Skocz do zawartości

Pożegnanie od Longa


Long way to hell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w związku z tym że dostałem bana i po raz pierwszy w życiu nie moge znalesc ss'ow musze sie najwidoczniej pozegnac z ta serverownia bo watpie ze ktos ma demko lub hltv by obejrzec i udowodnic iz bylem czysty i niewinny ale watpie ze ktorej kolwiek osobie bedzie sie chcialo szukac hltv wiec dziekuje wszystkim za wspaniala atmosfere na tej serverowni wszystkie poczatki gry jakie spedzilem tutaj grajac u -.- oraz gdy server byl łaczony z wuwuniem to byly najlepsze momenty pozdrawiam szczegolnie ,,mlodziaczek :D, rybak , andre , Blaze, Fresha w szczególnosci :D, madzie i najlepszego zioma ktory byl tu ze mna od samego poczatku SIWEGO :D nie znam nikogo na zadnej serverowni z kim mozna tak dobrze spedzic czas na serverze jak te osoby wymienione powyzej tak wiec zycze wszystkim by czuli sie tu jak najlepiej

dziekuje wam za gre i pozdrawiam Long Way To Hell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku przeszukalem wszystkie pliki jakie mam w program files cs wszedzie myslisz ze 1 raz ssy wstawiac musze? ... spytaj siwego / fresha ile razy byly mi tu robione ponad 15 razy dziennie moze nawet ... jak zaczynalem grac ss"ow nigdzie nie ma.... a juz sie nauczylem nie ma ss nie ma ub .... moja kariera tutaj sie skonczyla dziekuje tyle .... moze gdzies macie hltv ale znam administracje nigdy sie nie chce szukac ;)

 

 

Ps: na forum będe stale ;) żegnam jedynie z serverów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozegnanie a nie debata gdzie sa ssy:)

Z dlugoletniego doswiadczenia wiem iz opieranie sie tylko i wylacznie na ss-ach to mit obalony kilka lat temu,w dzisiejszych czasach robienie komus ss-ow i uznanie go czystym graczem jest smieszne:)technika graficzna idzie do przodu a anty ss-ow mozna znalezc na google w ciagu paru chwil,szkoda tylko ze CS i jego rozumowanie zostal w tyle.Osobiscie dla mnie liczy sie demko z gry bo tam naprawde mozna na 99,9 % stwierdzic czy dany gracz cos posiada.Coz z braku demka nic na to nie poradzisz a na przyszlos krec sobie sam demka z swojej gry by pozniej nie bylo ale....

 

 

Piona trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności