Skocz do zawartości

Historia z życia CSC


Kobys

Rekomendowane odpowiedzi

Moja historia zaczeła sie od znalezienia z Holiganem serwera na pukawce fajnie sie espilo tylko nie bylo administracji to zwatpilem potem holigan pokazał mi ten serwer zajawilo mi i od roku tu chyba gram mam adma i jest zajebiscie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To chyba przyszła kolej na mnie ^ ^.

Więc tak.

O sieci dowiedziałem się od kozakZmC, gdy pokazał mi serwer DR.

Pewien czas grałem na nim i wtedy przyszedł dzień gdy złożyłem podanie na admina.

Wtedy "kupa" ludzi na nim grała m.in. Uwaga Lamie, HapajKule, OtoFrugo, GroobY (i tak mógłbym wymieniać).

Wracając do tematu.

Pierw tego admina nie ogarniałem ale po czasie hmm. można powiedzieć, że byłem "dobrym adminem".

Potem, potem zacząłem się interesować forum nabiłem tą moją "upragnioną setkę postów" (tak wiekopomna chwila :D)

Po dłuższej mojej aktywności na forum złożyłem podanie na redaktora, ale za pierwszym razem Karol go nie zaakceptował.

Jakiś czas później znów złożyłem podanie, i udało się :).

Też pierw robiłem krótkie wywiadziki, ale z czasem "nabrałem wprawy".

Pewien czas później (tak powtarzam się ^ ^) przerzuciłem się na CoD 45k ponieważ DR troche mi się znudził ponieważ "elita" serwerowa przestała na nim grać ;c.

Więc tak jak UP pograłem pograłem i złożyłem podanie na admina.

Karol dał mi go na okres próbny.

 

Opowiadać by było i było ale to jest takie małe streszczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :) Ja trafilem na siec zupelnie przypadkowo, traktujac csa jako przyjemny sposob na rozladowanie stresu. Gralem w ta gre jeszcze jak bylem w podstawowce i dobrze ja wspominalem. Po 10 latach kupilem Stema i czesto nie majac co robic wieczorami ( moja Kobieta oglada jakies szit "NA WSPOLNEJ').... Zawsze gralem na zwyklych serwerach tzn FFA i BF2. Nawet wspomne dla beki ze nigdy nie instalowalem zadnych haxsow bo nie wiem jak to zrobic :D. Zwykle moje granie na serwach konczylo sie do momentu jak dostalem ssy ktorych nie umialem wstawic :D. Tutaj takze po raz pierwszy weszlem na forum bo serwer byl bardzo fajny a malo adminow. Z ludzi z ktorymi gralem na poczatku pamietam Antonia Matecznego, LAssero, Shenzi ktory mial adma i Ziele,Polaczkaaaa  a takze MC. Po jakis 50 godzinach weszlem na forum i zlozylem podanie nie majac wogole doswiadczenia, To moje pierwsze podanie w zyciu. Mimo glosow na Nie, ze wzgledu na moja zerowa umiejetnasc obslugi AMX pojawily sie takze glosy na Tak tu dziekuje szczegolnie Polaczkowiii za wsparcie.    -_- dal mi szanse i mam nadzieje ze jakos daje rade. DLa mnie najwazniejsza jest atmosfera i tego staram sie pilnowac.

 

Ps. Pozdrowienia takze dla Danielka za pomoc w ogarnieciu AMX 

 

Damian

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak trafiłam na CSC ? Hmmmmmm, na forum zarejestrowana jestem od początku marca, ale na serwerze BF2 i ZM jestem nieco dłużej. Zainstalowałam sobie cs i jest to pierwsza serwerownia na której rozpoczęłam grę po tak długim czasie (wcześniej grałam na innych). Pamiętam jak przyszłam to na forum pierwszego poznałam Andre, a później Daniela. Powiem szczerze, że polubiłam tych ludzi, a szczególnie klimat tutaj panujący. Z życia gry pamiętam moje początki na ZM, kiedy poznałam z "widzenia" Ilonez, ale stwierdziłam, że ZM nie jest moim największym powołaniem do gry, więc po dłuższym czasie ktoś mnie namówił na grę na BF2 no i tam zostałam do dziś. ; D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by dozucic swoje 3 grosze :P

Więc że mną bylo tak. Gdy gra league of legeds doprowadzala mnie do szału rozmyslalem w jaką grę zagrać przez głowę przeszły mi rozbe myśli typu metin, kecz postawiłem na cs'a szukałem jakiegoś fajnego bf2 standardowego z 32 odznakami. Szukalem ba wiaderku i zauważyłem serwer csc. Pogralem tam dzień lub dwa zostałem tutaj ponieważ serwer wydawał się być ogarniety miła administracja itp (pozdrawiam weterana bleza choć na 100% tego nie przeczyta). Miałem troche "spin" z graczami, lecz nie zrazilo mnie to. Po około 3 dniach od rozpoczęcia grania na csc wszedłem na forum zalozylem konto udzielalem się trochę. Po około 2 tygodniach gry postanowiłem złożyć podanie lecz za pierwszym razem zostało ono negatywnie potraktowane. Pogralem jeszcze trochę poznawalem ludzi po tygodniu ilod poprzedniego podania postanowiłem znów sprybowac swoich sił, udało się zostałem przyjęty od tantego czasu gram praktycznie caly czas.

 

Taka lektura :P (sory za interpunkcje ortografie oraz literowki pisze z telefonu)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moja historia z pojawieniem się na CSC zaczęła się w zasadzie za nim jeszcze miałem okazję wiedzieć, że taki serwer istnieje. ;)
Kilka lat temu grając w cs'a nie tylko dla zabawy, ale również dla tytułów, korzystałem z bardzo znanej sieci serwerów, na której poziom odpowiadał moim wcześniejszym wymaganiom, generalnie robiłem za pro. Niestety pewnego razu zgodziłem się przetestować pewien cheat stworzony przez znajomego, którego nie było widać na ssach i ogólnie smrodu nie robił, więc czemu nie pomyślałem - jak coś to się wywinę.
Jednak wpadłem na osobę, która cs'a znała chyba od urodzenia i nie miała problemów ze zrozumieniem płatnych wspomagaczy, dzięki czemu sam nauczyłem się paru rzeczy w wyławianiu cheatów, ale ban permanentny pozostał - to przekierowało mnie do innej sieci serwerów, która podczas mojej nieobecności znacząco obniżyła loty, ale na szczęście znalazłem tam reklamę tej na której właśnie piszę, czyli CSC.

Niedługo po tym jak przybyłem, choć ze sporymi oporami zostałem adminem bf2, co skończyło się równie szybko jak zaczęło, ponieważ uznałem że szkoda na to mojego czasu i wolę angażować się z drugiego rzędu niż sprawować jakąś odpowiedzialność, z której później muszę się tłumaczyć pod bezpodstawnymi oskarżeniami.

A więc SZARACZKI rządzą!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukałem NS ponieważ usunąłem kilka miesięcy temu i rzuciłem CS'a i trafiłem tutaj, zainstalowałem, grałem na jakimś FFA aż pewniego dnia zainteresowałem się DR, który był dodany do Favorites i wszedłem, ale nie zachwycił mnie bo już się DR znudziłem w ciągu życia więc grałem na FFA. Jakoś tak się stało, że na FFA przestałem wchodzić bo zacząłem nabijać lvl na DR i teraz 660 lvl :P ahh. Na forum nie miałem zamiaru się angażować, założyłem konto ponieważ CS mi się psuł i miałem kilka pytań aż ostatecznie go usunąłem, stworzyłem 2 pożyteczne posty na forum a teraz idę pisać kolejny poradnik.

Pozdrawiam, CiapatyMurwa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Grałam wcześniej na CS-botowni ale mnie zbanowali - ssy do wrzucenia a nie umiałam znaleść... Wrzuciłam po 2 dniach i nie przyjęli ich więc szukałąm nowego serwera. Trafiłam tu i zaproponowano mi abym złożyła podanie o adma bo aktywnie gram. No i jestem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to teraz ja coś opowiem. Grałem po przerwie na MocnyFull ale dostałem ss'y które wrzuciłem i dostałem ub po czym dzień później dostałem bana za Aim'a oczywiście którego nie miałem a administracja była tak niedoświadczona i debilna że po obejrzeniu demka stwierdzili że czituję bo koksiłem (tak ja i koksić ale to inna historia) No i w poszukiwaniu innej serwerowni pobrałem z waszej cs'a i grałem na początku na 45k bo miałem tak premke i dobry rank ale na forum trafiłem przez ss'y ponieważ ich nie miałem (Karol mi niedawno wytłumaczył czemu) i kupiłem UB. Potem chciałem być adminem i sobie gadałem gdy jeszcze grał NoWak o podaniu i złożyłem je, no niestety nie udało mi się, po tygodniu Mucha się mnie spytał czy ogarne Amx i powiedział żebym złożył podanie, ale znowu odrzucone :< Potem przeniosłem się na Diablo i dostałem Adma ale nie nacieszyłem się nim zbyt długo bo przez głupotę go straciłem to przestałem grać na tym serwie. Kilka tygodni potem złożyłem podanie na Redaktora no i udało się go dostać, zrobiłem pierwszy wywiad i sądzę że nawet dobry był (takie moje skromne zdanie) Potem poszedłem na Coda 350 ale nie lubiłem go zbytnio więc udałem się na DR i dostałem adma nawet nie dawno. Zacząłem też grać na Cod 4001 lvl i też dostałem Admina :) Za rok jak podrosnę będę próbował na Modka albo UBTeam - To moja historia. 

Cs-classic.pl to moim zdaniem najlepsza sieć serwerów na której byłem i raczej zdania nie zmienię :>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Biegam tak sobie na forum, i myślę że warto odświeżyć temat, więc może ja opowiem jak trafiłem na Classic'a.

 

Otóż tak, po dłuższej przerwie z cs'em postanowiłem zagrać z powrotem. Nie miałem jakiegoś tam ulubionego serwera dlatego szukałem losowo. Wpadłem na CoD 45, grałem tam około 4-6 miesięcy. Irytowały mnie osoby grające nie czysto. W styczniu 2013 roku założyłem konto na forum, żeby starać się o admina. Złożyłem podanie, zostałem przyjęty. Zaczynałem powoli poznawać ludzi. Starałem się utrzymać kontakt z administracją, jak i użytkownikami forum. Byłem tak zwanym "no lifem". Po prawie roku czasu spędzonego z wami dostałem bana, powód "czitowanie". Gdy odchodziłem z sieci, napisałem że na pewno tutaj wrócę. Po zmianie internetu powróciłem. Starałem się nadrobić swoją nieobecność, i myślę że na pewno mi się to udało. Grając na CoD'zie, pogrywałem też na ODD2. Postanowiłem złożyć podanie, zostałem przyjęty. Parę dni temu, awansowałem na Opiekuna za nienaganną aktywność na serwerze. Bardzo Wam za to dziękuje. To chyba tyle.

 

Pozdrawiam, PaPkU.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Długo szukałem dobrego cod moda na różnych serwerowniach aż znalazłem 4k1 tutaj. Pograłem 3 dni i się wkręciłem :D Grać u was zacząłem jakieś 3 miechy temu :) Po miesiącu grania założyłem konto na forum i zacząłem się udzielać :D Na serwie zostałem bo panuje tam zajebista atmosfera podobnie jak na forum :D Dzięki za ten czas zpędzony z wami i mam nadzieję że tych miesięcy z cs-classic będzie jeszcze więcej :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również opowiem swoją historię dotyczącą serwerowni, czemu by nie :D

W sumie nie pamiętam dokładnie od kiedy zacząłem grać na FFA, ale wiem dlaczego założyłem tutaj konto.

Otóż pewnego wieczora na mapce de_nuke gdzie początkowo było 10osób, jakoś mi tam szło.. Później inni przeze mnie wychodzili, aż w końcu zostały 3 osoby: Ja, Admin i inny gracz. Oczywiście ja grałem sam, po paru akcjach była lekka wymiana zdań, że mam wyłączać.. że mam wyjść bo ban itd. itd. :P

Admin po nakręceniu demka postanowił mnie zbanować z powodem: Demko będzie na forum, czy coś w tym stylu. Wtedy bardzo ciekawy jak je rozpisał zarejestrowałem się na cs-classic. Czytałem jego wypociny z pełnym uśmiechem. Pamiętam jeszcze, że pod koniec postanowiłem pozdrowić admina i poradziłem mu, by następnym razem założył słuchawki (tak sobie teraz myślę, skoro miałem mieć wh, to czemu nie poszły ss i po sprawie :D?). Jakiś czas temu chciałem jeszcze przypomnieć sobie tą sytuację i odnaleźć ten temat, jednakże znalazłem tylko bana w amx :P

 

Nick: S}{aDoW SteamID: STEAM_0:1:28353183 SteamCommunity ID: 76561198016972095 Adres IP: Ukryty Typ Bana: SteamID Powód Bana: WH (demko) Wykonano: 2013-12-27 Długość Bana: -1 Minut(y) Wygasa: 2013-12-27 (już wygasł) Zbanowny przez: Semir Zbanowany na: Strona Wszystkie wygasłe bany: 0

 

 

 

Lekko się zniechęciłem do gry na serwerze po tym banie, jednakże nie miałem już żadnego serwera FFA, bo moja lista ograniczała się do deathrunów/teamplay'ów/aim/awp :)

Znów zacząłem szukać jakiegoś serwera.. znalazłem FFA de_dust2/de_inferno/de_nuke cs-classic.pl. Kompletnie nie skojarzyłem sobie tego serwera z poprzednim, na którym nakręcono mi demko :D

Zacząłem grać.. bywać na serwerze w ciągu dnia oraz wieczorami, aż postanowiłem stworzyć tutaj konto... nieźle się wtedy uśmiałem jak zobaczyłem, że moje konto już istnieje, oraz miałem na nim tylko jeden post, który był odpowiedzią na zażalenia admina.

W końcu grałem coraz dłużej.. starałem się lekko udzielać na forum.. poznałem Brawo Dla tego Pana (to on wspierał mnie od samego początku), Kitola (jeden z lepszych już niestety byłych adminów z którym uwielbiałem grać na mapie awp_india późnym wieczorem) oraz samego opiekuna serwera, Damiana. Początkowo nie miałem zielonego pojęcia, że rozmawiałem z opiekunem serwera, który zaproponował bym złożył podanie, gdyż brakowało wtedy roli "nocnego admina". Strasznie się obawiałem, że zostanie ono odrzucone z powodu małej aktywności, niskiej znajomości amx (wcześniej adminowałem tylko na jailbreak'u u kumpla :P) oraz małej ilości dni na serwerze (mój gametracker wynosił wtedy maksymalnie 2tygodnie).

Po złożeniu podania i sprawdzania go co godzinę widziałem same pozytywne komentarze.... udało się! :D

Kiedy wszedłem na serwer już z flagami, zostałem o dziwo bardzo pozytywnie przyjęty. Oczywiście początkowo ciężko było mi się wychylać, bo co mogę ja - świeżak do innych już doświadczonych użytkowników, których mało co znałem :)

Z czasem, było coraz lepiej i właśnie tak, postanowiłem troszkę dłużej tutaj pograć i jednocześnie pomóc Wam w prowadzeniu serwera FFA :)

 

Koniec :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem fajnego FFA gdzie nie ma dużo slotów musiałem skończyć grać na jakich JB z nudów postanowiłem że zacznę znowu ćwiczyć skilla żebym grał jak kiedyś ^^ serwer bardzo mi się spodobał i gram cały czas tutaj jestem zaledwie tydzień i bardzo fajnie się tu czuję ludzie fajni,przyjemni i sama sieć jest zajebista :) nie wiem co ty napisać więc nie będę wam robić lektury :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafiłam na FFA? Poleciła mi go jedna osoba, nie pamiętam kto. Dodałam do ulubionych i przez długi czas służył mi tylko na rozgrzewkę przed mixami. Cięzko było mi wbić na niego, zawsze był full. Zaczęłam grać częsciej. Każdy myślał, ze jestem facetem bo dobre staty. Pierwszy który zrobił ssy był Milord. To było mile z jego strony. Następnie poznałam Kitola, który rownież zrobił mi ssy. Wtedy tylko on był dostępny na serwerze w porach o których grałam. Pamiętam ssy wykonane przez Damiana i jego przeprosiny xD Następnie zaczęłam się interesować bardziej, forum i wgl. Chciałam pomóc w ogarnięciu bo spotykałam tylko Kitola, wiec zapytałam o wymagania. Posiedziałam 8h na forum i złożyłam podanko. Zostało one rozpatrzone negatywnie z jednym argumentem, ktory brzmiał "mała aktywność na forum" zazwyczaj w takich przypadkach odpuszczam, ale jakos nie mogłam przejśc koło tego obojetnie z racji, że lepszego FFa nie znałam. Odczekałam tydzień, nabijałam posty gdzie tylko sie dało XD Złożyłam podanko i udało sie. Moj pierwszy raz na serwerze z flagami był bardzo nerowy, spam na u@ i panika xd poznałam duzo ludzi, którzy są w porządku. I tak do dzis żyję z wami i mam nadzieje, ze sieć przetrwa wszystko <3

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem fajnego ffa aż znalazłem CSC, grałem tu pod róźnymi nickami. Serwer bardzo mi się podobał ale po jakimś czasie znudził mi się CS. Po jakoś miesiącu wróciłem ale nie długo zmienili ffa na only dd2 lub na odwrót ;) (nie pamiętam ) i  przestałem grać po raz 2 ;) po jakimś czasie znowu wróciłem ale znów mnie coś wykurzyło z ffa/only dd2. Aż pewnego dnia pomyślałem sobie, że pograłbym sobie na COD'zie szukałem, szukałem i jeszcze raz szukałem... Nic nie mogłem znaleźć ciekawego to pomyślałem, że zajrzę na forum CSC i zobaczyłem COD 350 sprawdziłem i mi się spodobał to zostałem :)

 

Nie chciało mi się poprawiać xd :

 

To chyba było only dd2 bo pamiętam, że dużo osób chciało żeby to było zwykłe ffa a jak zmienili to się grało ciekawie tylko do wakacji. Jakoś na olny dd2 zawsze na wakacjach było dużo osób a jak zmienili na ffa to pustka ale teraz mamy do wyboru dużo serwerów i na szczęście nigdy serwery nie są puste :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moja historia zaczeła się nawet ciekawie , jestem szczególnie z innej sieci , z której jest nasz popularny only dd2. Na tamtej sieci miejąc admina po jakimś czasie zrezygnowałem z owej funkcji , ponieważ otrzymując rangę vice administratora stwierdziłem , że admina zawsze mogę sobie przywłaszczyć. Niestety , następnego dnia po awansie na vice spaliła mi się płyta główna z procesorem i przestałem grać przez ok. 2miesiące . Od tamtego czasu dużo się zmieniło , słynny Loverboy odsprzedał Wam prawdopodobnie serwer only dd2 po czym sieć xxx upadła , nawet do dzisiejszego dnia chce się wykurować , ledwo co im to wychodzi. No cóż przygoda zaczęła się tak , że nie mogłem odnaleźć serwera only dd2 , ale nie traciłem nadziei i napisałem do Lovera po czym następnie przekierował mnie na Waszą sieć. Nie żałuję , że tutaj goszczę , bo na prawdę sieć mi się spodobała , administracja jest w porządku . Nie mam żadnych zastrzeżeń , gdy ktoś będzie pytał się na jakiej sieci grać to polecę Waszą , a i dziękuję Wam za mile spędzony czas na tym forum jak i w grze. Zapraszam wszystkich na only dd2 , jak i FFA!

 

Pozdrawiam,

Haze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Historia z cs zaczęła się tak że zacząłem grac jakieś 2,5 roku temu dziek koledze później zakupiłem Steam i zacząłem grac w fife i cs ale później  fifa mi się znudziła i znów gra w cs teraz w cs gram każdy dzień lubię go mam swoje serwery ale myślę nad ich usunięciem bo nie rozwijają się  a dużo w nich kasy wkładam pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z csc zaczęła się gdy zaproponowałem koledze z klasy byśmy razem zagrali po szkole. Wysłał mi IP cod moda 4k1. Była akurat majówka, a ja żadnych planów nie miałem więc grałem. Wciągnąłem się konkretnie w ten serwer. Kilka dni później założyłem konto na forum bo usłyszałem, że kolega stara się o admina i chciałem go poprzeć. Zacząłem się coraz bardziej udzielać na forum i w końcu złożyłem podanie na admina 4001. Zostałem przyjęty. Teraz staram się wypełniać swoje obowiązki jak najlepiej. Ciesze się że jestem tu z wami i nie żałuje, że arioszek podał mi Ip serwera

Prezent Mikołajkowy: MIKOLAJ6

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z CSC się rozpoczęła od poszukiwania sprawdzonego counter strike'a na nonsteam.Gdzieś na bodajże youtube znalazłem, i znalazłem w zakładce "serwery" CoD 4k1.Zacząłem grać na nim i mocno mnie wciągnął,potem założyłem konto na forum,zaczałem się udzielać i złożyłem podanie na admina.Teraz adminuję na 4k i chcę jak najlepiej pełnić obowiązki :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda zaczęła się gdzieś na przełomie października/listopada 2013. Po 2 latach przerwy chciałam odnaleźć serwer na którym kiedyś grałam. Pamiętałam tylko z niego, że przyciskiem "i" się pisało po ścianach (tak byłam kiedyś bardzo mądra). Przeszłam tak z kilka dobrych serwerów klikając to "i" xD mniejsza już z tym. W końcu mi się to znudziło i akurat tak wyszło, że trafiło na zm z tej sieci. Konto na forum założyłam w sumie po to żeby kupić vipa. Przez dwa miesiące przyglądałam się pracy adminom. Dodam, że wcześniej nie miałam z tym do czynienia. W końcu, gdy już wchodziło się na skypa z paroma graczami zaproponowali mi abym sama złożyła podanie. Byłam w tym zielona, więc trochę się pogrzebało na google i yt i się szybko poduczyło amx c:. Złożyłam podanie i tak wyszło, że do tej pory się trzymam tego serwera. Potem spodobał mi się DR i też dostałam admina, ale na chwilę obecną już mi się znudził. Ostatni był Redaktor, ale brak weny spowodował, że z niego też zrezygnowałam. Na chwilę obecną tylko pozostaje mi dalej zajmować się zm :turtle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z ta siecia zaczela sie dokladnie 17.01 ^^ Byly ferie, to postanowilismy z kolega poszukac jakiegos fajnego serwera BF2, gdzie nie ma zbyt duzo odznak. Trafilismy tutaj. Na przywitanie pierwszego dnia zaczalem sie "wyzywac" z Madzia od Botow i do dzisiaj jakos tak zostalo :P Pamietam, ze jak zrobila vote kto jest wiekszym botem to na 18 osob 10-11 zaglosowalo na nia xd Zlozylem podanie, lecz zostalo ono odrzucone z powodu zbyt malego doswiadczenia na serwerze. Po tygodniu zlozylem podanie jeszcze raz i zostalem przyjety :) Gralem 3 miesiace, zlozylem rezygnacje. Po prostu nie chcialo mi sie grac w CS. Po miesiacu ponownie zlozylem podanie, ale admina otrzymalem dopiero na poczatku czerwca. W miedzyczasie zostalem redaktorem. Na poczatku wakacji zaczalem grac na COD 45k, spodobal mi sie, zlozylem podanie i zostalem przyjety, lecz wraz z resetem stracilem checi na gre na owym serwerze. Obecnie posiadam rowniez range donatora :)
Pozdrawiam, Dzejo.

 

Jak bede w PL to wstawie polskie znaki :x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności