Jump to content
Sign in to follow this  
LuBiS`_

[WSRH] Klan ?

Recommended Posts

Jako iż mam przed nickiem napis [WSRH] to pomyślałem czemu by nie stworzyć jakby jakiegoś klanu :

Klan nazywa się : [WSRH] (Wyższa Szkołą Robienia Hałasu) aby móc mieć takie coś przed nickiem musisz napisać tu podanie do mnie :

Wzór :

Imię :

Jak długo gras zna naszej serwerowni :

Kilka słów o sobie :

Jakoś iż to nie jest jakby pełno prawny klan to tylko możesz sobie coś takiego dopisać .

Ten klan jest zarówno dla steam`owców i ns

Jeśli będziesz chętny wiec , że ja tylko bd akceptował podania .

Jeśli by forum taki klan przyjęło prosiłbym napisać do mnie na PW .

Jeżeli już są propozycję 2 klanów to nie lepiej zrobić jeden ale dobry? Mi bardziej podoba się nazwa `LJF. [you].

Ja mam propozycję, aby zrobić po prostu klan sieci cs-classic.. bo po co mamy mieszać wszystkie klany?:) Nie lepiej stworzyć jedną, dobrą całość, jak mówiła Amelia?

Ludzie wystarczy, że ja pierwszy zaproponowałem klan `LJF. Tak poza tym nic do klanu [WSRH] nie mam, ale moim zdaniem niepotrzebna jest rywalizacja między klanami

Mati.,

Ale moim zdaniem by to urozmaiciło grę ale i tak pewnie to nie wypali by nikt jeszcze chętny się nie zgodził .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines