Jump to content
Sign in to follow this  
CssC

Problem z odznakami , prośba o dodanie nowych map.

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym złożyć skargę na BF2 .

Problem tkwi w tym ze był reset rankingu i zresetowało mi rank. Następnie nabiłem 25 procent celności lecz nie dostałem odznaki  ,, Weteran w walce bronią szturmową '' .

Proszę o jak najszybszą odpowiedź z waszej strony.

A druga sprawa to chciałbym nominować nazwy map które przydały by się na serwerze :

1 mapa :  35hp_2 

2 mapa :  de_westwood_big

3 mapa :  fy_snow

35hp_2 to jest mapa noże (  bardzo by się przydała )

de_westwood_big to mapa de_westwood tylko większa

fy_snow to mapa którą każdy lubi ( To mapa na której są rozmieszczone bronie )

Dziękuję .

( bardzo prosze o rozwiązanie problemu z odznaką , i o jak najszybszą odpowiedź )

Snow moim zdaniem odpada. Będzie Full serwer i to jest za mała mapa, jest już wiocha i pool Day.

Witam.

Chciałbym złożyć skargę na BF2 .

Problem tkwi w tym ze był reset rankingu i zresetowało mi rank. Następnie nabiłem 25 procent celności lecz nie dostałem odznaki  ,, Weteran w walce bronią szturmową '' .

Witam,

A co ja mogę na to poradzić?

Chcieliście reset ranku to zrobiłem, resetu odznak zrobić nie mogłem bo wiem jak się to kończy

• Like 2

Siwy 3 zabójstwa w 1 rundzie --> 25% celności nabić ---> 2000 zabić, 3 zabicie He's w 1 rundzie i 5 zabójstw bronia szturmowa (chyba tak)

jak dla mnie malych map jest wystarczajaco wiec nie ma sensu moim zdanie dodawac kolejnej

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines