Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/29/2019 in all areas

 1. 5 points
  Chernobyl czyli serial oparty na faktach, przenoszący nas do roku 1986, gdzie doszło do jednej z największych katastrof na świecie z którą człowiek miał styczność jedynie przy Nagasaki, czy Hiroshimie, ale nadal była to tylko 1/3 tego, co powstało po wybuchu rdzenia w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Serial pokazuje nam nie tylko wybuch, ale też przekłamania i tajniki, które doprowadziły do tej katastrofy, a także miasto które miało być idealne czyli Prypeć, które dzisiaj jest już tylko ruiną. Oglądałem ten serial z przekonaniem, że o Czarnobylu wiem już wystarczająco dużo, a ten serial dobitnie mi pokazał i pewnie nie tylko mi, że taki temat nadal był nam tak mało znany, nie byliśmy świadomi tragedii do której doszło przecież nie tak dawno temu, gdzie umierali ludzie i gdyby nie pewne działania, moglibyśmy odczuwać skutki tego wybuchu aż do dziś i przez następne tysiące, może już byśmy żyli w czasach postapo. Poświęcenie ludzi, prowadzące też do zepsucia i prowadzonej propagandy, nie byli nawet świadomi tego że przeżywając ten wybuch jego skutki będą odczuwane przez następne lata, czy to poprzez raka, czy krótsze życie poprzez styczność z promieniowaniem. (heh 3,6 tylko) Mimo upływających lat, skutki promieniowania są widoczne nawet dzisiaj i nie są to przypadki raz na milion, gdzie dziecko może urodzić się z jakimś popromiennym defektem. Serial nie jest dokumentem i jest, to aktorski serial z klimatem, który jest bezcenny więc każda osoba, która ma czas czy wcześniej miała wątpliwości do tego, czy za ten serial się brać, to ja z całego serca go polecam i wyczekuję ostatniego 5 odcinka na HBO GO.
 2. 4 points
  Nagroda: Do wygrania rangi Miss i Mister na okres dwóch miesięcy! (cały lipiec i sierpień!) Nagrodą dla naszej zwycięskiej pary jest unikatowa ranga, którą będzie aktywna do końca sierpnia 2019. Przez okres posiadania rangi zwycięzcy otrzymają uprawnienia identyczne jak stały bywalec! (*bez darmowych kilku zleceń) Czas trwania: 01.06 - 30.06!
 3. 2 points
  @OFFEN zgaduje że wyglądać to ma tak: [Czarny] Siusiaczki Sklejek ^ przykład
 4. 1 point
  1. Twój Nick: Pieseł 2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz 3. Nick oskarżonego: MyszMiki+_+ 4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:423635962 + jego gameme: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/906673) 5. Data i godzina zdarzenia: okolo 18:40 28.05.2019 6. Mapa: Jb_carceris 7. Opis sytuacji: Gramy sobie na luzie fajna Atmosfera gra tez MyszMiki i jest 1 w kolejce do ct, po chwili wyskakuje komunikat "Czy jesteś za tym żeby Gracz Jusub został wywalony z ct ?" zdarzało sie to już nie raz 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Świadek Jusub, Anonymouse 9. Wynik/numer rundy/czas: 0-11 dla t i czas do zakończenia rundy 12:17 Link do demka: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_carceris_021-1559060115-1559063174.zip juz jest link do demka i podana runda wraz z minuta i sekunda
 5. 1 point
  Posty się edytuje Pieseł, nie możesz spamować odpowiedziami pod swoim podaniem/skargą lub jakimkolwiek innym postem. Dozwolone jest pisanie dodaktowych postów we własnym temacie o ile jest to dyskusja.
 6. 1 point
  Rasa Gracza będzie lepszą opcją z powodów wizualnych gry. Chodzi o to że każdy będzie się jakoś rozróżniał. Może (jeśli jest to możliwe) dodać do nazwy rasy jaki kto ma lvl tejże rasy.
 7. 1 point
  Może dodać system Zemst że jak ktoś cię zabije a potem ty w next rundzie czy tam po odrodzeniu zabijesz tego kto cię zabił to by było na czacie że dokonałeś zemsty na "tu nick" i za tą zemstę było by np. 2x więcej expa
 8. 0 points
  Tego jeszcze tu nie było a mianowicie chciałbym zapytać jaki rodzaj podłogi polecacie do pokoju w którym chciałbym zamontować podłogowe oświetlenie LED RGB z przedłużeniem na ściane, taśme LED RGB montuje się w specjalnych profilach o szerokości około 3cm (to jak długie sobie zrobicie zależy od was) płytki ? panele ? to raczej nie bardzo pasuje, a jedyne na co się natknąłem to na podłogę żywiczną ale to bardziej pod tapety 3D na podłodze ma jakieś pomysły coś? ktoś ? hehehe nie no przecież są starsi tutaj też hehe
 9. 0 points
  28.05.2019r. Zmiany w antidotum: Ilość poziomów: Z 5 na 7 Koszt początkowy: z 35 / 50 / 65 / 80 / 95 na 30 / 40 / 50 / 60 / 70 / 80 / 90 Zmiany w icestab: Ilość poziomów: Z 8 na 10 Czas zamrożenia: z 0.5s / 1s / 1.5s / 2s / 2.5s / 3s / 3.5s / 4s na 0.3s / 0.9s / 1.2s / 1.5s / 1.8s / 2.1s / 2.4s / 2.7s / 3.0s Znerfiono stealth (jest bardziej widoczny na maksymalnym poziomie)
 10. 0 points
  Mapa: ba_jail_soar_beta2 Ponieważ: Poza black and yellow mapa jest nudna, zmusza prowadzących do monotonnego prowadzenia. W skrócie porażka ludzkości i człowiek tworzący tę mapę nie miał wyobraźni.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines