never mind .

Donator
 • Content count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  7d 17h 33m 59s

never mind . last won the day on December 25 2017

never mind . had the most liked content!

7 Followers

About never mind .

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday January 20

Informacje o Profilu

 • Nick
  hiroto ten krul
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Londyn
 • Zainteresowania
  -Judo
  -Piłka Nożna
  -Gry komputerowe [FIFA 17, CS:GO]
 • Steam Custom URL
  76561198300973224

Recent Profile Visitors

2177 profile views
 1. never mind .

  Jestem na nie, a czemu? o to temu... -Mało nowych osób na serwerze cie zna, pogralbys jeszcze z dwa tygodnie na serwerze. -twoja aktywność na serwerze dopiero się zaczęła od 5 dni to trochę za mało by zostać guardem. Moj wniosek: Pograj jeszcze z 2 tygodnie po 2 godzinki na serwerze i złóż podanie.
 2. never mind .

  można close
 3. never mind .

  Typ Pracy: Avatar Wymiary: 250x250 Render, Stock: Napis/y: 1TapTeam Tematyka: Coś na wzór tam na dole Kolorystka: Niebieska Inne: Powodzonka
 4. never mind .

  Reklama podania Do odrzucenia
 5. never mind .

  Jestem na nie obrazasz i prowokujesz (często mnie) nadużywasz wulgaryzmów nie masz szacunku do młodszych graczy na serwerze Za kilka godzin dodam pare ssow na potwierdzenie tego. EDIT: A tu mały przykład jaki masz stosunek do młodszych graczy: @Hangetsu ts a jb to 2 rożne rzeczy tutaj ts nie ma nic do jb. Na tsie mogę sie powyzywać np. z takim @Fikus. albo @Polar bo tam nie takich zasad jak na jb tak btw. jak ja w ogole to nie wyzywalem sie z nikim od dluzszego czasu wiec nie wiem o co ci chodzi. Na screenie jest przedstawione jak traktujesz młodszego gracza, który dopiero stawia pierwsze kroki w drużynie Ct.
 6. never mind .

  DUZE NIE! -wyzywasz na każdym kroku, ktoś cie zabije na kd/wg/sv wyzywasz go od ''fartów'' ''śmieciów'' -prowokujesz ciągle -nie masz mutacji -W dodatku kłamiesz w podaniu, na serwerze mówiłeś ze chodzisz do 6 klasy a w podaniu napisałeś ze masz 15 lat XDDD, chyba ze nie zdałes pare razy XD A tu są przykłady twojego idiotycznego zachowania.
 7. never mind .

  @Sklejek
 8. never mind .

  NIE -Prowokujesz -Nie masz mutacji -Brak kompletnego pojęcia na temat sc jak mozesz miec 7/10 jak nigdy nie miales admina itp. -Często obrażasz,gdy nie ma guardow/adminow
 9. never mind .

  A ja was zaskoczę . Jestem na nie. -Jesteś za młody i jeszcze nie ogarniasz. -Czasami myśle ze rozmawiam z małym dzieciakiem (max. 5lat) po twoim glosie. -Nie masz mutacji ani 16+ lat. -Dużo robisz złych rzeczy po TT a co dopiero będzie w CT @Hangetsu z tym wiekiem chodziło mi o to, ze w tym wieku większość ma mutacje. @YoungSasha Ja mam 900h na serwerze i co z tego, ale jesteś za młody a kara nie została nałożona bez przyczyny.
 10. never mind .

  @Polar jest to zły pomysł teraz uzbieraliśmy tyle respektu by był gang na full, bo były prezenty gdyby nie one to nie mieliśmy by gangu na maxa. Koleją rzecza jest jak @SharD napisał dodanie 3 nowych upgrade.
 11. never mind .

  Double AK (o.o)
 12. never mind .

  Dokładam się do pomysłu @Sklejek, my również mamy wymaksowany gang a np. można by dodać szanse na zdobycie blunta z ruletki.
 13. never mind .

  Nick: hiroto ten krul Wiek: 15 Link do GameMe: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/610037 Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie): Tak Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie): Powiedzmy Powód bana: Tzw. ''darcie ryjca'' Od kiedy masz bana: No jakieś 2 tygodnie. @Bucek, poniosłem już kare w postaci straty guarda, a to że nie którzy czekają rok to nie mój problem. Poza tym nie siedzisz na serwerze tak długo jak ja codziennie, wiec twoje zdanie tu sie nie liczy. P.S napisz skarge, że napisalem prosbe o unpm. @Batzon czekaj czekaj, to po co ty się wypowiadasz tutaj jak cie nie ma na serwerze od dłuższego czasu, co tu ma forum do serwera? Bo ja nie wiem. Za tą akcje zostałem ukarany w postaci utraty stanowiska.
 14. never mind .

  Nick na forum: hiroto ten krulCyfra/Liczba: 36
 15. never mind .

  Nick: hiroto ten krulPowód Warna: Spamowanie ///D