Skocz do zawartości

Siema siema już mnie to wkurza


THC Bodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Ele elo.... witam wszystkich czytających ten post . 

 

Czy szanowna administracja mogła by coś zrobić żeby w końcu na BF2+ FFA pojawili się  admini , bo już od 2 dni grać się nie da na tym serwie . Co jeden to lepszy , oczywiście nie wszyscy grają na czitach ale większość , nie mowa tu o tych co już tam parę dni grają , tylko o tych co wchodzą na serwer i czują się bez karni grając na czitach i każdego dnia wracają . Zróbcie coś z tym bo serwer przez to schodzi na psy :) pozdro . Od 3 dni widzę ciągle tego samego gracza która gra na wh  i nic z tym jeszcze nikt nie zrobil i się z nas śmieje taki gracz bo nas ciśnie :D no coś Ty jest nie tak .  Z fartem Pany !   TTTTTHHHHHCCCCC !!!! kurwa ogarnijcie sie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie pisze ze rekrutacja adminow jest otwarta i zeby ludzie wchodzili na forum. zadna wiekszosc bo jak ja jestem to albo nie gra nikt na wh albo 1 lub 2 osoby ktore odrazu banuje. jezeli od paru dni wchodza i jada na wh czy aimie to tak samo ty mozesz nagrac demko, co to za problem? a po drugie to to ze ktos was jedzie to nie znaczy ze ma wh.. co chwile mi na serwie ludzie pisza "sprawdz tego i tego" bo ich zabil skanem a wh nie mial, a czasami nawet pisza zebym sprawdzil vernona ;s tak jak mowie czekajcie cierpliwie az konkretni ludzie zloza podania albo druga opcja ~ > record nazwadema > stop > forum >skargi >wrzucamy demko, proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz nakręcić demo, wstawić na forum i dostanie bana. Był już poruszany ten temat, trzeba zachęcać ludzi do składania podań.

Karol może to co napiszę może i nie ma sensu ale zastanów się nad długością tej 'kary' dla mnie i Maćka bo serwer na tym traci,a my jesteśmy ostatnio często na serwerze, a Blaze szczególnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo cziterów bo jest malo adminów jak narazie to chyba tylko adminem jest vernon i jay. Zgadzam sie z wypowiedziami wyżej zawartymi  niech wiecej ludzi sklada podania i takze jesli ktos widzi jakiegos czitera to niech to nagrywa a  nie ma pretensje ze jest duzo ludzi co gra na aimie albo wh , wstawiajcie na forum demka a ubteam oceni czy maja czity czy nie i podejmie odpowiednie kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj od ok 15:30 do wieczora z małymi przerwami i nie widziałem nic podejrzanego. Liczba adminów powoli się zwiększa i wystarczy jeszcze odrobina cierpliwości i będzie dobrze.

Ale pamiętajcie że nikt nie jest doskonały i oszuści byli, są i zawsze będą :P
Wzmożony okres oszustów jest bo są ferie i dzieci się nudzą.

 

Ale tak jak Vernon napisał:
Widzicie czitera to róbcie demko i wstawiajcie na forum.

Pomóżcie nam i razem róbmy porządek na tym serwerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zamiast pisac takie tematy nie lepiej nakrecic demko i wrzucic na forum? az takie to jest trudne?

Co Ci po tym demko jeżeli i tak dostanie bana ma zmienne ip i wejdzie znów a bana dostanie po 3 godz, i to wystarczy żeby ludzi denerwować a to że ludzi którzy wchodza wieczorem Dostają admina to jest pomyłka . Bo od tygodnia grałem w godzinach 9-14 ani jednego admina nie widziałem jedynie co danielek wszedł i robił demka tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to już jest :) Może być nawet 10 adminów... ale w niektórych godzinach nie ma nikogo... dlatego ja jak narazie bede grał mniej na tym serwerze... dopóki sie coś nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zawsze możesz nakręcić demo, wstawić na forum i dostanie bana. Był już poruszany ten temat, trzeba zachęcać ludzi do składania podań.

Karol może to co napiszę może i nie ma sensu ale zastanów się nad długością tej 'kary' dla mnie i Maćka bo serwer na tym traci,a my jesteśmy ostatnio często na serwerze, a Blaze szczególnie...

Jeszcze raz zobaczę u ciebie lub u blaze tego typu "prośby" i obiecuję że nigdy nie odpuszczę kary.

Przegiąłeś? Masz problem, gracze niech ci podziękują że nie potrafiłeś z blaze'm się pogodzić wcześniej.

 

 

 

Co do temastu, to co ja ci na to poradzę? Ja mam mało czasu od pon do pt, adminów jest mało bo 3/4 wyleciało za nieróbstwo lub za "kłótnie"

Zapraszam do działu "Podania na admina"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności