FAME Cs-Classic

Użytkownik
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

About FAME Cs-Classic

 • Rank
  Świeżak

Informacje o Profilu

 • Nick
  Fame Cs-Classic
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  NewDiabloMod CS:GO
 • Lokacja
  Klucze, Małopolska
 • Zainteresowania
  gry, sport dziewczyny :P
 • Steam Custom URL
  https://steamcommunity.com/id/lolfaclol/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. FAME Cs-Classic

  1. Nick: Fame Cs-Classic 2. Imię: Mateusz 3. Wiek: 14 4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7-8 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak, choć czasem mówią że mi bzyczy 6. Składka (tak/nie): tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/667435 8. Parę słów o sobie **: Jestem uczniem 1 klasy gimnazjum. Lubie sport taki jak piłka nożna, siatkówka, ale nie lubie oglądać meczy w TV, bo to dla mnie nudne. Lubie spędzać czas z przyjaciółmi, a w między czasie posiedzieć i troche pograć, jak nie w cs to w ets2, albo na Xboxie. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram na serwerze juz 3 edycje. Jestem rozpoznawalnym graczem, którego dużo osób lubi. Administracja serwera jest mała, bo jedyny admin serwera który naprtawdę dobrze pełni tą funkcję to NEEWENS, i tylko go widze i chciałbym mu pomóc. 10. Steam_ID: STEAM_1:0:176148776 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Rozpoczęły się wakacje, więc moge spędzić dużo czasu, myślę żę około 4-5h dam rade. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz już nie ma podziału takiego, teraz juz są tylko wakacje!! od 8-14/15 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od lutego 2016r na koncie kolegi 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 2. FAME Cs-Classic

  1. Nick: Fame Cs-Classic 2. Imię: Mateusz 3. Wiek: 14 4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): Komendy prościzna więc powiem takie 8/10 np: sm_admin, sm_addban itd Wszystkie komendy admina zaczynają się na sm_ 5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK 6. Składka (tak/nie): TAK - choć pisze że jest jednorazowa, jestem skłonny płacić ją co miesiąc 7. Link do swojego GameMe**: https://www.gameme.com/ranking/player/csgo/0:176148776 8. Parę słów o sobie **: Jestem starym Graczem Counter Strike. Zaczełęm grać w CS 1.6 w wieku 7 lat. przez 6 lat grałem w niego również na waszych serwerach. od około pól roku przestałem grać w w cs 1.6 i przerzuciłem się całkowicie na CSGO. Miałem około 10 adminów przez cały ten okres gry w cs 1.6, a w csgo miałem 1 tylko, ale serwer upadł. Lubie grać COD MODy. Graczy serwera znają mnie i raczej lubią, ale nie mnie to oceniać. Na Serwerze raczej wrogów nie mam, Jestem koleżeński, pomagam innym nowym graczom Zrozumieć ten Mod. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ jest jej mało i dość rzadko spotykam ją na serwerze więc ja chciałbym kandydować bo spędzam dużo czasu na tym serwerze. 10. Steam_ID: STEAM_0:0:176148776 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2 - 4H w okresie od Pon - Czw, a w weekend i piątek 2- 8H 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): dni robocze od 14 do 16 - 18 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od roku gram, Lecz te konto mam od paru miesięcy ponieważ tamto zostało skradzione. 13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK (1 na CSGO i okolo 10 na 1.6)
 3. FAME Cs-Classic

  Nie @Adisek1337
 4. FAME Cs-Classic

  Może nie masz ustawionej wielkości ekranu. Zobacz w ustawieniach
 5. FAME Cs-Classic

  Nazwa paczki: BaseBuilder 7.4 Opis: Co posiada VIP: Posiada klase Dziwny Zombie[VIP] i Nemezis[VIP] (ZOMBIE).</LI><br> Dodatkowe kredyty za zabojstwo 15 (ZOMBIE, BUDOWNICZY). Kolor menu /kolormenu, dzięki czemu mozesz kolorowac klocki (BUDOWNICZY) Zwiekszone DMG o 10% (BUDOWNICZY, ZOMBIE) Nowy wyglad VIP'a(BUDOWNICZY) Dodatkowe +70HP na start (BUDOWNICZY) Pokazuje vipy na serwerze /vipy (BUDOWNICZY, ZOMBIE) Przywitanie ,gdy vip wchodzi na serwer (BUDOWNICZY, ZOMBIE) Przedstawiam wam moda w którym zombie maja cel zabić ludzi. Ludzie maja 140 sekund(cvarem można zmienić) na zbudowanie swojej kampy. Żeby zbudować kampe użyj klawisze "e" (+use) , a potem układaj klocki.*Za każde zabijcie zombie lub budowniczego jest EXP i pointy.*VIP-14xp i 1 point*Zwykły gracz 7xp i 1 point*Pointy możemy chować do banku, jest też opcja że można je dawać /daj*Żeby móc cokolwiek robić w banku trzeba się zarejestrować a następnie zalogować, wtedy możemy wypłacić, wpłacić pointy, a także je przelać na konto innego [email protected]#@Do czego służy XP?:*Xp jest potrzebny do odblokowywania nowych broni, im więcej XP tym bliżej nowej broni*Jest 23 poziomy [email protected]#@Do czego służą pointy?:*Występuje /sklep jest to sklep z dodatkami dla zombie jak i budowniczych*W sklepie znajduj/ą/e się:-Dual MP5 - 150 pointów (BUDOWNICZY) -Elektryczne MP5 - 80 pointów (BUDOWNICZY) -No recoil - 15 pointów (BUDOWNICZY) -Twoje życie wzrasta do 6000 - 20 pointów (ZOMBIE)-Twoje życie wzrasta do 10000- 50 pointów (ZOMBIE)*Co posiada VIP:-50HP na start (CT)-Prefix "*** VIP ***" przed nickiem-Kolorowanie klocków /kolormenu-Klase Lemur Zombi (TT)-2x Więcej XP do leveli BRONI*Znajduje się także w paczce menu dla gracza jak i menu admina:-/menu (Podstawowe funkcje np: Zmienić kolor, VIP ITD.-/menuadmina (Godmode, Noclip)-/a*Są wprowadzone grupy:-/team gdy gracz chce mieć z kimś budować kampe musi koniecznie być z tą osobą co chce budować w team'ie (większość z was wie pewnie o co chodzi)-gdy gracz będzie chciał wejść do kogoś kampy, to będzie go odpychało od jego klocka, chyba że będzie z nim w grupie*Znajduję się też /pomocy:-gdy gracz wpisze /pomocy to pojawia się adminowi komunikat czy chce pomóc danej osobie czy nie, jeżeli admin wpisze przyjmij to go teleportuje do gracza i włącza mu się godmode i noclip w przeciwnym razie gdy weźmie odmów to niestety admin nie ruszy się do gracza tylko będzie w tym miejscu co był*W paczce znajduję się wiele wiele więcej to część zapraszam do pobierania i testowania, żeby wszystko sprawnie działało muszą być odblokowane moduły Komendy: -dla graczy /guns /bronie /menu /team /pomocy /vip /colors /revive /fixspawn bind klawisz +jetpack -dla admin'a /swap <player> /revive <player> /a /menuadmina Instalacja: standardowa Wymagane Moduły: Screeny ( nieobowiazkowe ) : Plik-Amx.cfg : Plik-Plugins.ini : Link do pobrania: http://speedy.sh/5PR...ytyskillmod.rar Lubię to
 6. FAME Cs-Classic

  Komputer Chinka czy Japonka?
 7. FAME Cs-Classic

  639 głos