Skocz do zawartości

Dajemy szansę graczom zbanowanym?


-_-

Dajemy szansę graczom zbanowanym?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dajemy szansę graczom zbanowanym?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Ostatnio dość sporo osób pisze mi w sprawie "odpracowania" bana permanentnego, prosząc o UB w zamian za reklamy lub sms. Zauważyłem że na niektórych sieciach jest to normą, pod danym warunkiem i dlatego napisałem ten temat.

 

Czy jesteście za tym by gracz zbanowany permanentnie miał możliwość dostania UB (jednorazowo) w zamian za reklamy/sms?

Oczywiście o UB mogłyby się starać tylko osoby które mają bana z powodem "Wstaw ss'y na forum" lub te które dostały bana za coś innego niż: 
- czitowanie

- bugowanie

- reklamowanie.

 

Ja to widzę tak, bana można odrobić za 50 reklam lub sms za 7,38 zł.



W temacie nie piszemy czy się zgadzamy, możemy podać swoje propozycje co do UB, np: 100 reklam i sms za 11,07. Idiotyczne posty "polecą" z dwoma warnami (nawet idiotyczne propozycje). Zaznaczamy "TAK" lub "NIE", w temacie tego nie piszemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gościu, który dostał bana z powodem 'wstaw screeny.......' nie powinien dostać UB jeżeli nie wrzuci ssów, sam Karol wiele razy pisałeś,że ssy muszą być itd, sprawdzałeś to. A jeżeli ktoś będzie ciągle grał na WH i będzie ciągle powód bana 'wstaw ssy' i ciągle będzie płacił lub robił reklamy? to co ? to ma sens ?  może tak być cały czas...

 

Odpracowanie bana to może być, który jest za kulturę bądź coś innego (ban kilku dniowy do odpracowania, jak komuś bardzo zależy na grze u nas i nie chce czekać) 

 

@wybacz, ale moim zdaniem i tak bez sensu, odpalony to odpalony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Moim zdaniem gościu, który dostał bana z powodem 'wstaw screeny.......' nie powinien dostać UB jeżeli nie wrzuci ssów, sam Karol wiele razy pisałeś,że ssy muszą być itd, sprawdzałeś to. A jeżeli ktoś będzie ciągle grał na WH i będzie ciągle powód bana 'wstaw ssy' i ciągle będzie płacił lub robił reklamy? to co ? to ma sens ?  może tak być cały czas...

 

Odpracowanie bana to może być, który jest za kulturę bądź coś innego (ban kilku dniowy do odpracowania, jak komuś bardzo zależy na grze u nas i nie chce czekać) 

Nie przeczytałeś tematu.

Pisałem o banach permanentnych i że akcja jest jednorazowa ^ ^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak jednakże reklam powinno być więcej reklam tak samo jak z sms'm 
Oczywiście to jest trochę nie przychylne dla graczy ale jeżeli komuś zależy na UB to na pewno wykona reklamy bądź zapłaci sms 
Ja jestem na tak xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nie ma sensu w przypadku czitowania, bo jeżeli gracz decyduje się na oszukiwanie to robi to na wlasną odpowiedzialność, a jeżeli zostaje przyłapany to wylatuje. Jakaś kara musi być, ja jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie popatrzcie na to ze strony takiej. Jeżeli ktoś żałuję no to zapłaci te 11zł sms (reklamy wycofać bo to nic nie da) 

To jest pewien zysk dla sieci. Jeżeli ktoś tą szansę zmarnuję to jego błąd nie nasz. Ale w ten sposób można sieci pomóc. 

Wiem że to jest głupie ale nie widziałem żeby któryś z was wpłacił coś na nasze konto. 

Na innych sieciach tego nie ma ale na niektórych "dużych" jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "wstaw ss'y[...]" można tak zrobić pod warunkiem, że gracz ma przegraną większą ilość godzin np. 50 i gracze oraz admini go znają

 

7,38zł sms + 50 reklam będzie dobrze a nie jedno albo drugie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol Ty nie rób tego samego błędu co sop***a.. Sprzedają ub na prawo i lewo, a typo znalazł haxa i nie mogą go złapac bo on ma takiego haxa, że aż mu ping skacze i ma ciągle powyżej 100 pingu a od 100 pingu HLTV nie działa, ew. odpał. ODPAŁ ZOSTANIE ODPAŁEM, radze nie bawic się w takie rzeczy. A jeśli dana osoba dostanie ub zmieni nick i zacznie czitowac? Znowu wyśle sms i będzie mogła grac? I czy ten sms 7.38 to odbanowanie na all serwerach?

 

""""""Odbanowanie na wszystkich serwerach  – jeżeli czitowałeś na np.  FFA i COD, zostałeś złapany i dostałeś bana na zawsze, zostaniesz odbanowany na tych serwerach.
 
Przelew 15 zł
albo
SMS o treści - na nr -  (koszt sms'a 30,75 PLN z VAT)
SMS o treści - na nr - (koszt sms'a 6,15 PLN z VAT)

""""""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota trochę za mała. Dla jednego dzieciaka 20zł to nic bo starzy dają mu więcej dziennie, a dla drugiego to są kokosy za które może przetrwać kilka dni - więc uważam za bezsens wykupowanie ub.

Odpracowanie jak najbardziej, lecz zależy za jakiego bana. Ban permanentny to permanentny, bez możliwości powrotu.

Reklamy to też nie jest jakaś dobra opcja bo wchodzą dzieci na czitach z tych reklam.

Najlepszą formą odpracowania byłoby adminowanie na serwerze przez kilka dni. Załóżmy taki delikwent dostaje admina i siedzi na spect po min. 2h dziennie i chroni nas przed cziterami. Nieco abstrakcyjna wizja ale jedyna korzystna dla graczy. Reszta jest korzystna dla Ciebie "-__-" i tylko dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

moim zdaniem to nie ma sensu w przypadku czitowania, bo jeżeli gracz decyduje się na oszukiwanie to robi to na wlasną odpowiedzialność, a jeżeli zostaje przyłapany to wylatuje. Jakaś kara musi być, ja jestem na nie

 

Karol Ty nie rób tego samego błędu co sop***a.. Sprzedają ub na prawo i lewo, a typo znalazł haxa i nie mogą go złapac bo on ma takiego haxa, że aż mu ping skacze i ma ciągle powyżej 100 pingu a od 100 pingu HLTV nie działa, ew. odpał. ODPAŁ ZOSTANIE ODPAŁEM, radze nie bawic się w takie rzeczy. A jeśli dana osoba dostanie ub zmieni nick i zacznie czitowac? Znowu wyśle sms i będzie mogła grac? I czy ten sms 7.38 to odbanowanie na all serwerach?

 

""""""Odbanowanie na wszystkich serwerach  – jeżeli czitowałeś na np.  FFA i COD, zostałeś złapany i dostałeś bana na zawsze, zostaniesz odbanowany na tych serwerach.

 

Przelew 15 zł

albo

SMS o treści - na nr -  (koszt sms'a 30,75 PLN z VAT)

SMS o treści - na nr - (koszt sms'a 6,15 PLN z VAT)

""""""

Proszę czytać uważnie

 

Jeszcze raz zobaczę że ktoś komentuje w ten sposó i wyleci z dwoma warnami bo jest to bicie postów.

 

Pisałem już danielkowi że UB jest jednorazowe i co mu da np: zmiana nicku skoro ja będę miał zapis "NICK/IP/SID", to po 1

Po 2, nie pisałem nigdzie o UB z powodem "Czitowanie", pisałem o banach które są za  "WStaw ssy" lub np: "Podszywka"

Nie rozumiem czemu wszyscy sprowadzają tą "metodę" do dawania UB za aima/sh, tutaj jasno powiedziałem że za tego typu bany nie będzie UB. Jeszcze raz powtarzam że możlwiość UB jest jednorazowa, kolejne tego typu posty polecą z warnami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

"Pieniądze z UB można by było przeznaczyć na dalszy rozwój sieci." -> Ja o tym właśnie piszę, nie mogę całe życie finansować nagród na różnego typu konkursy i tego typu pieniądze idą na sieć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem jak najbardziej na tak. Bo każdy zasługuje na drugą szansę. Za pierwszym razem nie przemyślał ale może jak dostanie szanse to zrozumie. A na odpracowanie tyle by wystarczyło < 7,38zł sms + 50 reklam >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 zł to co pomoże sieci ? Niby zawsze coś ale jak juz to zrób smsa za 20 zł. Ze jak komuś bardzo zależy to zapłaci a jak nie to nie, nikt oszutow na sile nie będzie trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to może być ciekawy pomysł, ale jednak zawyżyłbym wykupienie tego bana. Przelew - 10zł lub 15zł sms, co do reklam to jak uważasz. A także byłoby bardzo fajnie gdyby istniał taki plugin, który podświetlał by owego gracza, aby adminom było łatwiej wiedzieć kogo muszą obserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do kwoty sms'a to wszystko zależy, głównie od was

 

Co do polaczekkkkk, nie jestem w stanie takiego czegoś zrobić, osoba może zmienić np: nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

NIE !

 

Osoba która zostanie odbanowana znów będzie to robić bo dla niektórych hajs nie gra roli i się nauczą.

Ban perm to kara/nauczka.

Proszę czytać dokładnie bo twoje argumenty (wg mnie i tego co pisałem na początku) są do dupy.

 

Jest to swego rodzaju "pokuta" jednorazowa, więc hajs może nie grać roli ale i tak może ta osoba raz to zrobić, piszemy oczywiście o banach (głównie ) za WH bo to one tutaj "podchodzą" jako te najgorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fresh... Ale za każdym razem się mu szansy nie będzie dawać.. Jak 2 szansa nie pomoże to ma bana i koniec tematu. Dalej obstaje z tym żeby Jednak dano tą szansę. A co do sms no to można dać 15zł lub przelew 10zł... Proponuje aby zrobić głosowanie Czy dajemy szanse czy nie i jak dajemy to też głosowanie z ile.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE !

 

Osoba która zostanie odbanowana znów będzie to robić bo dla niektórych hajs nie gra roli i się nauczą.

Ban perm to kara/nauczka.

Zrobi to to dostanie bana a tylko raz mozna ub...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności