Skocz do zawartości

Historia z życia CSC


Kobys

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza przygoda countre-strike... kumpel powiedział mi o tej grze. Wpisałem, więc w necie nazwę tej gry i pierwszy na tej liście był cs-classic. Pobrałem ich cs'a i wszedłem w "favourite, a tam był serwer CoD 100 lvl. Dziś to CoD 4k1. Pamiętam miałem nick Gracz || CSC, staty 0/10 i w ogóle. Później nauczyłem się zmieniać nick *-*. Dzisiaj mam tam admina, vipa, topkę. Z czasem zacząłem wbijać na inne serwy i teraz codziennie jestem na każdym serwie. CSC - zdecydowanie najlepsza sieć w Polsce :))

Edytowane przez Porczop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

OOO to ja się też podzielę zanim zacząłem grać tutaj na odd2 grałem zupełnie na innej serwerowni, ale dostałem tam bana za :

WH

AIM

SH

HAHHAH śmieszne bo nic nie miałem, a admin się pomyliłem nie chciałem wyjaśniać tej sprawy, więc poszukałem innej serwerowni i tak 8 miesięcy już tu gram, a konto na forum mam jakieś 7 miesięcy, może 6. A jak dostałem admina. Jimmy, też admin odd2 namówił mnie żebym napisał podanko pierw, było 1, potem 2, w końcu 3 i się udało :)

No to to jest cała historia.

 

Pozdrawiam: SMILEY

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A więc ja po długiej przerwie w cs szukałem jakiegoś cs 1.6 do ściągnięcia i pobrałem waszego cs. Zainstalowałem i zobaczyłem że są wgrane serwery. Od razu szukałem jakiegoś COD MODA i pierwszy Cod który wpadł mi w oczy był to 2k1 i zacząłem grać. Dostałem ss więc musiałem się zarejestrować aby je wrzucić (szkoda było mi lvl). Tak co jakiś czas wbijałem na forum aby obczaić co tam się dzieje. Zauważyłem że jest szybka rekrutacja. Napisałem podanie nie licząc na pozytywne rozpatrzenie (ze względu na małą ilość czasu przegraną na serwie), ale się udało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Jak każdy do każdy ja pojawiłem się na tym serwerze około rok temu bo znudzila mi się stara serwerownia grałem tam ok 3 lat :)

Przeszedłem na tą serwerownie dlatego że Szukałem Bf2 i Coda (350 lvl) obydwa ta serwery mi się spodobały grałem tu i tu.

Po pewnym czasie zepsół mi się komputer nie chciało mi się pózniej grać w cs ale jednak powróciłem i znowu zaczołem tu grać :D ale pod inną nazwą nsaNe~ nazwa została do teraz. Dostałem admina na Bf2 :) Kocham ten serwer i szczeże polecam :) hmmm i to chyba wszystko <3

 

 

Sheriff [CSC] mój bot :* :signher: :devilred:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Na serwer Cs Classic zaprosił mnie kolega z liceum ~lambda~ dziś już nasze drogi się rozeszły, ale czasem jeszcze spotykamy się na serwerze. A był to październik, daty dokładnie nie pamiętam ale  na pewno  2013. Mówił mi że są tu fajne dźwięki typu, "łebszot, wygłem zabiłem go wygłem, ajć!, czy no k*** jaki dupshot" no i fajni mili ludzie. Potem założyłem konto 20 kwietnia 2014, i postanowiłem się przyjrzeć trochę temu co tu się dzieje. Potem pierwsze wpisy, zdobywanie reputacji tak można powiedzieć i pierwszy admin. Udało się, ludzie polubili mnie za dobry humor którym potrafiłem czasem rozbawić, czasem wzbudzić zażenowanie a czasem zdenerwowanie. Później rezygnacja z admina z powodów spraw wojskowych, następnie ludzie zaczęli odchodzić. Nie wiedziałem czemu i zbytnio za bardzo co tu robić więc napisałem parę recenzji o grach komputerowych, no i ogólnie sukces, więc postanowiłem napisać podanie o redaktora co również się udało. Później nadszedł czas na kucie do matury, niestety się wcale do niej nie uczyłem tylko wolałem imprezować ze znajomymi pić dużo alkoholu i tańczyć. W pochmurne dni w csa i forum, facebooki, aski, filmy i inne rzeczy byle nie nauka. No ale do rzeczy. Forum jest super pare razy myślałem żeby je opuścić, ale na razie na to się nie zanosi, bo postanowiłem zostać. I tak można zaobserwować moją cudowną przemianę z wesołego głupiego gościa, do poważnego starającego się być Pro graczem milczącego Mazowieckiego Marcina który już nie pluje do mikro w "hangarze czy na dworze". Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Na sieć csc wpadłem całkiem przypadkiem, było to niecałe 2 lata temu. Szukałem jakiejś fajniej sieci, która ma serwery na których gra sporo ludzi. Tak trafiłem na CSC, był to bodajże czerwiec 2014. Na samym początku grałem na serwerze DR 1.6, później było ODD2 i tak grywałem na tych serwerach. Pewnego grudniowego dnia (13) postanowiłem założyć konto na forum i złożyć podanie na DR. Niestety zostało odrzucone, ale się nie poddawałem i za tydzień złożyłem kolejne, które też zostało odrzucone. Postanowiłem że przez 2 tygodnie poprawie aktywność na forum, miałem pare postów. Złożyłem to podanie i zostało przyjęte. Za kilka miesięcy (kiedy TheMachwes) był już opiekunem, podpuścił mnie, że go nie zbanuję na serwerze. Jak to ja (do dziś tak jest, podpuszczają mnie, a ja żeby pokazać że nikogo się nie boje robie to XD) zbanowałem, i za niejakąś chwilę zostały zabrane mi flagi i zbanowany na serwerze na jakiś okres (były to chyba 3 dni). Potem poszłem na dd2 i grywałem godzinami. Postanowiłem i tam złożyć podanie i odziwo zostało przyjęte za 1 razem.

Poznałem tam naprawdę w porządku ludzi, (jak Werke, Renie, Mistrza, Rola, Myszusia, i Marcina Mazowieckiego) którzy pewnego dnia zaprosili mnie na ts'a. I tak sobie gadaliśmy i strzelaliśmy głowy. Pewnego dnia siedziałem sam na kanale i przychodzi Kardzio. Pyta się w co gram i czy może zostać na kanale. Grywaliśmy razem przez parę miesięcy i postanowił mnie przedstawić Omedze i Bongosowi :D. Przez całe wakacje gadaliśmy i śmialiśmy się z Omegi i Bongosa. Ta dwójka uwierzcie mi tak się kocha jak mało kto XD. I tak zleciało połowę wakacji. W tym roku, w czerwcu poznałem również 2 przemiłe panie, Esme i Marine, z którymi kontakt się nie urywa. W październiku poznałem Dietę, dzisiejszą Pynię. Bardzo długo przesiadywała z moim ziomkiem Kryptonem na kanale i postanowiłem że wejdę i się przywitam. Tak wyszło, że z Pynią i Kryptonem mam bardzo dobry kontakt po dzień dzisiejszy. 

 

 

Poznałem więcej osób, ale po prostu nie pamiętam jak, przepraszam te osoby! ;)

To chyba wszystko, :ninja:

Edytowane przez PrawieMarina
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Fajny temat xd czemu by go nie odświeżyć?

 

Ja na csc trafiłem 2 lata temu (niecałe). Było to w sumie przypadkiem bo w domu szukalem jakiegos csa rano na szybko do pobrania żeby bylo co robić na informatyce. No i pobralem csa z csc i grałem cała informatyke na dr, wróciłem do domu i tak samo grałem na dr, mijały tygodnie ja dalej grałem, aż wkoncu pokusilrm się o założenie konta na forum żeby złożyć podanie o admina na dr. Moje pierwsze podanie zostało odrzucone, ale nie zniechęciło mnie to i po tygodniu złożyłem następne i to już zostało przyjęte. Poznałem na deathrunie sporo pozytywnych ludzi, ale nie będę ich tutaj wymieniać bo Ci którzy to czytają napewno wiedzą, że o nich chodzi. Później zacząłem pogrywac na cod modzie 2k1 tam również poznalem wielu ludzi, złożyłem podanie o admina i zostało przyjęte za 1 razem (wow). Poznałem wielu ludzi naprawdę świetnie nastawionych, ale też nie chce ich wymieniać. Tak samo jak w przypadku ludzi z dr, napewno wiedzą, że to o nich chodzi. W między czasie zrezygnowałem z admina na deathrunie. Mijały tak tygodnie i złożyłem podanie o redaktora które zostało przyjęte. Zajmowałem się wywiadami xd ale nir pamiętam ile ich dodałem. Może 2? I nagle znudziło mi się to sleczenie przed monitorem cale dnie ( lato szlo ). No ale wróciłem, nie znam połowy ludzi, nikt nie zna mnie xd i dobrze, czas pokazać się od innej strony!

 

Jezu XD ale maslo maślane. I tak nikt nie przeczyta ;_;

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na tą sieć trafiłem 3 lata temu w 2013roku. Mój brat grał na tej sieci i to przez niego tu jestem. Zaczynałem jako zwykły gracz DR.

Niejednokrotnie składałem podanie na Admina, ale wszystkie były odrzucane.

Wtedy nie wiedziałem co to AMX :D.

Aż wreszcie, nadeszła ta chwila. (było to jeszcze za kadencji Riasa i Machwesa) Machwes w ten dzień został Opiekunem. Złożyłem podanie. Zostało odrzucone, a ja się załamałem. Odszedłem z sieci na grubo ponad rok (chyba dokładnie półtora roku)

O sieci przypomniało mi się w wakacje tamtego roku. Zacząłem ponownie grać, ale nie tyle co kiedyś. Odeszło w tym czasie wielu dobrych, fajnych ludzi. A więc wróciłem ponownie. Teraz tylko czasami, wchodzę na DR. Znudziło mi się te skakanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zakonczylem przygode z cs lecz kolega zawolal mnie na DR wiec pobralem NS i zaczalem grac dalej w gre a, ze DR wymagajacy w umiejetnosciach nie jest to pomyslalem czemu ni

A na forum znalazlem sie z tego samego powodu z ktorego przestalem odwiedzac dd2,ffa ciagle ss i demka od mlodszego pokolenia i byl to dla mnie znak, ze jednak ns tych serwerach nie ma dla mnie miejsca :D

I roznie takie tam glupoty temat fajny warto go przywrocic do zycia :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie.

Moja przygodę z cs-classic zacząłem na serwerze New Diablo Mod. Wbiłem na ten serwer gdzieś około godziny 16 i wybrałem klasę ninja. Spodobał mi się serwer, więc dobiłem 30lvl i poszedłem spać. Na następny dzień chciałem znowu na nim pograć, ale zapomniałem go dodać do favorite servers. Szukałem z 15 minut, aż znalazłem. Pewnego dnia na serwerze pojawił się Sarayu, który jest winny zamknięcia serwera :D postanowiłem wtedy, że wejdę na forum i dam kilka moich propozycji. Wtedy odwiedzałem forum raz na tydzień. Upłynął kolejny miesiąc mojej gry na diablo, który stał już wtedy w kratkę :/ 1-15/30 osób (wina Sarayu) więc zagrałem na 350 i tam poznałem avera, którego pozdrawiam ;) Maniaczyłem ostro (5h dziennie). Przyszedł czas na moje pierwsze ss'y :D i od tamtej pory częściej wchodziłem na forum. Po dostaniu ss'ow znudził mi się 350 :v więc grywalem sobie na zm, gdzie Zielony Paweł jak zawsze kupował SVipa i grał cały dzień na tym zm klikając myszkę (nuda xd) Potem przyszedł czas na 45k i tam też bardzo długo grałem. Pamiętam jeszcze czasy jak NeO12 dostawał admina na mapie de_Eldorado (opiekun vote zrobił) chciałem zostać adminem i wtedy tak naprawdę często wchodziłem na forum. Pierwsze podanie zostało odrzucone, drugie zdublowałem (debil xd), a dopiero 3 zostało przyjęte. 45k za moich czasów był bardzo rozwiniętym serwerem, lecz potem upadł i zrobił się 201 :(, którego na początku nienawidziłem! (Osoba nienawidzą 201 potem zostaje opiekunem xd.. Śmieszne)

Chyba wszystko napisałem :)

Ciekawe czy ktoś przeczyta całe :D

Strzała ;)

Edytowane przez PumasS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeszcze się nie skończyły ;#

 

Ja grając bardzo dawno na jailbreaku w cs 1.6 postanowiłem sobie wejść na właśnie jb csc, żeby przypomnieć sobie o co tam chodziło i wgl bo miałem bardzo długą przerwę od tego.

Więc dałem sobie taki jeden z bardziej popularnych nicków S3ReK tylko, że jakoś takimi literami. Miała to być jedno razowa gra ale od bardzo mnie przyciągnął ten mod, po kilku dniach (nawet nie tygodniu) postanowiłem spróbować zostać tam adminem co mi się udało, przez co już na zawsze zostane Serkiem :D. No i jak to już bywa, że pełnienie takiej funkcji trochę czasu zabiera no to już bardzo długo spędzałem na serwerze oraz zaczynałem udzielać się po trochu na forum. Potem po jakimś czasie razem z graczami z jailbreaka zaczęliśmy siedzieć na ts'ie i już tak wyszło, że gadaliśmy tam codziennie grając na różnych serwerach właśnie csc :#

 

Wgl chciałbym podziękować @Gang Albanii oraz @Domellenel, że mogłem was poznać i tyle czasu z wami spędzić bo bardzo was polubiłem i ciesze się, że jeszcze ze mną wytrzymujecie :#

Edytowane przez S3ReK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Widzę, że trzeba odswiezyc ten temat, wiec ja zaczalem swoja przygode na serwerze only dd2, przeszedlem na niego po tym jak dostalem bana permamentnego na innej serwerowni po rozpisaniu demka. Szukalem fajnego odd2 i tak znalazlem ten serwer. Juz pierwszego dnia dostalem ssy i bylem zmuszony zalozyc konto na forum, zeby zlozyc prosbe o ub, przez nastepne 3 dni dostawalem kolejno ssy od kolejnych adminow, ale sie nie przejmowalem i gralem dalej. Poznawalem coraz to nowych ludzi m.in Rola,mistrza, Marcina i wielu innych. Po przegraniu na serwerze okolo 400h, postanowilem zlozyc podanie o admina. Opiekunem , wtedy byla Justynka, i o dziwo dostalem admina na okres probny, pomimo zbyt niskiego wieku (wtedy jeszcze 15lat), niestety za dlugo go nie mialem, gdyz nie mialem rangi na forum i administrator zostal mi odebrany. Po tym zdarzeniu okolo listopada 2015 postanowilem odejsc z serwerowni. Jednak tu moja historia sie nie konczy, wrocilem jakos w marcu i znowu jak to ja zaczalem no-lific :p, jednak, gdy na serwerze gralo coraz mniej ludzi, ponownie odszedlem. W wakacje mialem konsultacje sportowe i nie mialem dostepu do komputera, lecz po rozpoczeciu szkoly, nie majac co robic w wolnym czasie, przypomnialo mi sie o fajnym serwerze. Znowu powrocilem, po niecalym miesiacu zlozylem podanie o admina i udalo sie. Jednak jak to ja znowu stracilem go( chyba sie nie nadaje na admina :p), zaczalem duzo wiecej siedziec na forum, szczegolnie na shoutboxie :D. Od tego czasu poznalem naprawde duzo milych ludzi. 

To by bylo na tyle z mojej historii.

Edytowane przez Piy Piy :P
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@-_- ty się chyba nigdy nie zmienisz :D już na zawsze tu zostaniesz co? ;) Cóż może coś o mnie skoro wróciłem na starą dobrą serverownie po tych 4 latach heh ;D 

Moja przygoda zaczęła się w podstawówce około 10-12 lat temu kiedy poszedłem do alka jak to zwykle pograć w coś na necie natkneliśmy się na cs'a cóż gra mi się spodobała gdyż od dziecka fascynowałem się różnego rodzaju shooterami zaczynając od ,,contra" na pegasusa :D szło mi całkiem nieźle nigdy nie lubilem ,,grać na boty" jak to wiele osób mówiło że tak trzeba zacząć żeby stać się lepszym. Pare miesięcy przyzwyczajałem się do tego wszystkiego aż cóż wkońcu osiągnąłem swój cel :) na jakimś randomowym serverze ff'a poznałem ,,How?!" z którym zacząłem początkowo grać u was na serverowni (pare lat później od kiedy wgl zacząłem grać w cs'a) na serverowni poznało się mase cudownych osób z różnych miast jak Siwy którego już tu nie widze wśród administratorów cs jak i wiele wiele innych cudownych mordek. Pamiętam do dziś jak pobiłem u was rekord ss'ów z cod moda ;"D 128 ss'ów w 2 dni :D zanim zostałem przyjęty na administratora. Cóż w 1.6 grałem jeszcze do Stycznia zeszłego roku lecz już nie tak często :). w czerwcu zeszłego roku zacząłem grać w cs:go gdy sie do niego przekonałem tak jak kiedyś do 1.6.   Osiągnąłem Poziom globalny w listopadzie miałem poważne złamanie ręki przez co musiałem opuścić swoją Lan'ową ekipe cs'a. Razem dużo nie osiągneliśmy niestety ale nadal życze chłopakom cudownych osiągnięć. Miałem 3 miesiące rehabilitacji ręki, po czym namyśliłem się powrócić do ,,cs'a" dzisiaj sobie wchodzę na starego maila i patrze a tam przypomnienie z cs-classic. pomyślałem że wejde może spotkam kogoś  z przed tych 4 lat zapytam co się zmieniło ale widze prawie nikt nie pozostał. Cóż ponownie mam cel osiągnięcia global elite oraz wielu sukcesów w dziedzinie e-sportu ^.^ i dla mnie to mimo wszystko zaszczyt móc wrócić do starej dobrej serverowni. a zdziwienie jakie miałem było ogromne gdy zobaczyłem że moje konto nadal jest i jest aktywne o_O. zobaczenie swojego starego podania jak i paru postów to tak jakby zobaczyć stare zdjęcie z albumu który gdzieś dawno się zgubiło. -_- buźka ciebie chyba pamiętam z wszystkich obecnych osób najlepiej bo nikt mnie tak nie opierdalał jak ty ;'D przez to że tyle osób sprawdzałem pod względem aima i pilnowałem rygorystycznie kultury na serverze ;D cóż tak wygląda chyba cała moja historia w cs :D wątpie że komuś chce się to czytać :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odziwo przeczytałem ; ) Ciekawie, nie powiem ! i spokojnie, jest tu sporo osób z dawnych lat. Trzeba nieco się porozglądać i znajdziesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze mało osób chciało napisać o swej Historii wiec moze ja napiszę hihihih

Wiec oooood samego początku.....Moja przygoda z csem zaczęła się jakoś 4 lata temu gdy z koledzy na jakieś lekcji w szkole to chyba dokładnie informatyka była postanowili ściągnąć CS 1.6,ja jako jedyna dziewczyna w klasie byłam zainteresowana co Oni tak na prawdę robią więc postanowiłam również spróbować postrzelać...jakoś dobrze mi szło,potem na drugi dzień na przerwach pamiętam zawsze chodziliśmy do Sali Informatycznej i graliśmy,specjalnie również wcześniej przychodziliśmy do szkoły aby pograć również I jak zostawaliśmy po lekcjach...Po chyba 2/3(?) miesiącach Sama postanowiłam zagrać,ściągnęłam csa i zaczęło się od jakiś randomowych serwerach aż wtedy kiedy wbiłam na ODD2 i tam wszystko się zaczęło.Na samym początku grania tam poznałam Mistrza i wtedy właśnie On poznawał mnie z ludźmi i jak to wszystko ogarnąć,po czasie poznałam Fama Siwego Weronike Krzyska(krzychux) czy też innych,pamiętam jak z Siwym się wyzywałam i się kłóciliśmy po której stronie była wina ze wbili na galę haha :D Pamiętam to dokładnie! Potem z dnia na dzień poznawałam coraz więcej osób.Któregoś dnia @QubaS cały dzień męczył mnie bym w końcu zrobiła konto na forum,po wielu namysłach(totalnie wieeelu) zrobiłam je a dokładnie 9 czerwca 2016 roku,czyli nie cały roczek^^ Ale po czasie totalnie o Nim zapomniałam,wgl się nie udzielałam no totalne zero,lecz 19 Czerwca pierwszy raz dostałam ssy no i jedyny sposób to było dodanie Ich na forum i właśnie od tego czasu tak na prawdę zaczęłam się udzielać,poznawać Coraz więcej osób na forum.Minęło cos z chyba miesiąc a na serwerze byłam już dość rozpoznawalna i każdy mnie kojarzył np.pod nickiem Werciakk,potem zmienił się na ~eHem . | Werciakk,ale to mało ważne :P. Jakoś we wrześniu na serwerze poznałam @Sasquatch i to był jeden dla mnie z najważniejszych momentów w moim życiu,bo nasza znajomość trwa do teraz i jest najlepiej,nie sądziłam ze Poznam kogoś mi teraz tak bliskiego,jakoś później poznało sie również @Bracon33 i pamiętam jak On cały czas mnie męczył abym wbiła na tsa haha :D i wtedy zaczęłam udzielać się na tsie. Jakoś w październiku zaczęłam rozmawiać z Braconem oraz z Saskim,wtedy właśnie Saski męczył mnie abym wbiła do @Domellenel i po wieluuuuu ich prośbach wbiłam cala zestresowana i zawstydzona :3 potem poznałam @Gang Albanii nasze granie na dd2 ahhh,pamiętam jak jeszcze była strefa OBS i tam siedział cały czas Domel,Gangus czy Serek <33.W tym samym miesiącu poznałam @Ktoś. I to też było i jest co mnie najlepszego spotkało,bo Właśnie on kiedy miałam totalnego doła,kiedy potrzebowałam pomocy zawsze był i starał mi się pomóc i za to Od razu mu dziękuje z całego serduszka :( Jakoś w Listopadzie musiałam zrobić sobie przerwę bo tu szpital,po chyba 2 dniach Już do mnie pisali Jak się czuje,było mi strasznie miło bo nie sądziłam że aż tak się będą mą osobą przejmować.Jakoś na 2 dzień mojego pobytu w szpitalu Krystian do mnie przyjechał,i chyba z godzinę szukał wejścia do mojego szpitala i narzekał na mnie jako złego nawigatora hahaha :D wtedy już wiedziałam ze Serio mogę na niego liczyć i że nigdy mnie nie zawiedzie :(

W listopadzie poznałam  @Borix i tutaj ze szczerością powiem Że dziękuje Braconowi,Saskiemu,Domelkowi,Gangusiowi,Krzysiowi i Serkowi bo przez Nich tak na prawdę Go poznałam i przez nich wiem ze mogę na Niego liczyć w każdej sprawie i że mogę na niego powiedzieć Przyjaciel a nie zwykły znajomy.Tak chyba najbardziej zapamiętam Sylwester na tsie,kiedy wszyscy siedzieliśmy razem,śpiewaliśmy,śmialiśmy się po prostu byla totalna impreza :D 

Nowy rok nowa Ja jak to się mówi,nasza ekipa nie uległa zmian dalej trzymamy się razem,dalej gramy razem,dalej wyzywam się razem po prostu jesteśmy ze sobą pomimo wszystko :heart: i cieszę się najbardziej ze Ich wszystkich mam,mimo że czasami się kłócimy,że czasami mamy siebie dość to są dla mnie mega ważni. 

W lutym zaczęła się moja "kariera" z adminem,byłam zmuszona przez Borixona,Saskiego czy też Krzysia abym złożyła podanie na FFA i tak zrobiłam(oczywiście zostałam przyjęta^^) Na podanie na grafika również zostałam zmuszona przez tych samych mośków :c ale Wyszło mi to na dobre :D

Się kurde bele rozpisałam ale sie wczułam w to i tak poleciało ahhaha :D
Pozdrawiam gorąco i czekam na kolejne historyjki :3 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 9
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az się mi się milo zrobilo ;) .

23 minuty temu, Wercia. napisał:

W lutym zaczęła się moja "kariera" z adminem,byłam zmuszona przez Borixona,Saskiego czy też Krzysia abym złożyła podanie na FFA i tak zrobiłam(oczywiście zostałam przyjęta^^) Na podanie na grafika również zostałam zmuszona przez tych samych mośków :c ale Wyszło mi to na dobre :D

Po 3 miesięcznym meczeniu dupy, ale napisalas ;P.

Historia oporowa. Leci +

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hehe :D Też się wetnę :P Pierwszy raz to chyba na diablo tu grałem. W Cs'a to już odkąd pamietam xd Kumpel z klatki z którym chodziliśmy na mecze pokazał mi gierke (wtedy nie miałem kompa) i to wygądało na tamte czasy jak gwiezdne wojny hahah xD Długo minąć nie musiało, żeby wyprosić rodziców o kupno (choć używany finalnie). Na samym początku to ja miałem ping 120 i ciągłe wywalanie z serwerów,. Potem lepszy internecik, komputerek i śmiganko. Teraz to już gram sporadycznie, bo ile lat można od rana do wieczora siedzieć przy kompie... W każdym razie stacisze 30:5 to się spokojnie co meczyk obrabiało.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rias napisał:

@Wercia. totalnie odjechana historia

Morowo

Ale nic nie napisałaś o tym, że lamisz na gali ;d, po co to ukrywać jak wszyscy wiedzą :D

A kopa to Ty chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności