Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'major'.



More search options

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Główna kategoria forum
    • Regulamin
    • FAQ
    • Przywitaj się/Pożegnaj się
    • Sprawy związane z siecią
    • Konkursy
  • Kącik Redaktorski
    • Gazetka
    • Wiadomości ze świata
    • Filmy Seriale Książki
    • Informacje
  • Bany
    • AntiCheat - Report cheat
    • Request UB
  • Serwery Counter Strike Global Offensive
    • Cs-Classic.pl [CS:GO FFA]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO Call Of Duty 201]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO Call of Duty 4k]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO JailBreak]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO NewDiabloMod]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO Multi-Arena 1vs1]
  • Inne serwery
    • [TS3] Cs-Classic.pl [TeamSpeak3]
  • Forum Komputerowe
  • Hyde Park
  • Gry
  • Tematy Zamknięte

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Nick


Lokacja


Zainteresowania


Steam Custom URL


GG

 
or  

Snapchat


Instagram


Skype


Strona WWW

Found 6 results

  1. G2 zapomniało rozbroić bombę/ pomylili BSy i tym samym przegrali mecz. 😁🤐 Co tu się wydarzyło!?
  2. MAJOR CS GO Berlin 2019 Major turniej mający miejsce się w Berlinie w Mercedes-Benz Arena będzie trwał (od jutra) od 22.08.2019 do 08.09.2019. Najpierw odbędzie się faza głównych kwalifikacji od 22.08 - 26.08 następnie będą dwa dni przerwy dla drużyn, a od 28.08 do 08.09 będzie trwała główna faza turnieju! Pula nagród w turnieju to 1 000 000 $. Nagrody za poszczególne miejsca: TOP 1 - 500 000 $ + Legend Status TOP 2 - 150 000 $ + Legend Status TOP 3 - 4 - 70 000 $ + Legend Status TOP 5 - 8 - 35 000 $ + Legend Status TOP 9 - 14 8 750 $ + New Challenger Status TOP 15 - 16 - 8 750 $ TOP 17 - 24 - BRAK Pula map w turnieju: Dust2, Mirage, Inferno, Nuke, Train, Overpass, Vertigo LISTA DRUŻYN: *Ciekawostką jest, że w Majorze bierze udział jeden Polak (Filip "NEO" Kubski), który gra w FaZe! LEGENDY: Liquid (USA): Skład: nitr0, NAF, ELiGE, Stewie2K, Twistzz Astralis (Dania): Skład: Xyp9x, dupreeh, gla1ve, device, Magisk ENCE (Finlandia): Skład: allu, Aerial, xseveN, Aleksib, sergiej Natus Vincere (Rosja): Skład: Zeus, flamie, s1mple, electronic, Boombl4 FaZe (Europa): Skład: NEO, olofmeister, GuardiaN, NiKo, rain NiP (Szwecja): Skład: f0rest, GeT_RiGhT, Lekr0, REZ, Plopski MIBR (Brazylia): Skład: FalleN, zwes, fer, LUCAS1, TACO Renegades (Australia): Skład: jks, AZR, jkaem, Gratisfaction, Liazz Challengers: Vitality (Francja): Skład: NBK- RpK, apEX, ALEX, ZywOo AVANGAR (Kazachstan): Skład: AdreN, SANJI, buster, qikert, Jame HellRaisers (Europa): Skład: ANGE1, oskar, loWel, ISSAA, nukkye G2 (Francja): Skład: JaCkz, shox, kennyS, AmaNek, Lucky Complexity (USA): Skład: ShahZam, dephh, Rickeh, SicK, oBo Minor Challengers: mousesports (Europa): Skład: karrigan, chrisJ, woxic, frozen, ropz NRG (USA): Skład: stanislaw, tarik, Brehze, Ethan, CeRq forZe (Rosja): Skład: facecrack, almazer, FL1T, xsepower, Jerry Grayhound (Australia): Skład: Sico, exter, erkaSt, malta, DickStacy CR4ZY (Serbia): Skład: huNter- LETN1, nexa, ottoNd, EspiranTo FURIA (Brazylia): Skład: arT, yuurih, VINI, KSCERATO, albej Syman (CIS): Skład t0rick, Ramz1kBO$$, neaLaN, Keoz, Perfecto TYLOO (Chiny): Skład: Summer, BnTeT, Attacker, somebody, Freeman North (Dania): Skład: aizy, Kjaerbye, JUGi, gade, valde DreamEaters (Rosja): Skład: kinqie, svyat, Krad, speed4k, Forester INTZ (Brazylia): Skład: kNgV-, xand, DeStiNy, yel, chelo LISTA MECZY: *** TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE NA BIEŻĄCO *** 23.08.2019 (Piątek): 12:00: Vitality 8:16 Syman | Mapa: Dust2 NRG 17:19 DreamEaters | Mapa: Overpass 13:15: G2 16:10 TYLOO | Mapa: Overpass North 16:5 INTZ | Mapa: Train 14:30: FURIA 16:6 HellRaisers | Mapa: Inferno mousesports 16:6 forZe | Mapa: Nuke 15:45: AVANGAR 16:13 Complexity | Mapa: Inferno CR4ZY 16:13 Grayhound | Mapa: Nuke 17:00: North 16:14 Syman | Mapa: Nuke NRG 16:7 TYLOO | Mapa: Train 18:15: G2 16:9 Dream Eaters | Mapa: Overpass Vitality 16:9 INTZ | Mapa: Mirage 19:30: Complexity 5:16 HellRaisers | Mapa: Inferno mousesports 19:17 AVANGAR | Mapa: Inferno 20:45: FURIA 11:16 CR4ZY | Mapa: Train Grayhound 9:16 forZe | Mapa: Train 24.08.2019 (Sobota): 13:00: Vitality 14:16 Dream Eaters | Mapa: Inferno NRG 16:4 Syman | Mapa: Inferno 14:15: FURIA 10:16 forZe | Mapa: Nuke AVANGAR 16:8 HellRaisers | Mapa: Dust2 15: 30: G2 1:2 mousesports | Mapy: 1st - Train, 2nd - Dust2, 3rd - Vertigo Complexity 2:0 TYLOO | Mapy: 1st - Overpass, 2nd - Vertigo, 3rd - Inferno 18:45: North 2:1 CR4ZY | Mapy: 1st - Mirage, 2nd - Inferno, 3rd - Train Grayhound 2:1 INTZ | Mapy: 1st - Train, 2nd - Nuke, 3rd - Train 25.08.2019 (Niedziela): 12:00: G2 2:0 forZe | Mapy: 1st- Dust2, 2nd- Inferno, 3rd- Overpass FURIA 0:2 Syman | Mapy: 1st- Train, 2nd- Inferno, 3rd- Overpass 15:15: NRG 2:0 AVANGAR | Mapy: 1st- Train, 2nd- Dust2, 3rd- Inferno Complexity 0:2 Grayhound | Mapy: 1st- Dust2, 2nd- Inferno, 3rd- Overpass 18:30: DreamEaters 1:2 CR4ZY | Mapy: 1st- Inferno, 2nd- Dust2, 3rd- Mirage Vitality 2:0 HellRaisers | Mapy: 1st- Inferno, 2nd- Mirage, 3rd- Overpass 26.08.2019 (Poniedziałek): 12:00: AVANGAR 2:1 Syman | Mapy: 1st- Inferno, 2nd- Mirage, 3rd- Dust2 15:15: forZe 0:2 DreamEaters | Mapy: 1st- Overpass, 2nd- Mirage, 3rd- Train 18:30: Vitality 2:1 Grayhound | Mapy: 1st- Dust2, 2nd- Overpass, 3rd- Inferno FAZA PRETENDENTÓW ZAKOŃCZONA 27.08.2019 (Wtorek): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 28.08.2019 (Środa): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 28.08.2019 (Środa): 12:00 | ENCE 16:5 AVANGAR | Mapa: Overpass 13:15 | Astralis 16:9 DreamEaters | Mapa: Dust2 14:30 | NRG 16:14 Renegades | Mapa: Dust2 15:45 | Liquid 16:9 CR4ZY | Mapa: Mirage 17:00 | Vitality 16:9 North | Mapa: Inferno 18:15 | FaZe 16:8 mousesports | Mapa: Mirage 19:30 | Na'Vi 17:19 G2 | Mapa: Overpass 20:45 | MIBR 16:12 NiP | Mapa: Dust2 29.08.2019 (Czwartek): 12:00 | Renegades 13:16 AVANGAR | Mapa: Vertigo 13:15 |Na'Vi 16:7 DreamEaters | Mapa: Overpass 14:30 |NiP 10:16 CR4ZY | Mapa: Train 15:45 |North 13:16 Mousesports | Mapa: Inferno 17:00 |Liquid 9:16 NRG | Mapa: Dust2 18:15 |FaZe 7:16 Vitality | Mapa: Dust2 19:30 |ENCE 16:8 MIBR | Mapa: Inferno 20:45 |Astralis 16:7 G2 | Mapa: Nuke 30.08.2019 (Piątek): 13:00 | Liquid 18:22 AVANGAR| Mapa: Overpass 13:00 |Na'Vi 17:19 mousesports | Mapa: Nuke 14:15 | MIBR 4:16 G2 | Mapa: Inferno 14:15 | FaZe 9:16 CR4ZY | Mapa: Mirage 15:30 | Renegades 2:0 DreamEaters | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Train, 3rd- Inferno 15:30 | ENCE 2:0 Vitality | Mapy: 1st- Nuke, 2nd- Dust2, 3rd- Mirage 18:45 | NiP 0:2 North | Mapy: 1st- Train, 2nd- Dust2, 3rd- Nuke 18:45 | Astralis 2:0 NRG | Mapy: 1st- Train, 2nd- Nuke, 3rd- Overpass 31.08.2019 (Sobota): 12:00 | MIBR 0:2 Na'Vi | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Inferno, 3rd- Train 12:00 | G2 1:2 AVANGAR | Mapy: 1st- Dust2, 2nd- Inferno, 3rd- Overpass 15:15 | FaZe 1:2 Renegades | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Nuke, 3rd- Vertigo 15:15 | Vitality 2:0 mousesports | Mapy: 1st- Vertigo, 2nd- Mirage, 3rd- Inferno 18:30 | Liquid 2:0 North | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Dust2, 3rd- Overpass 18:30 | Astralis 2:1 CR4ZY | Mapy: 1st- Inferno, 2nd- Dust2, 3rd- Vertigo 01.09.2019 (Niedziela): 12:00 | Renegades 2:1 G2 | Mapy: 1st- Vertigo, 2nd- Dust2, 3rd- Inferno 15:15 | Liquid 2:0 mousesports | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Dust2, 3rd- Inferno 18:30| Na'Vi 2:1 CR4ZY | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Inferno, 3rd- Nuke 02.08.2019 (Poniedziałek): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 03.09.2019 (Wtorek): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 03.09.2019 (Środa): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 05.09.2019 (Czwartek): 15:00 | ENCE vs Renegades | Mapy: 1st- , 2nd- , 3rd- (Ćwierćfinał #1) 18:30 | Vitality vs AVANGAR | Mapy: 1st- , 2nd- , 3rd- (Ćwierćfinał #2) 06.09.2019 (Piątek): 15:00 | Astralis vs Liquid | Mapy: 1st- , 2nd- , 3rd- (Ćwierćfinał #3) 18:30 | Na'Vi vs NRG | Mapy: 1st- , 2nd- , 3rd- (Ćwierćfinał #4) 08.09.2019 (Sobota): 15:00 | Półfinał #1 18:30 | Półfinał #2 09.09.2019 (Niedziela): 17:30 | WIELKI FINAŁ TABELA KWALIFIKACYJNA: Pierwszych 8 drużyn awansuje do fazy głównej MAJORA, pozostałe 8 drużyn zostanie wyeliminowane. 1. mousesports | Mecze - 3| Zwycięstwa - 3| Porażki - 0| 2. North | Mecze - 3| Zwycięstwa - 3| Porażki - 0| 3. NRG | Mecze - 4| Zwycięstwa - 3| Porażki - 1| 4. G2 | Mecze - 4| Zwycięstwa - 3| Porażki - 1| 5. CR4ZY | Mecze - 4| Zwycięstwa - 3| Porażki - 1| 6. Vitality | Mecze - 5| Zwycięstwa - 3| Porażki - 2| 7. DreamEaters | Mecze - 5| Zwycięstwa - 3| Porażki - 2| 8. AVANGAR | Mecze - 5| Zwycięstwa - 3| Porażki - 2| 9. Grayhound | Mecze - 5| Zwycięstwa - 2| Porażki - 3| 10. Syman | Mecze - 5| Zwycięstwa - 2| Porażki - 3| 11. forZe | Mecze - 5| Zwycięstwa - 2| Porażki - 3| 12. Complexity | Mecze - 4| Zwycięstwa - 1| Porażki - 3| 13. FURIA | Mecze - 4| Zwycięstwa - 1| Porażki - 3| 14. HellRaisers | Mecze - 4| Zwycięstwa - 1| Porażki - 3| 15. TYLOO | Mecze - 3| Zwycięstwa - 0| Porażki - 3| 16. INTZ | Mecze - 3| Zwycięstwa - 0| Porażki - 3| TABELA FAZY GŁÓWNEJ: Pierwszych 8 drużyn awansuje do finałów MAJORA, pozostałe 8 drużyn zostanie wyeliminowane. 1. ENCE | Mecze - 3| Zwycięstwa - 3| Porażki - 0| 2. NRG | Mecze - 3| Zwycięstwa - 3| Porażki - 0| 3. CR4ZY | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 1| 4. G2 | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 1| 5. Astralis | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 0| 6. Vitality | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 0| 7. mousesports | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 1| 8. AVANGAR | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 1| 9. North | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 10. Renegades | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 11. Na'Vi | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 12. Liquid | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 13. FaZe | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 14. MIBR | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 15. NiP | Mecze - 3| Zwycięstwa - 0| Porażki - 3| 16. DreamEaters | Mecze - 3| Zwycięstwa - 0| Porażki - 3| DRABINKA FINAŁOWA: *TO MIEJSCE ZOSTANIE AKTUALIZOWANE PO ROZEGRANIU GRUP W FAZIE GŁÓWNEJ Pick'em i Souveniry z MAJORA: Aby otrzymywać skrzynki z MAJORA, oraz mieć możliwość obstawiania meczy trzeba kupić Przepustkę! LINK DO TEMATU INFORMACYJNEGO: TRANSMISJE Z MAJORA: Turniej w Berlinie można oglądać w samej grze poprzez GOTV i zakładkę Turnieje. Można również oglądać poprzez steam.tv/csgo oraz poprzez zewnętrzne platformy jak twitch. LISTA TALENTÓW I KOMENTATORÓW: Host: - Tres "stunna" Saranthus - Matthew "Sadokist" Trivett Osoby analizujące mecze: - Chad "SPUNJ" Burchill - Sean "[email protected]" Gares - Jacob "Pimp" Winneche Osoby przeprowadzające wywiady: - Sue "Smix" Lee - James Banks Komentatorzy: - Henry "HenryG" Greer - Alex "Machine Richardson - Anders Blume - Jason 'moses" O'Toole - James Bardolph - Daniel "ddk" Kapadia - Harry "JustHarry" Russel - Hugo Byron TRANSMISJE W JĘZYKU POLSKIM: Transmisja #1: Transmisja #2: - #TBA TRANSMISJE W JĘZYKU ANGIELSKIM: Transmisja #1: Transmisja #2: TRANSMISJE W JĘZYKU ROSYJSKIM: Transmisja #1: Transmisja #2: *Są również w innych językach, ale na razie nie są aktualizowane + nie widzę sensu już ich tu dodawać* *W razie znalezionych błędów proszę o kontakt na PW. Zapraszam do śledzenia tematu, komentowania i dyskusji!
  3. Dziś zaprezentuję wam listę graczy, oraz drużynę, która pojawiła się na wszystkich majorach w CS GO! Lista graczy, którzy pojawili się na każdym majorze CS GO i pojawią się na przyszłym w Berlinie: - Olof "olofmeister" Kajber Gustafsson (LGB Esports, Fnatic, FaZe) - Nicolai "dev1ce" Reedtz (Copenhagen Wolves, Dignitas, TSM, Astralis) - Peter "dupreeh" Rasmussen (Copenhagen Wolves, Dignitas, TSM, Astralis) - Andreas "Xyp9x" Højsleth (Copenhagen Wolves, Dignitas, TSM, Astralis) - Danylo "Zeus" Teslenko (Na'Vi, Gambit Esports) - Richard "shox" Papillon (VeryGames, Titan, Epislon, LDLC, EnVyUs, G2 Esports) Drużyna, która pojawiła się na wszystkich majorach to Natus Vincere. Ukraińska organizacja jest jedyną organizacją spośród wszystkich, która pojawiła się na każdym majorze w CS GO oraz pojawi się na przyszłym w Berlinie!. Ciekawostką jest to, że Na'Vi NIGDY nie wygrało żadnego Majora, pomimo iż 3 razy pojawiło się w finale, oraz było na każdym Majorze, czyli 14 razy!
  4. Z okazji zbliżającego się Majora w Berlinie pojawiła się aktualizacja CS GO dająca nam wiele możliwości. Mamy możliwość kupienia teraz dwóch rodzajów przepustki "Berlin 2019 Viewer Pass" oraz "Berlin Viewer Pass 2019 + 3 tokeny". Połowa zysków z kupionych przepustek trafi do graczy i drużyn grających na Majorze. Lista rzeczy do których mamy dostęp po kupieniu Viewer Pass'a: - Berlin 2019 Event Coin, którą można ulepszać. - Nielimitowane graffiti wszystkich drużyn podczas zawodów - Pick’Em Challenge (nie obstawia się już naklejkami, tylko jest to za darmo po kupieniu przepustki) - Flarę na Steam.tv - Dostęp do dropu pamiątkowych skrzynek Berlin 2019 (souveniry) - Nowe misje (jak w przypadku operacji + pick'emu) - Możliwość zakupu dodatkowych tokenów na pamiątki Oprócz tego, można kupować już w sklepie naklejki z Majora zwykłego typu, foliowanych, holo i złotych. Można kupić naklejki wszystkich grających drużyn i graczy na Majorze. Również kilka mniejszych poprawek w samym CS GO. Tak prezentuje się MENU wewnętrzne po zakupie przepustki: Przykładowa naklejka zawodnika: Przykładowa naklejka drużyny:
  5. Przedstawiam pełną listę zakwalifikowanych drużyn na major ELEAGUE 2017. Ciekawostką jest to, że pierwszy raz w historii CS GO szwedzka formacja NiP nie zakwalifikowała się! LISTA DRUŻYN Z ZAPEWNIONYM MIEJSCEM (Legends):SZWECJA - Fnatic USA - Team Liquid POLSKA - Virtus.pro BRAZYLIA - SK Gaming DANIA - Astralis WSPÓLNOTA NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW - FlipSid3 Tactics WSPÓLNOTA NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW - Gambit Esports WSPÓLNOTA NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW - Natus Vincere ZAKWALIFIKOWANI (Challengers):EUROPA* - FaZe Clan SZWECJA - GODSENT DANIA - ex-Team Dignitas EUROPA* - mousesports KANADA - OpTic Gaming FRANCJA - Team EnVyUs FRANCJA - G2 Esports EUROPA* - HellRaisers
  6. Właśnie poznaliśmy grupy na MAJOR turniej ESL One Cologne 2016. ESL ONE odbędzie się od 5 do 10 lipca w Kolonii. Pula nagród wynosi obecnie 1 milion dolarów! GRUPA ALiquid - USA Virtus.pro - POLSKA mousesports - NIEMCY EnVyUs - FRANCJA GRUPA BLuminosity - BRAZYLIA fnatic - SZWECJA FaZe - EUROPA* G2 - FRANCJA GRUPA CAstralis - DANIA CLG - USA Gambit - ROSJA dignitas - DANIA GRUPA DNatus Vincere - WSPÓLNOTA NIEPODLEGŁYCH PAŃSTW NiP - SZWECJA OpTic - KANADA FlipSid3 - UKRAINA
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines