Skocz do zawartości

Prosty avatar dla Zielonych Grafików


SMOKE

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest trudne lecz łatwe. Skruciłem to jak najbardziej..Myślę , że każdy skuma o co biega..:)Więc zaczynamy :):)File -> open... i wyszukujesz na dysku obrazek po wczytaniu za pomocą narzędzia crop zaznaczasz na obrazku interesujący cię fragment, klikasz prawym klawiszem myszy a potem na kadrowanie. dodanie efektów i innych dupereli wiąże się z zabawą np. w menu filter po tej zabawie dajesz na menu Image -> Image size... i tam określasz w pikselach jakie wymiary ma mieć obrazek. następnie z z menu File wybierasz save as.. lub (save for web), tam wybierasz nazwe i format pliku i zapisujesz na dysku najlepiej wybierać jpg, gif i png - a który konkretnie to zależy od przeznaczenia i ilości kolorów jeżeli jest ich mało to warto użyć .gif gify można zapisać także bez tła, ale wtedy trzeba pobawić się z wycinaniem go za pomocą np. narzędzia lasso lub eraser (gumka)Mile widziane piwka..wrazie jakiegos problemu lub niejesności pisz na pw lub gg.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest trudne lecz łatwe. Skruciłem to jak najbardziej..Myślę , że każdy skuma o co biega..:)

-jak coś nie jest trudne to wiadomo że jest łatwe-"skruciłem"? myślałem że "skróciłem" -.--każdy skuma o co biega? jak nawet nie wiadomo co to za program -.-Opisałeś od tak, żadnych konkretów a co najważniejsze - nie napisałeś w jakim programie -.-Tutaj akurat chodzi o PS'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności