Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/04/2018 in all areas

 1. 2 points
  Dobra, jestem po 2 dniowej analizie, i jak dla mnie kolega za pewnie gra. Rozumiem jesteśmy wybitni, na tym serwerze dużo osób gra dobrze i naprawdę takie akcje są rzadko widywane tak o z dupy (przepraszam za wyrażenie) jak dla mnie banned i tyle.
 2. 1 point
  Ja tu widzę aimassista, autobh, bo bardzo mu dubluje skok jak przy skrypcie. A co do wh to coś mi się nie podoba to, że raz omija kogoś a raz wychyla na pewniaka pomimo, że nie ma skąd wywnioskować, że akurat w tym miejscu może ktoś być. Banned i z fartem.
 3. 1 point
  Początek 2 Rundy -BH na ak-47 dalej lecim 1:45 zauważyłeś na wh ,że jest Bydle za skrzynka odrazu wcelowales sie w niego przez smoka sprzeliłeś w głowe .1:18 sprzeliłeś przez skrzynke w głowe (przypadek nie sądzę).1:08 idealnie celownik za gościem i ten refleks (aż pozazdrościć) Runda 3 1:55 znow bh oraz 1:46 i zabijanie sweeta przez smoka, zabijanie na heavenie wcelowanie odrazu w glowe. Runda 4 Odkąd napisalem do sweeta zeby wszedł na spec i zobaczył go bo jakoś dziwnie skacze to odrazy przestał tak skakać (znów przypadek nie sądzę) i drazu jakoś inaczej zaczął grać inny movement. 1:03 wcelował sie odrazu w heaven a nawet nie bylo słychać ani widać no i oczywiście wcelowany . Runda 5 1:15 reflex Boga Runda 6 1:17 wychylenie sie perfidnie na Gracza Runda 7 No i oczywiście kiedy Sweet przeszedł do CT to zaczoł skakać 1:57 (znów przypadek już kolejny raz ,normalny gracz tak sie nie zachowuje). Zobaczyłem jak się zachował to stwierdziłem ,że napewno ma spomagacze typu BH i WallHack.
 4. 0 points
  Napisz podanie według wzoru
 5. 0 points
  1. Nick: xanax 2. Imię: Dominik 3. Wiek:19 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/661823 7. Parę słów o sobie **: Jestem z Warszawy, interesuję się sportem, modą i samochodami. W przyszłości będę weterynarzem POLECAM SIĘ! 8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym wspomóc obecnych adminów w tym co robią czyli pilnowanie porządku na serwerze 9. Steam_ID: STEAM_0:1:205811179 10. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-5 h pon- pt i w week różnie czasem i cały dzień 11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): pon-pt 16-22 week w każdej wolnej chwili 12. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 3000h 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines