Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/05/2019 in all areas

 1. 6 points
  Od 05.08.2019r. do 12.08.2019r. odbywać się będzie Event polegający na zdobywaniu przeniesień XP podczas gry na serwerze. Na każdej mapie po upływie 12 minut zostanie wykonane losowanie, które będzie brało pod uwagę ilość graczy. Im więcej graczy, tym większa szansa na zdobycie przeniesienia, a więc w sytuacji gdy serwer będzie pełny w trakcie losowania, będziecie mieli największą szansę na zdobycie przeniesienia XP. Wygrywa każda osoba, będąca w danym momencie na serwerze, a więc nie ma tutaj gorszych/lepszych. Powodzenia!
 2. 1 point
  [CSC COD] Perk: Tarcza SWAT. [CSC COD] Opis: Neutralizuje DMG z rakiet, miny, dynamitu. Gdzie tu jest napisane, ze neutralizuje dmg z Totemu ? EDIT: @zielo151 1) Nie ma takiego perku 2) Podobne lub nie, nie ma tego w opisie 3) Może coś się pojawi, się zobaczy :/
 3. 1 point
  Kolejny błąd związany z AdBlockiem. Przy używaniu AdBlocka nie widać tych "czerwonych latających gwiazdeczek (czy jak to tam nazwać) w okół nicku Właściciela i Administratora. W przypadku VIPa nie ma takiego problemu. Z AdBlockiem: Bez AdBlocka: AdBlock wyrzuca błąd do przeglądarki o blokowaniu pliku:
 4. 1 point
  Lista Adminów Jailbreak CS:GO @freshman Steam @Rafj Steam @ZbigniewStonoga Steam @PortiZ Steam @offen Steam @Doro Steam @kRR Steam @Toxic1 Steam @c9nn Steam @MikY! Steam Aktualna ilość adminów: 6 Aktualna ilość strażników: 3 Aktualna ilość osób w "ekipie": 9
 5. 0 points
 6. 0 points
 7. 0 points
 8. 0 points
  Nazwa perku: Skoczek Opis: Powrot skoczka pls, Dostajesz bh.
 9. 0 points
  No cóż narozrabiałem na jb więc podniosłem konsekwencje, bardzo dziękuję za te kilka miesięcy świetnej zabawy, rozumiem @Gemciu dlaczego musiałeś podjąć taką decyzję. Wszystkim graczom życzę jak najlepszej rozgrywki i byście nie szli za moim przykładem i przestrzegali regulaminu Wszystko ma swój koniec w sumie.
 10. 0 points
  Imię:Igor Nick:word.exe Wiek: 17 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-3 h Staż na serwerze: nie jestem w stanie powiedzieć coś ok. 3 miesięcy STEAM: STEAM_1:0:455945761 Znajomość SMX (1-10): 9 Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): tak kilka razy [email protected] Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: tak jestem adminem na multi-arena Dlaczego akurat Ty:jestem osobą pomysłową,która jest w stanie zmienić serwer na lepsze, mam masę kreatywnych pomysłów, które chciałbym wnieść na serwer jak i forum .
 11. 0 points
  1.Nick:ZbigniwStonoga (Pandoskonaly) 2.Serwer: Jb CSGO 3.Ranga:Admin (Podkreślam admin ostatnio było małe nieporuzumienie :D) 4.Link do tematu:
 12. 0 points
  nie lubi mojego jednorozca 🦄
 13. 0 points
 14. 0 points
 15. 0 points
 16. 0 points
  oszukuje ludzi, miał iść spać o 1:15 A nadal pisze 😕
 17. 0 points
 18. 0 points
  Wróć tu kiedyś alkoholiku
 19. 0 points
  Odejscie z serwera w stylu Szajbusa tu widze xD. Siemka mordo, pamietaj, pisz steam na temat tamtej sprawy
 20. 0 points
  Przyjęty na okres próbny.
 21. 0 points
  Aktualnie mam na to stanowisko osobę, którą znam jako byłego administratora i znam jego zachowanie podczas pełnienia takiej funkcji.
 22. 0 points
  W ramach mojej nieobecności skargi rozpatrywać będą @Gemciu oraz @ZbigniewStonoga a.k.a Pan Doskonały. Admini będą starać się tworzyć dla was "eventy" włączając wieczorami mapy niedostępne na map cycle. Możecie sobie odpocząć od tego złego opiekuna do środy, widzimy się już niedługo ze startem nowego eventu na forum
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines