Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/10/2019 in all areas

 1. 3 points
  Nie dlatego, że nie lubię tylko jak ktoś będzie chciał się postrzelać to pójdzie na mirka czy 1v1, a tak to można w normalny przyjemny sposób posurfować. Oby był grywalny a nie jak te wszystkie inne... powodzenia!
 2. 3 points
  Obwiniasz mnie w tym momencie o "usuniecie" zabawy Sajmon mówi? Spoko, dodam zabawę, żebyś miał JESZCZE więcej powodów do tego, żeby jako gracz (bo od graczy właśnie dostaje takie informacje) spamić, że CT ciągle gra na kille. Usunięcie tej zabawy z regularnego jej robienia było dobrym wyjściem. Odpada.
 3. 2 points
  Bez obecnego ograniczenia, zabawa ta była męcząca bo CT za często ją brało. Jeśli ograniczenie zostanie wycofane, zacznie się to samo. Ograniczenie do 10 osób jest słabym pomysłem, ponieważ najlepiej jest gdy bierze udział w niej więcej osób i zabawa ta trwa trochę dłużej (w zależności od umiejętności słuchania TT). Im więcej graczy tym lepiej. Ograniczenie liczby uczestników nie wchodzi w grę. To nie jest problem, aby zacząć pierwszą reakcję i spytać się TTka czy chce Sajmona. Wiele razy tak robiłem i gracze normalnie się zgadzali. Nie widzę konieczności zmiany ani żeby sprawiało to jakiekolwiek problemy.
 4. 2 points
  Pjenkne to jest ❤️
 5. 2 points
  A ja uważam, że granie na FFA jest bez sensu, bo chodzi się po prostu i strzela, to samo można robić na MM'ach. I w ogóle COD też jest nudny, bo tam jakieś klasy... To jest po prostu inny tryb, nie można porównywać surfa timera do surfa + RPG - to dwa całkowicie inne tryby. Jednej osobie spodoba się Surf + RPG, a innej Surf + Timer (którego ja przykładowo nie lubię, i jak sam słusznie zauważyłeś - był już tu kiedyś, i nie należał do najbardziej popularnych serwerów). Szanuję i rozumiem Twoją opinię, ale szczerze mówiąc nie rozumiem Twojej wypowiedzi, bo mówisz po prostu, że nie lubisz tego trybu, i stąd nie powinien on istnieć. Nikt tutaj chyba nie gra na każdym z serwerów - każdy wybiera swoje "miejsce" i to tam gra. Równie dobrze może powstać i surf + timer, ale tego ja już na siebie nie biorę, bo sam bym tam nie grał. Pogadajcie z Karolem, pomyślcie, poróbcie, jak wyjdzie to wyjdzie i będzie zarówno Surf + Timer, jak i Surf + RPG. Przede wszystkim trzeba tutaj zauważyć, że jest to całkowicie inny tryb niż surf timer. Tu nie chodzi o przejście mapy, tu chodzi o dosurfowanie do broni, do miejscówek, schowanie się gdzieś, strzelanie - to taki codmod na mapie z surfem - nie da się tego całkowicie zrobić dwujęzycznie, z jednej prostej przyczyny - gracze na tym serwerze rozmawiają. A rozmawiać będą po polsku, bo serwer jest to Polski, a nie Angielski czy jakikolwiek inny. Oczywiście - wszelkie menu itd. będą uzależnione od języka ustawionego w grze - dla osób z językiem Polskim - po polsku, a dla osób z innym językiem, po Angielsku. Dziękuję wszystkim za wypowiedzi i opinie! Zgodnie z tym, co wynika z ankiety, na ten moment stworzony zostanie serwer ze zwykłym Surf + RPG, bez DM i bez FFA. Mam nadzieję, że te 14 (15) osób które zadeklarowały się do gry rzeczywiście grać będą, bo na początku każdego serwera najważniejszy jest ten "kapitał" startowy, aby serwer wskoczył w rankingach, itd. Wkrótce pojawi się więcej informacji!
 6. 2 points
  Warrior czyli kolejny serial w tym roku od HBO GO, ale pod względem swoich seriali od HBO można spodziewać się jakości i czegoś nietypowego, a takim serialem jest właśnie Warrior. Warrior oparty na notatkach samego Bruce Lee, którego miejsce rozgrywa się w dawnym San Francisco, gdzie na gwałt próbowano zdobyć siłę roboczą na której wzbogacali się właściciele, ale nie zwykli obywatele, a główną obawą w tamtym momencie było bezrobocie, bo po co zatrudniać normalnego Irlandczyka i płacić mu pełną gaże, jak można zatrudnić Chińczyka za miskę papki? Serial opiera się w głównej mierze na Chinatown, na gangach oraz na spięciach pomiędzy tymi "odmiennościami" przez co serialowi nie brakuje akcji i rozmachu. Jest tutaj wszystko, ładny wstęp (serio jest przepiękny, zazwyczaj w serialach go pomijam, ale to jest cudne) i cała otoczka serialu, postacie które są ciekawe i wciśnięta w tą wyimaginowaną historię prawdziwość tamtejszych czasów. No i są karateki jak z filmów Bruce Lee więc ogląda się, to czasem z tymi świeczkami w oczach jak za małego gdy widziało się jego niesamowite ruchy. Szukasz serialu, który wciągnie i rozwija się z odcinka na odcinek, gdzie masz akcje i ładne Chinki w takim ładnym przybytku jakim jest burdel, a także rozmachu który jest ci dawkowany z odcinka na odcinek i czegoś nowego, co nie opiera się na jakiś chujowych uniwersach jak takie gnioty jak Arrow i inne? To polecam ci wybrać ten serial, wydaje mi się że nie można się zawieść, no ale są gusta i guściki, ale serial jest oceniany dobrze. Nie wyszły jeszcze wszystkie odcinki, a są one wypuszczane co tydzień na HBO, ale wiadomo - Zatoka Piratów jest ciągle czynna.
 7. 1 point
  Proponuję by można było robić zabawę Simon mówi gdy się tego chce. Jest całkiem spoko a nie na każdej mapie jest na nią miejsce a rzadko widzę by ktoś ją wybierał z pierwszej reakcji. (Możnaby to ograniczyć do 10 osób max czy coś)
 8. 1 point
  Ja mam pewną propozycję - dać Offenowi unmuta, ale z karą w zawieszeniu. Przez najbliższy miesiąc (albo inny okres), będzie miał swego rodzaju warna i gdy tylko znowu zacznie prowokować czy też nadużywać to dostaje permanentnego bana i nie zagra już na swoim ulubionym serwerze Pozdro
 9. 1 point
  Sam surf już był, przeżyliśmy to wszyscy, fajnie było, ale się skończyło. O wiele lepszy fun jest z przebijania swoich rekordów czasowych niż respienia się w klatce i zabijania jak nie przejdziesz surfa... Wszystko super, ale to nie jest dobry pomysł. Przynajmniej dla mnie.
 10. 1 point
  Imię: Kuba Nick: Zimny. Wiek: 17 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 1-2h, ale to sie powiększy raczej, bo co raz więcej wolnego w szkole Staż na serwerze: 3/4 miesiące z przerwami STEAM: steamcommunity.com/id/noochancee Znajomość SMX (1-10): 10 Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Kilkukrotny admin oraz opiekun serwerów Dlaczego akurat Ty: Jak widać nie ma chętnych do zaopiekowania się arenką, no to chce spróbować swoich sił na owym serwerze Z dr nie wyszło przez jeden głupi błąd, to może tutaj się uda. Nie jest to zbyt wymagający tryb więc myślę, że podołam
 11. 0 points
 12. 0 points
  Proponuję dodać zeusy do możliwych broni na zabawie bhop. I proponuję by w głosowaniach pod numerem 1 było "brak głosowania" czy coś takiego bo nowi gracze w czasie głosowań często dają byle co i zazwyczaj jest to nr 1.
 13. 0 points
  Gracze już zapomnieli o tej zabawie bo nikt jej nie robi, a temu nikt jej nie robi bo taki rygor powstał do tej zabawy. Zmienić to!!!
 14. 0 points
  Ja też mam propozycję i jest nią nie postowanie głupich propozycji. Gracz nie ma wystarczającej ilości kar aby otrzymać takiego bana + aż taką kulą u nogi nie jest. Mute zostaje, jeżeli z mutem nie potrafisz poradzić sobie z emocjami to może terapeutka pomoże.
 15. 0 points
  Z zjarancem co banowac nie umie 😅
 16. 0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines