Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'wszystkie informacje'.



More search options

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Główna kategoria forum
    • Regulamin
    • FAQ
    • Przywitaj się/Pożegnaj się
    • Sprawy związane z siecią
    • Konkursy
  • Kącik Redaktorski
    • Gazetka
    • Wiadomości ze świata
    • Filmy Seriale Książki
    • Informacje
  • Bany
    • AntiCheat - Report cheat
    • Request UB
  • Serwery Counter Strike Global Offensive
    • Cs-Classic.pl [CS:GO FFA]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO Call Of Duty 201]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO Call of Duty 4k]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO JailBreak]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO NewDiabloMod]
    • Cs-Classic.pl [CS:GO Multi-Arena 1vs1]
  • Inne serwery
    • [TS3] Cs-Classic.pl [TeamSpeak3]
  • Forum Komputerowe
  • Hyde Park
  • Gry
  • Tematy Zamknięte

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Nick


Lokacja


Zainteresowania


Steam Custom URL


GG

 
or  

Snapchat


Instagram


Skype


Strona WWW

Found 2 results

  1. MAJOR CS GO Berlin 2019 Major turniej mający miejsce się w Berlinie w Mercedes-Benz Arena będzie trwał (od jutra) od 22.08.2019 do 08.09.2019. Najpierw odbędzie się faza głównych kwalifikacji od 22.08 - 26.08 następnie będą dwa dni przerwy dla drużyn, a od 28.08 do 08.09 będzie trwała główna faza turnieju! Pula nagród w turnieju to 1 000 000 $. Nagrody za poszczególne miejsca: TOP 1 - 500 000 $ + Legend Status TOP 2 - 150 000 $ + Legend Status TOP 3 - 4 - 70 000 $ + Legend Status TOP 5 - 8 - 35 000 $ + Legend Status TOP 9 - 14 8 750 $ + New Challenger Status TOP 15 - 16 - 8 750 $ TOP 17 - 24 - BRAK Pula map w turnieju: Dust2, Mirage, Inferno, Nuke, Train, Overpass, Vertigo LISTA DRUŻYN: *Ciekawostką jest, że w Majorze bierze udział jeden Polak (Filip "NEO" Kubski), który gra w FaZe! LEGENDY: Liquid (USA): Skład: nitr0, NAF, ELiGE, Stewie2K, Twistzz Astralis (Dania): Skład: Xyp9x, dupreeh, gla1ve, device, Magisk ENCE (Finlandia): Skład: allu, Aerial, xseveN, Aleksib, sergiej Natus Vincere (Rosja): Skład: Zeus, flamie, s1mple, electronic, Boombl4 FaZe (Europa): Skład: NEO, olofmeister, GuardiaN, NiKo, rain NiP (Szwecja): Skład: f0rest, GeT_RiGhT, Lekr0, REZ, Plopski MIBR (Brazylia): Skład: FalleN, zwes, fer, LUCAS1, TACO Renegades (Australia): Skład: jks, AZR, jkaem, Gratisfaction, Liazz Challengers: Vitality (Francja): Skład: NBK- RpK, apEX, ALEX, ZywOo AVANGAR (Kazachstan): Skład: AdreN, SANJI, buster, qikert, Jame HellRaisers (Europa): Skład: ANGE1, oskar, loWel, ISSAA, nukkye G2 (Francja): Skład: JaCkz, shox, kennyS, AmaNek, Lucky Complexity (USA): Skład: ShahZam, dephh, Rickeh, SicK, oBo Minor Challengers: mousesports (Europa): Skład: karrigan, chrisJ, woxic, frozen, ropz NRG (USA): Skład: stanislaw, tarik, Brehze, Ethan, CeRq forZe (Rosja): Skład: facecrack, almazer, FL1T, xsepower, Jerry Grayhound (Australia): Skład: Sico, exter, erkaSt, malta, DickStacy CR4ZY (Serbia): Skład: huNter- LETN1, nexa, ottoNd, EspiranTo FURIA (Brazylia): Skład: arT, yuurih, VINI, KSCERATO, albej Syman (CIS): Skład t0rick, Ramz1kBO$$, neaLaN, Keoz, Perfecto TYLOO (Chiny): Skład: Summer, BnTeT, Attacker, somebody, Freeman North (Dania): Skład: aizy, Kjaerbye, JUGi, gade, valde DreamEaters (Rosja): Skład: kinqie, svyat, Krad, speed4k, Forester INTZ (Brazylia): Skład: kNgV-, xand, DeStiNy, yel, chelo LISTA MECZY: *** TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE NA BIEŻĄCO *** 23.08.2019 (Piątek): 12:00: Vitality 8:16 Syman | Mapa: Dust2 NRG 17:19 DreamEaters | Mapa: Overpass 13:15: G2 16:10 TYLOO | Mapa: Overpass North 16:5 INTZ | Mapa: Train 14:30: FURIA 16:6 HellRaisers | Mapa: Inferno mousesports 16:6 forZe | Mapa: Nuke 15:45: AVANGAR 16:13 Complexity | Mapa: Inferno CR4ZY 16:13 Grayhound | Mapa: Nuke 17:00: North 16:14 Syman | Mapa: Nuke NRG 16:7 TYLOO | Mapa: Train 18:15: G2 16:9 Dream Eaters | Mapa: Overpass Vitality 16:9 INTZ | Mapa: Mirage 19:30: Complexity 5:16 HellRaisers | Mapa: Inferno mousesports 19:17 AVANGAR | Mapa: Inferno 20:45: FURIA 11:16 CR4ZY | Mapa: Train Grayhound 9:16 forZe | Mapa: Train 24.08.2019 (Sobota): 13:00: Vitality 14:16 Dream Eaters | Mapa: Inferno NRG 16:4 Syman | Mapa: Inferno 14:15: FURIA 10:16 forZe | Mapa: Nuke AVANGAR 16:8 HellRaisers | Mapa: Dust2 15: 30: G2 1:2 mousesports | Mapy: 1st - Train, 2nd - Dust2, 3rd - Vertigo Complexity 2:0 TYLOO | Mapy: 1st - Overpass, 2nd - Vertigo, 3rd - Inferno 18:45: North 2:1 CR4ZY | Mapy: 1st - Mirage, 2nd - Inferno, 3rd - Train Grayhound 2:1 INTZ | Mapy: 1st - Train, 2nd - Nuke, 3rd - Train 25.08.2019 (Niedziela): 12:00: G2 2:0 forZe | Mapy: 1st- Dust2, 2nd- Inferno, 3rd- Overpass FURIA 0:2 Syman | Mapy: 1st- Train, 2nd- Inferno, 3rd- Overpass 15:15: NRG 2:0 AVANGAR | Mapy: 1st- Train, 2nd- Dust2, 3rd- Inferno Complexity 0:2 Grayhound | Mapy: 1st- Dust2, 2nd- Inferno, 3rd- Overpass 18:30: DreamEaters 1:2 CR4ZY | Mapy: 1st- Inferno, 2nd- Dust2, 3rd- Mirage Vitality 2:0 HellRaisers | Mapy: 1st- Inferno, 2nd- Mirage, 3rd- Overpass 26.08.2019 (Poniedziałek): 12:00: AVANGAR 2:1 Syman | Mapy: 1st- Inferno, 2nd- Mirage, 3rd- Dust2 15:15: forZe 0:2 DreamEaters | Mapy: 1st- Overpass, 2nd- Mirage, 3rd- Train 18:30: Vitality 2:1 Grayhound | Mapy: 1st- Dust2, 2nd- Overpass, 3rd- Inferno FAZA PRETENDENTÓW ZAKOŃCZONA 27.08.2019 (Wtorek): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 28.08.2019 (Środa): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 28.08.2019 (Środa): 12:00 | ENCE 16:5 AVANGAR | Mapa: Overpass 13:15 | Astralis 16:9 DreamEaters | Mapa: Dust2 14:30 | NRG 16:14 Renegades | Mapa: Dust2 15:45 | Liquid 16:9 CR4ZY | Mapa: Mirage 17:00 | Vitality 16:9 North | Mapa: Inferno 18:15 | FaZe 16:8 mousesports | Mapa: Mirage 19:30 | Na'Vi 17:19 G2 | Mapa: Overpass 20:45 | MIBR 16:12 NiP | Mapa: Dust2 29.08.2019 (Czwartek): 12:00 | Renegades 13:16 AVANGAR | Mapa: Vertigo 13:15 |Na'Vi 16:7 DreamEaters | Mapa: Overpass 14:30 |NiP 10:16 CR4ZY | Mapa: Train 15:45 |North 13:16 Mousesports | Mapa: Inferno 17:00 |Liquid 9:16 NRG | Mapa: Dust2 18:15 |FaZe 7:16 Vitality | Mapa: Dust2 19:30 |ENCE 16:8 MIBR | Mapa: Inferno 20:45 |Astralis 16:7 G2 | Mapa: Nuke 30.08.2019 (Piątek): 13:00 | Liquid 18:22 AVANGAR| Mapa: Overpass 13:00 |Na'Vi 17:19 mousesports | Mapa: Nuke 14:15 | MIBR 4:16 G2 | Mapa: Inferno 14:15 | FaZe 9:16 CR4ZY | Mapa: Mirage 15:30 | Renegades 2:0 DreamEaters | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Train, 3rd- Inferno 15:30 | ENCE 2:0 Vitality | Mapy: 1st- Nuke, 2nd- Dust2, 3rd- Mirage 18:45 | NiP 0:2 North | Mapy: 1st- Train, 2nd- Dust2, 3rd- Nuke 18:45 | Astralis 2:0 NRG | Mapy: 1st- Train, 2nd- Nuke, 3rd- Overpass 31.08.2019 (Sobota): 12:00 | MIBR 0:2 Na'Vi | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Inferno, 3rd- Train 12:00 | G2 1:2 AVANGAR | Mapy: 1st- Dust2, 2nd- Inferno, 3rd- Overpass 15:15 | FaZe 1:2 Renegades | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Nuke, 3rd- Vertigo 15:15 | Vitality 2:0 mousesports | Mapy: 1st- Vertigo, 2nd- Mirage, 3rd- Inferno 18:30 | Liquid 2:0 North | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Dust2, 3rd- Overpass 18:30 | Astralis 2:1 CR4ZY | Mapy: 1st- Inferno, 2nd- Dust2, 3rd- Vertigo 01.09.2019 (Niedziela): 12:00 | Renegades 2:1 G2 | Mapy: 1st- Vertigo, 2nd- Dust2, 3rd- Inferno 15:15 | Liquid 2:0 mousesports | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Dust2, 3rd- Inferno 18:30| Na'Vi 2:1 CR4ZY | Mapy: 1st- Mirage, 2nd- Inferno, 3rd- Nuke 02.08.2019 (Poniedziałek): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 03.09.2019 (Wtorek): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 03.09.2019 (Środa): - PRZERWA W ROZGRYWKACH 05.09.2019 (Czwartek): 15:00 | ENCE vs Renegades | Mapy: 1st- , 2nd- , 3rd- (Ćwierćfinał #1) 18:30 | Vitality vs AVANGAR | Mapy: 1st- , 2nd- , 3rd- (Ćwierćfinał #2) 06.09.2019 (Piątek): 15:00 | Astralis vs Liquid | Mapy: 1st- , 2nd- , 3rd- (Ćwierćfinał #3) 18:30 | Na'Vi vs NRG | Mapy: 1st- , 2nd- , 3rd- (Ćwierćfinał #4) 08.09.2019 (Sobota): 15:00 | Półfinał #1 18:30 | Półfinał #2 09.09.2019 (Niedziela): 17:30 | WIELKI FINAŁ TABELA KWALIFIKACYJNA: Pierwszych 8 drużyn awansuje do fazy głównej MAJORA, pozostałe 8 drużyn zostanie wyeliminowane. 1. mousesports | Mecze - 3| Zwycięstwa - 3| Porażki - 0| 2. North | Mecze - 3| Zwycięstwa - 3| Porażki - 0| 3. NRG | Mecze - 4| Zwycięstwa - 3| Porażki - 1| 4. G2 | Mecze - 4| Zwycięstwa - 3| Porażki - 1| 5. CR4ZY | Mecze - 4| Zwycięstwa - 3| Porażki - 1| 6. Vitality | Mecze - 5| Zwycięstwa - 3| Porażki - 2| 7. DreamEaters | Mecze - 5| Zwycięstwa - 3| Porażki - 2| 8. AVANGAR | Mecze - 5| Zwycięstwa - 3| Porażki - 2| 9. Grayhound | Mecze - 5| Zwycięstwa - 2| Porażki - 3| 10. Syman | Mecze - 5| Zwycięstwa - 2| Porażki - 3| 11. forZe | Mecze - 5| Zwycięstwa - 2| Porażki - 3| 12. Complexity | Mecze - 4| Zwycięstwa - 1| Porażki - 3| 13. FURIA | Mecze - 4| Zwycięstwa - 1| Porażki - 3| 14. HellRaisers | Mecze - 4| Zwycięstwa - 1| Porażki - 3| 15. TYLOO | Mecze - 3| Zwycięstwa - 0| Porażki - 3| 16. INTZ | Mecze - 3| Zwycięstwa - 0| Porażki - 3| TABELA FAZY GŁÓWNEJ: Pierwszych 8 drużyn awansuje do finałów MAJORA, pozostałe 8 drużyn zostanie wyeliminowane. 1. ENCE | Mecze - 3| Zwycięstwa - 3| Porażki - 0| 2. NRG | Mecze - 3| Zwycięstwa - 3| Porażki - 0| 3. CR4ZY | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 1| 4. G2 | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 1| 5. Astralis | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 0| 6. Vitality | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 0| 7. mousesports | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 1| 8. AVANGAR | Mecze - 3| Zwycięstwa - 2| Porażki - 1| 9. North | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 10. Renegades | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 11. Na'Vi | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 12. Liquid | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 13. FaZe | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 14. MIBR | Mecze - 3| Zwycięstwa - 1| Porażki - 2| 15. NiP | Mecze - 3| Zwycięstwa - 0| Porażki - 3| 16. DreamEaters | Mecze - 3| Zwycięstwa - 0| Porażki - 3| DRABINKA FINAŁOWA: *TO MIEJSCE ZOSTANIE AKTUALIZOWANE PO ROZEGRANIU GRUP W FAZIE GŁÓWNEJ Pick'em i Souveniry z MAJORA: Aby otrzymywać skrzynki z MAJORA, oraz mieć możliwość obstawiania meczy trzeba kupić Przepustkę! LINK DO TEMATU INFORMACYJNEGO: TRANSMISJE Z MAJORA: Turniej w Berlinie można oglądać w samej grze poprzez GOTV i zakładkę Turnieje. Można również oglądać poprzez steam.tv/csgo oraz poprzez zewnętrzne platformy jak twitch. LISTA TALENTÓW I KOMENTATORÓW: Host: - Tres "stunna" Saranthus - Matthew "Sadokist" Trivett Osoby analizujące mecze: - Chad "SPUNJ" Burchill - Sean "[email protected]" Gares - Jacob "Pimp" Winneche Osoby przeprowadzające wywiady: - Sue "Smix" Lee - James Banks Komentatorzy: - Henry "HenryG" Greer - Alex "Machine Richardson - Anders Blume - Jason 'moses" O'Toole - James Bardolph - Daniel "ddk" Kapadia - Harry "JustHarry" Russel - Hugo Byron TRANSMISJE W JĘZYKU POLSKIM: Transmisja #1: Transmisja #2: - #TBA TRANSMISJE W JĘZYKU ANGIELSKIM: Transmisja #1: Transmisja #2: TRANSMISJE W JĘZYKU ROSYJSKIM: Transmisja #1: Transmisja #2: *Są również w innych językach, ale na razie nie są aktualizowane + nie widzę sensu już ich tu dodawać* *W razie znalezionych błędów proszę o kontakt na PW. Zapraszam do śledzenia tematu, komentowania i dyskusji!
  2. ESL Mistrzostwa Polski 2019 w CS GO. W tym miejscu znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na ten temat. Turniej ten wystartował 29.04.2019 czyli już trwa! Znajdziecie tutaj drabinkę, tabelę oraz wszystkie godziny meczy będą tutaj dodawane i aktualizowane na prawie samym dole tematu! . Miejsca te są oznaczone: "TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE.." Niestety turnieju tego nie ma obecnie na HLTV. Nie mam pojęcia dlaczego, ale tak jest. Uczestnicy turnieju to: Virtus.pro Skład: MICHU, snatchie, Snax, Vegi, OKOLICIOUZ- (zawodnik testowy), kuben - trener Aristocracy (ex-devils.one) Skład: Mouz, Rallen, TaZ, MINISE, dycha, Loord - trener AGO Esports Skład: Furlan, GruBy, phr, SZPERO, kaper, miNirox - trener x-kom Skład: STOMP, oskarish, mono, innocent, reatz Actina PACT Skład: darko, lunAtic, Sobol, morelz, Sidney, IMD - trener Izako Boars Skład: matty, nawrot, tecek, NEEX, Patitek, Hyper - trener ERROR 404 by Codewise Skład: Chewie, avis, discoStar, mhL, Ortel Wisła Płock Skład: koyot, Markoś, frz, exhie, MOLSI TABELA: [TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE NA BIEŻĄCO NA KONIEC KAŻDEGO DNIA ROZGRYWEK] MIEJSCE 1-2 (awans do półfinałów) | MIEJSCE 3-6 (awans do ćwierćfinałów) | MIEJSCE 7-8 (spadek z ESL MP) WYRÓŻNIONE DRUŻYNY DOSTAŁY SIĘ DO TURNIEJU OFFLINE 1. Aristocracy - (BILANS SPOTKAŃ: 8 - 3 - 3), (BILANS RUND: 205 - 183), (PUNKTY: 27) 2. x-kom team - (BILANS SPOTKAŃ: 8 - 3 - 3), (BILANS RUND: 202 - 170), (PUNKTY: 27) 3. AGO Esports - (BILANS SPOTKAŃ: 8 - 5 - 1), (BILANS RUND: 196 - 178), (PUNKTY: 25) 4. Actina PACT - (BILANS SPOTKAŃ: 7 - 3 - 4), (BILANS RUND: 200 - 171), (PUNKTY: 24) 5. IZAKO BOARS - (BILANS SPOTKAŃ: 6 - 0 - 8), (BILANS RUND: 170 - 1195), (PUNKTY: 18) 6. VIRTUS.PRO - (BILANS SPOTKAŃ: 5 - 2 - 7), (BILANS RUND: 183 - 193), (PUNKTY: 17) 7. ERROR 404 - (BILANS SPOTKAŃ: 5 - 0 - 9), (BILANS RUND: 169 - 191), (PUNKTY: 15) 8. WISŁA PŁOCK - (BILANS SPOTKAŃ: 2 - 0 - 6), (BILANS RUND: 88 - 112), (PUNKTY: 6) FAZA LIGOWA: (MECZE) TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE NA BIEŻĄCO: 1 Tydzień: 29 kwietnia (spotkania zakończone): - 19:00 | Izako Boars 13:16 Virtus.pro - Vertigo - 20:00 | Virtus.pro 12:16 Izako Boars - Inferno - 21:00 | devils.one 10:16 Wisła Płock - Nuke - 22:00 | Wisła Płock 14:16 devils.one - Inferno 30 kwietnia (spotkania zakończone): - 19:00 | ERROR 404 9:16 AGO Esports - Vertigo - 20:00 | AGO Esports 16:12 ERROR 404 - Overpass - 21:00 | PACT 14:16 x-kom - Dust2 - 22:00 | x-kom 15:15 PACT - Vertigo Pierwszy tydzień rozgrywek zakończony 2 Tydzień: 6 maja (spotkania zakończone) - 19:00 | x-kom 15:15 ex-dvils.one - Mirage - 20:00 | ex-devils.one 15:15 x-kom - Overpass - 21:00 | Wisła Płock 16:6 ERROR 404 - Vertigo - 22:00 | ERROR 404 16:12 Wisła Płock - Train 7 maja (spotkania zakończone): - 21:00 | Virtus.pro 14:16 AGO Esports - Inferno - 22:00 | AGO Esports 16:6 Virtus.pro - Mirage Drugi tydzień rozgrywek zakończony 3 Tydzień: 8 maja (spotkania zamknięte) : - 19:00 | Wisła Płock 11:16 x-kom - Vertigo - 20:00 | x-kom 16:2 Wisła Płock - Nuke 9 maja (spotkania zamknięte): - 17:00 | Izako Boars 16:14 PACT - Dust2 - 18:00 | PACT 16:9 Izako Boars - Mirage - 19:00 | Virtus.pro 9:16 ERROR 404 - Vertigo - 20:00 | ERROR 404 10:16 Virtus.pro - Overpass - 21:00 | PACT 15:15 AGO Esports - Dust2 - 22:00 | AGO Esports 9:16 PACT - Inferno Trzeci tydzień rozgrywek zakończony 4 tydzień: 13 maja (spotkania zamknięte): - 21:00 | Virtus.pro 7:16 PACT - Nuke - 22:00 | PACT 15:15 Virtus.pro - Inferno 14 maja (spotkania zamknięte): - 19:00 | Izako Boars 16:10 Wisła Płock - Inferno - 20:00 | Wisła Płock 7:16 Izako Boars - Nuke - 21:00 | x-kom 16:12 ERROR 404 - Mirage - 22:00 | ERROR 404 6:16 x-kom - Inferno Czwarty tydzień rozgrywek zakończony 5 tydzień: 20 maja (spotkania zamknięte): - 17:00 | Aristocracy 16:13 Izako Boars - Mirage - 18:00 | Izako Boars 7:16 Aristocracy - Train 21 maja (spotkania zamknięte): - 17:00 | AGO Esports 12:16 Aristocracy - Mirage - 18:00 | Aristocracy 11:16 AGO Esports - Dust2 - 19:00 | x-kom 16:6 Izako Boars - Vertigo - 20:00 | Izako Boars 16:12 x-kom - Inferno - 21:00 | Aristocracy 16:12 Virtus.pro - Nuke - 22:00 | Virtus.pro 15:15 Aristocracy - Train 22 maja (spotkania zamknięte): - 16:00 | PACT 16:6 ERROR 404 - Vertigo - 17:00 | ERROR 404 16:11 PACT - Dust2 - 19:00 | Aristocracy 16:14 ERROR 404 - Train - 20:00 | ERROR 404 14:16 Aristocracy - Dust2 - 21:00 | ERROR 404 16:8 Izako Boars - Dust2 - 22:00 | Izako Boars 7:16 ERROR 404 - Vertigo Piąty tydzień rozgrywek zakończony 6 tydzień: 27 maja (spotkania otwarte): - 17:00 | Virtus.pro 16:11 x-kom - Mirage - 18:00 | x-kom 16:13 Virtus.pro - Nuke - 19:00 | PACT 4:16 Aristocracy - Mirage - 20:00 | Aristocracy 11:16 PACT - Nuke - 21:00 | AGO Esports 16:6 x-kom - Mirage - 22:00 | x-kom 16:13 AGO Esports - Train Szósty tydzień rozgrywek zakończony 7 tydzień: 2 czerwca (spotkania otwarte): - 15:00 | Wisła Płock 14:16 AGO Esports - Mirage - 16:00 | AGO Esports 7:16 Wisła Płock - Inferno - 17:00 | Wisła Płock 6:16 Virtus.pro - Mirage - 18:00 | Virtus.pro 16:11 Wisła Płock - Nuke - 19:00 | Izako Boars 16:12 AGO Esports - Dust2 - 20:00 | AGO Esports 16:11 Izako Boars - Mirage - 21:00 | Wisła Płoc 14:16 PACT- Overpass - 22:00 | PACT 16:6 AGO Wisła Płoc - Inferno Siódmy tydzień rozgrywek zakończony FAZA ZASADNICZA (LIGOWA) ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA, PONIŻEJ FAZA PUCHAROWA (PRZYSZŁE MECZE ZOSTANĄ ZAKTUALIZOWANE OD RAZU PO OTRZYMANIU OFICJALNYCH INFORMACJI) FAZA PUCHAROWA:TO MIEJSCE BĘDZIE AKTUALIZOWANE NA ŻYWO W TRAKCIE TURNIEJU OFFLINE! DRABINKA: ĆWIERĆFINAŁ #1 (07.06.2019 - 16:00) : Virtus.pro vs AGO Esports | MAPY: 1. Mirage - 16:7 , 2. Overpass - 16:14 , 3. Train - . [2:0 Dla VP] ĆWIERĆFINAŁ #2 (07.06.2019 - 20:00) : Actina PACT vs Izako Boars | MAPY: 1. Vertigo - 16:6 , 2. Inferno - 16:5 , 3. Nuke - . [2:0 Dla PACT] PÓŁFINAŁ #1 (08.06.2019 - 16:00) : x-kom vs Virtus.pro | MAPY: 1.Train - 16:14 , 2. Vertigo - 1:16 , 3. Nuke 12:16. [2:1 Dla VP] PÓŁFINAŁ #2 (08.06.2019 - 20:10) : Aristocracy vs Actina PACT | MAPY: 1. Nuke - 19:17, 2. Mirage - 16:14 , 3. Train -. [2:0 Dla Aristocracy] WIELKI FINAŁ (09.06.2019 - 17:00) : Virtus.pro vs Aristocracy | MAPY: 1. Mirage 14:16 , 2. Nuke - 5:16 , 3. Train - . [2:0 Dla Aristocracy] KLASYFIKACJA KOŃCOWA: 1. - Aristocracy| 80 000 zł 2. - Virtus.pro | 40 000 zł 3 - 4 - x-kom team & Actina PACT | 15 000 zł 5 -6 - AGO Esports & Izako Boars | 10 000 zł 7 -8 - ERROR 404 & Wisła Płock | 5 000 zł Aristocracy wygrywa z Virtus.pro w finale i tym samym broni tytułu mistrza Polski w CS GO. Gratulacje! WSZYSTKIE MECZE MOŻECIE OBEJRZEĆ NA ESL.TV POLSKA. Link poniżej
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines