Skocz do zawartości

Podanie GramBezButów łał !


..:GramBezButow:..

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Jonathan Wiek : 27Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach) : 60hDoświadczenie w kwestii (ten dział w którym chcesz być np Wywiady/dzienniki/tygodniki itp) : (Oczywiście wywiady) Kiedy chodziłem do gim. zapisany byłem do takiego koła gdzie opisywane było życie naszej szkoły i klas, pamiętam moją klasę hah... tak ich opisałem że wyszli na aniołków z innymi klasami tak nie było a nasza klasa do aniołków nie należała, mam nadzieję że wiecie co mam na myśli ^.^ o szkole opisywaliśmy zazwyczaj rzeczy których nikomu się nie chciało czytać bo zajmowały się nimi dziewczyny a one wiecie, oh... jak źle na sali gim. jak się nauczyciele sprawują wiecie same nudy. Pisałem również 2 pamiętniki kiedy byłem mały i mieszkałem na wsi, opisywałem tam co robiłem dziś, ile i gdzie spędzałem czas, kolejnym był mój tydzień, wpisywałem tak jak on mijał, czy fajnie było w szkole, czy spodobała mi się jakaś dziewczyna, wiecie takie życie 12 latka. Znajomość z większością użytkowników: Oczywiście.Dlaczego ja ? : No więc tak, chciał bym spróbować na tym stanowisku i pokazać jak fajnie można się przy tym bawić, będę robił wywiady nie tylko związane z jego datą urodzenia itp. tylko będę zadawał takie pytania żebyście mogli się pośmiać i poznać osobę z kilku stron między innymi (konkretny wywiad).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności