Skocz do zawartości

Historia z życia CSC


Kobys

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł żeby każdy kto chce napisał 'historię z życia na CSC' tzn. jak to się zaczęło, jak trafiliście na sieć,jak zostaliście adminami,modem,ub-t czy h@ itd.

 

Zachęcam do pisania :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. może ja zacznę.

Ja jestem od początku serwerowni zostałem zaproszony przez dawnego H@ Dawidka, wtedy zostałem adminem cod, następnie modkiem, global modkiem, j@, H@, lecz straciłem go bo miałem przez pewien czas wyjebane na sieć :) (grałem w LoL'a "nie radzę wciąga ) reszte już wiejcie jak wróciłem na sieć byłem adminem ZM potem opiekunem DR. 

 

Edit: Miałem jeszcze na sieci serwery: COD 8K, COD 800LVL i przed moim odejściem zajmowałem sie DR po mnie przejął go Magik :D

KonieC :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma historia zaczęła się miesiąc po starcie serwerowni. Nie założyłem konta na forum od razu tylko 3-4 miesiącach. Grałem na dr. Zostałem tam najmłodszym adminem. potem opiekunem i napisałem w wklejce całego dr'a a potem H@ go zrobił ^^. Po kilku dniach znudził mi się cs i przestałem grać ( jakiś miesiąc lub 2 przerwy ). Potem wróciłem i siedzę na Zombie :)

Edytowane przez Emeryt po raz czwarty
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tutaj, ponieważ wróciłem do gry w cs'a (grałem w metina :D), wyszukałem tą serwerownię bo chciałem grać na jakimś deathrunie, tam poznałem Kryptona :D.Potem miałem admina na DR , ale komp mi się spalił więdz nie mogłem grać , jak go zrobiłem powróciłem na serwerownie jako gracz, potem znowu coś mi się z kompem popsuło, gryz już go naprawiłem znowu wróciłem na serwerownie na CodModa 45k, zostałem tam adminem, a potem cod się znudził i zostałem adminem na FFA ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może teraz ja.

 

Nudziło mi się i szukałem jakiegoś coda na internecie. Znalazłem tego 350, grało mi się zajebiscie i po paru dniach przywitałem się na forum i zacząłem się więcej udzielać. Na początku złożyłem podanie ale zostało odrzucone, ponieważ zbyt krótko grałem,więc nadrobiłem godziny i spróbowałem szczęścia jeszcze raz-akurat się udało. Dobrze dogadywałem się z graczami na serwerze. Po dłuższym okresie postanowiłem spróbować sił w UB-team. Tak samo jak z adminem trochę się pośpieszyłem i podanie zostało odrzucone. Po ponad 3 miesiącach na forum postanowiłem złożyć podanie jeszcze raz, czekałem 2tyg. ale przyjęli mnie ;) a teraz siedzę i pierdzę w stołek  :tongue: jak trzeba to dam UB,jak trzeba to wejdę na serwer.

Taka moja historia  :angel:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja ^^

 

Na serwerowni jestem praktycznie od początku. Zaczęłam tu grać, ponieważ szukałam jakiejś sieci, a wiedziałam że mój brat tu gra to ja też zaczęłam.

Na początku byłam zwykłym adminem, potem złożyłam podanie na moderatora, które zostało odrzucone z powodu małej aktywności na forum. 

Przez jakiś czas odpuściłam sobie forum i serwery. Jak wróciłam, odczekałam parę dni i złożyłam podanie na redaktora. (oczywiście zostałam przyjęta) ^^

Miesiąc później zauważyłam że podania na moderatora były ON, więc spróbowałam i zostałam przyjęta na okres próbny. Teraz nie mam nigdzie admina, tylko moderatora ;c

 

 

.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tak szukałem coda znalazłem coda 45k grałem dość sporo miałem premke i potem h@ jaki on miał tam nick nie kojarze ;d potem wróciłem gdy -_- zaproponował mi premke zaczołem grać na ffa potem zm i tak sie to potoczyło w między czasie grałem na dr ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z serwerownią zaczęła się jakoś w marcu. Grając w lola ze znajomymi z osiedla siedzieliśmy na jakimś ts-ie, gdy poznałem jednego z H@ (zapomniałem nicku ;D ). Zaczęła się gadka na temat gier, aż w końcu wyszło że gram w cs'a ~ 7 lat, a on ma serwer. No to zaczęliśmy sobie grać i zaproponował abym złożył podanie na admina po godzinie czasu ;D. Oczywiście wielkie zdziwienie ludzi było jak złożyłem podanie, a nikt mnie nigdy nie widział. Ale pograłem z 2,3 tygodnie na serwerowni i następne moje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. I leci mi już ~8 miesięcy jak jestem adminem na FFA.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia zaczęła się w wakacje gdy postanowiłem przenieść się z innej serwerowni na której byłem około 3 lata. Na wiaderku znalazłem cod 350, założyłem konto żeby mieć rezerwację, na forum w trakcie gry -_- zaproponował żebym złożył podanie na admina bo nie było osób na noc a, że były to wakacje to dużo osób grało w nocy i tak teraz siedzę na forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To moze teraz ja:DMoja historia z Cs Classic zaczeła sie tak.Szukalismy z MAŁCIEM fajnego cod moda ale nic nie bylo az takie dobre,i po 15 minutach szukania znalazłem tego,Tak patrze cod mod 350 lvl od razu wbilem poniewaz ja tylko gram na niskich lvl,patrze patrze duzo osob admini sa,to laytowo mozna expic.Jeszcze jest smiesznie na tym serwie:D(pamietam jak Rybaka prosilem o UB przez 3 dni a on mial z tego taka beke ze masakra:D)xde Noi tyle,załozyłem konto na forum i od 6 miesiecy jestem z wami,jesli nie dłużej:D:DPoza tym miła atmosfera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może teraz Ja.

 

Moja historia zaczela się jakoś 2 miesiace temu, szukałem wtedy jakiegoś fajnego COD'a i akurat znalazlem coś w zakladce internet. Gdy wszedłem na serwer powitali mnie tam bardzo mili i pomocni gracze. Po kilku tygodniach gdy każdy gracz mnie juz dobrze poznal i brakowało adminów zlozylem podanie i udalo mi sie. Do teraz panuje tutaj przyjemna atmosfera ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia zaczęła się ohoho, jak jeszcze był H@ Dawidek. Byłem moderatorem, adminem na paru serwerach, ale pokłóciłem się z kryptonem nawet nie wiem o co ^^ i skończyłem grać w cs'a. A teraz wróciłem spowrotem do cs'a i od razu przypomniałem sobie o cs-classic.pl ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia hmm ... :) kiedyś szukałem sieci trafiłem na małą sieć (bodajrze na początku 2012 roku).
Poznałem paru ludzi grałem na serverach. Złożyłem podanie na admina dr,dostałem się ^^,po czym poznałem kryptona (przez którego przestałem siedzieć na csc,ale to później).Później zacząłem uczęszczać na prawie każdym serverze i tak leciały podania coraz to kolejne udawało się jakoś ^^ później doszedł jeszcze ub support (wtedy się tak nazywała ta ranga) i chyba jakaś tam jeszcze ;).Miałem też tutaj server team speak3 ahh pamiętam te czasy co było dużo spoko osób z którymi można było pogadać pośmiać się i pograć ;) np. latek32,NajaranyDzeki,Krypton i paru tam innych ;).Pomagałem przy różnych rzeczach od szukania klas etc. do wrzucania map.Pamiętam tez jak było troszkę słabszych sytuacji w których csc zostało oszukane itp. np. pewna osoba usunęła połowę postów można powiedzieć wyczyściła część sporą dosyć forum. Nie którzy użytkownicy się oburzyli bo stracili znaczną część swoich postów np. Lolcia (niezły lol),ja też tam coś straciłem ale nie  użalałem się xD.Także pamiętam te nasze reklamowanie serverów zmienianie ip i pare tam innych rzeczy w które was nie wtajemnicze hehe ~~Krypton,-_-,Dawidek xD. I po jakimś czasie pojawiła się gra o nazwie League of Legends  ~~krypton i nie jaki "frajer" Waldek mnie zaprosili do gry xD lamiłem jak skur***.Zatraciłem się w tej grze po czym przez kogoś kto puścił plotke że to ja ddos'uje servery classicowe (Waldek) i za dłuższe spędzanie czasu na lolu zamiast na sieci "straciłem to na co tak długo pracowałem". To pozostało mi napierdzielać cały czas w lola czasem z kryptonem czasem sam ;) a czasem jeszcze to z innymi znajomymi ;). Aż w końcu wróciłem i jestem :3 i razdko grywam w lola. 
                                                                                                                                                                     ~~Semi - trochę to zajęło xD :3

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to było dosyć skomplikowane. Nie trafiłem tu przez szukanie czy przez konkretną osobę. Byłem Adminem serwera na innej sieci i pewnego dnia forum było zamknięte(na którym miałem admina) i pisał komunikat że przenosimy się na csc. Zarejestrowałem się dostałem rangę admina i siedziałem przez kilka dni do póki nie doszło do "rozłamu". Złożyłem podanie na csc na admina serwera niestety nie pamiętam jakiego. Dostałem się i miałem dylemat co mam zrobić. Zdecydowałem że zostanę. Potem problemy w domu i takie pierdoły i musiałem odejść. Potem znowu zacząłem  grać w cs i wróciłem. Pamiętam wtedy że była Lolcia, lato, blip dawidek i Skrillex. Złożyłem 3 razy podanie na moda i w ostatnim zostałem przyjęty. Następnie znowu opuściłem sieć i bawiłem się w grafika. Pewnego dnia na serwerowni na której byłem Adminem i Webmasterem doszło do hackedu i oskarżyłem  bezpodstawnie Karola o to. PO pewnym czasie się wszystko wyjaśniło i -_- uświadomił mnie że nie mam perma a jedynie hasło którego nie pamiętałem. Złożyłem podanie na grafika  a następnie na moderatora. Następnie zachciało mi się sieci więc odszedłem i razem ze Skrillexem ją założyłem mimo to przez pare miesięcy buźka nie zabrał mi moda ani grafika byłem zdumiony i zastanawiłem się dlaczego ale pewnie nie miał czasu na odebranie rangi. Moja sieć upadła z braku funduszy. Potem znowu wróciłem byłem grafikiem ale powolny net i problemy z nim spowodowały moje odejście (kolejne) i tym razem Karol rangę zabrał. Teraz postawiłem że wrócę na stałe i jestem xD

 

 

 

Też wtedy byłam ^ ^ | мα∂zια ♥

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia zaczęła się na początku sierpnia. Nie miałem co robić, denerwował mnie cs - nie mogłem grać na żadnym serwerze na którym po wejściu pokazywała się stronka. Jednak wyszło tak, że mój ukochany brat cioteczny namawiał mnie, namawiał, namawiał, aż w końcu uległem i przejrzałem lise serwerów CoD na wiaderku. Znalazłem tam serwer CoD 45k cs-classic.pl. Od początku mojej gry, tj. od 6 lat kręciły mnie CoD'y. Zacząłem grać na wspomnianym 45k, pograłem prawie miesiąc i cs mi się znudził. Poznałem tam wielu przyjaznych graczy, tj. M l o d z i a c z e k ;d, CSC One Loser, PaPkUu, Blind, JunioR i Bialy^^. Miałem troche przerwy, wróciłem niedawno, jakieś prawie 2 miesiące temu. Zobaczyłem że jest konkurs, w którym można wygrać steama. Byłem w tyle, bo inni gracze mieli juz około 30h, a ja dopiero zaczynałem. Mimo tego dogoniłem ich, i teraz mam nabite już 100h ;). Po prawie miesiącu gry zdecydowałem, że spróbuję zostać adminem. Złożyłem podanie, następnego dnia już miałem adma. Straciłem go po prawie tygodniu za banowanie Graczy CSC, nie doczytałem forum. Byłem wkurzony na siebie, za swoją głupotę. Następnego dnia złożyłem podanie, ale Krypton ostudził moje zapały i kazał odczekać toszkę ;D Tydzień potem złożyłem kolejne podanie i dostałem się ;) Admem jestem do dzisiaj :D

 

Troche pokręcona historia, mam nadzieje że nie zanudziłem xd

 

Ciaooo :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No a ja przypadkiem znalazlem te serwerownie gdy przegladalem serwery cs to byl pokazany ffa only dd2,inferno,nuke i postanowilem wbic pograc serwer mi sie spodobal po okolo 2 tygodniach gry na serwie dostalem bana wstawic ssy na forum to zalozylem konto i je wstawilem teraz bede starac sie o admina na ffa only dd2,inferno,nuke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tu od początków tej sieci. Pamiętam jak -_- i dawny H@ Dawidek założyli sieć, brat zaczął grać na tej serwerowni no i jakoś tak wyszło, że i ja zaczęłam. Potem zostałam kilka razy zbanowana na forum jak i na serwerze przez brata, bo poszedł do innej sieci i był tam H@, a to była chyba wroga sieć z tego co pamiętam, ja też tam poszłam, bo nie miałam gdzie indziej grać, ale ich sieć nie wypaliła, więc postanowiłam na stałe wrócić tutaj, a mój brat skończył raczej cs'em no i to tyle. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności