, w której przeciętny gracz tego serwera (nie mówię tu o was, doświadczonych, nawet 20 dni!) marudził by na tickrate, choć nie powiem, daje to dużą zmiane na lepsze praktycznie na każdym serwerze. To, że zmieniono tick nie oznacza, że każdy będzie grać w roku szkolnym. Na serwerze grały zazwyczaj po prostu dzieciaki bo to fajne dla nich sobie poskakać i się nie trudzić tak jak na MMach a w ramach, że zaczyna się rok szkolny to aktywność niestety ale to będzie podupadać. Dawałeś Zimny fajne propozycje wyżej, np. z żetonami, ale jeżeli tick się nie sprawdził to wątpie, żeby reset wszystkiego co było robione na tym serwerze miał go wznieść w wyżyny, on raczej by go zabił. Skupiłbym się bardziej na zwykłym resecie, żeby na nowo nabijać osiągnięcia i to już na nowym systemie żetonów ukazanym wyżej przez Zimnego.
 10. 1 point
  1. Nick: Pr0siaczek 2. Imię: Mateusz 3. Wiek:20 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9 5. Sprawny i działający mikrofon**: Jak najbardziej 6. Składka (tak/nie): nie 7. Parę słów o sobie **: Na serwerze gram już bardzo, bardzo długo, na pewno większość mnie kojarzy Poza życiem "wirtualnym" jestem studentem, a właściwie będę nim od Października. Gram w kosza od 12 lat, kiedyś można powiedzieć, że na profesjonalnym poziomie, jedak musiałem zrezygnować przez kontuzje . Jestem bardzo otwartą osobą, z dużym dystansem do siebie .Aktualnie umilam sobie czas grając w Cs'a 8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym przyczynić się do poprawy "wydajności" serwera. Często ma miejsce sytuacja, kiedy na serwerze regulamin jest łamany, a ja nie mogę zareagować bez odpowiednich uprawnień. Oczywiście jest wiele inncyh administratorów, jednak wiadomo jak to w życiu bywa, nie zawsze każdy ma czas, szczególnie mam na myśli te późne godziny 9. Steam_ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198055287975/ 10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie, przeważnie na serwerze jestem około 4h dziennie lub więcej, jednak wiadomo, czasami zdarzą się takie dni, że będe miał mniej tego czasu. 11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Jest to zależne od mojego zmiennego grafiku pracy, jednak zazwyczaj jestem dostępny. 12. Staż w Counter-Strike Global Offensive:5 lat 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):niestety nie 14. Link do GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/438601
 11. 1 point
  Pozwolę sobie skomentować te prace (arcydzieła), używając potocznie przeciętnego i ogólnego zwrotu, na który składają się: dwudziesta dziewiąta litera alfabetu polskiego, którą graficzne przedstawia się jako W, dwudziesta litera alfabetu polskiego którą graficznie przedstawia się jako O, oraz szósta litera alfabetu polskiego którą graficznie przedstawia się jako F, używając jej wielokrotnie celem wyrażenia mojego pozytywnego zadziwienia i opadu szczęki na treść, z którą właśnie dane mi było się zapoznać, więc: WOFFFFFFFFFF
 12. 0 points
  1. Twój Nick: Zimny. 2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin 3. Nick oskarżonego: Kobusz 4. Steam_ID/GameMe oskarżonego: masz 5. Data i godzina zdarzenia: 17.20 09.08 6. Mapa: dr_astro 7. Opis sytuacji: Szanowny Admin Kobusz dał mi bana za skracanie. Gdzie jest on nie słuszny ponieważ na forum NIE MA TEJ MAPY w temacie odnośnie skracania, a jestem na 90% pewny, że została ona dodana gdy opiekunem nie był Karol. Nie będę Kobusz wspominał co wczoraj wypisywałeś na czacie, lub co robiłeś na tej mapie kilka dni temu Wiem, zrobiłem na tej mapie 7 sekund, ale dostałem już za to bana wcześniej 8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://645653.node89.pukawka.pl/dem-deathrun_astro-1536419715-1536420723.zip @ezuss1337 Przecież nie skróciłem całej mapy, tylko ominąłem drabinke, temat nie był aktualizowany od bardzoooo dawna, a mnie to mało obchodzi że ktoś zapomniał. Jeżeli Kobusz się chce tak bawić no to okej @Jakee Umiesz czytać ze zrozumieniem czy ciężko? Ja Cie mam nie denerwować? Wbijasz na serwer kochany administratorze raz na 4 dni i mówisz żebym cie nie denerowował? Na moje nawet tego admina nie powinieneś dostać. Skoro robie wiele map w 6/7 skoków no to podeślij mi ss z nich oprócz astro. Czekam z niecierpliwością. Doczekam sie tych ss? Jest to jeden ss, a piszesz ze mam tyle skoków na wielu mapach, więc gdzie one są? Skoro mówisz ze jest ich wiecej, to chce na to dowody a nie rzucasz słowa na wiatr kolego @The Boss napisz to zdanie jeszcze raz, bo kompletnei go nie rozumiem xD
 13. 0 points
 14. 0 points
  1. Twój nick: Kwadrat . 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): only mirage 3. Ranga:Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie)
 15. 0 points
  Nick: PiraniasWycinek z konsoli: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź https://forum.cs-classic.pl/ aby poznać szczegóły.Serwer: Only Mirage CS:GOLink do bana: https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:192497470&advType=steamid&Submit Od kilku dni mam wrażenie, że admin hucio siedzi na spect'cie zawsze jak gram. Chciałem uzyskać wyjaśnienie bana bo nie wiem w którym momencie niby używałem wspomagaczy. Wydaje mi się, że po 4 latach (z przerwami) gry w CS:GO już pewny poziom się osiąga. Skoro przez 2 tygodnie grałem na tym serwerze, a przez ten czas widziało moją grę wielu adminów to nie wiem co w.w Admin wypatrzył w mojej grze.
 16. 0 points
  Dajcie mu juz tego admina, przeciez kazdy wie ze to dobry chlopak. Nie raz mial tu admina
 17. 0 points
 18. 0 points
 19. 0 points
  1. Nick: Kwadrat 2. Imię: Mateusz 3. Wiek: 18 4. Znajomość komend admina (0-10): Obecnie pamiętam tylko 4 , lecz poznanie innych komend to kwestia czasu 5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście że tak 6. Parę słów o sobie **: Lubie spędzać czas na polskich serwerach społecznościowych , grać w piłkę , chodzić na siłownie. Aktualnie uczęszczam do szkoły 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem z wielu przyczyn składających się na to. Myślę że mam dobrą interakcje z graczami i administratorami tego serwera. Nie lubię wchodzić na server gdy nie ma administratora , gdyż jest kilku graczy często afk , bez mutacji lub osób które nadużywają mikrofonu a co gorsze używają nie legalnego oprogramowania ( Cheaty ) 8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Staram się grać codziennie po 3-5 godzin 9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Aktualnie uczęszczam do szkoły , moja rozgrywka na ONLY MIRAGE jest po powrocie ze szkoły i kilku obowiązkach które muszę zrobić 10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Łącznie z wszystkich kont +/- 3000h Najwyższa ranga LE 11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem jak i w cs 1.6 tak i w CS:GO kilkukrotnie lecz kończyło się rezygnacja z przyczyn złej atmosfery wśród administracji Proszę o rozpatrzenie mojego podania i czekam z niecierpliwością Pozdrawiam : Kwadrat Przyjęty pisz do mnie ze steam_id.
 20. 0 points
 21. 0 points
 22. 0 points
  A ile tak jeszcze czk mniej wiecej ?
 23. 0 points
  Sposób II Nick: Bester Link do poradnika na forum: https://forum.cs-classic.pl/forum/304-poradnikiconfig/?do=add Powód warna: Spam
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines