Skocz do zawartości

Wywiad z Muszką :>


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461674347__muszka.png

 

Andre: Witaj, na początek tak jak zawsze przedstaw nam się ;P

 

 

Mucha: Witam, więc tak mam na imię Dawid ;) pochodzę z Wielkopolski.

 

 

Andre: Powiedz ile masz lat.

 

 

Mucha: Mam 16 lat .

 

 

Andre: Co możesz nam opowiedzieć o tej swojej miejscowości?

 

 

Mucha: O mojej miejscowości tak ? Hmm... to tak nie jest za duża przez co nie ma tutaj wielu atrakcji. Mam tutaj za to bardzo duzo miejsc na "imprezy" z kolegami i koleżankami. Nie jest to jakaś metropolia no ale najciekawiej robi się tutaj po godzinie 21:00 ;P

 

 

Andre: Ooo rozpisałeś się ^ ^. Masz jakieś miejsca gdzie lubisz sobie usiąść i odpocząć?

 

 

Mucha: Tak mam ich zdecydowanie bardzo dużo. Ulubionym jest "zielona ławeczka w parku" to tam maja miejsce najlepsze spotkania z kolegami i koleżankami. Jednak oprócz tego miejsca lubie tez siedziec na boisku do koszykówki, piłki nożnej czy tenisa ;)

 

 

Andre: Sądząc po Twoim wieku chodzisz jeszcze do gimnazjum. Prawda?

 

 

Mucha: Nie :D Chodzę do I klasy technikum informatycznego. Mam 16 lat poniewaz urodziny mam dopiero we wrześniu ;P

 

 

Andre: No chyba, że ^ ^. A co powiesz o szkole, klasie i nauczycielach?

 

 

Mucha: Szkoła ... jak to szkoła daja nam ostro "w kość" nauczyciele są nad to spokojni i wyrozumiali . A koledzy i koleżanki z klasy co tu pisa zawsze jest smiesznie na lekcjach i przerwach... Poprostu The Best

 

 

Andre: Opuśćmy teraz mury szkoły i przejdźmy do życia prywatnego - masz dziewczynę?

 

 

Mucha: Nie.. lecz jestem na prostej drodze do bycia w związku z jedna bardzo miła i wspaniała dziewczyna, lecz spokojnie wszystko małymi krokami :D Z ostatnia sie rozstałem niedawno, nie będę mówił dlaczego niektóre osoby wiedza niech tak zostanie :D

 

 

Andre: O, to powodzenia :). Masz rodzeństwo?

 

 

Mucha: Dziękuję ! Tak,niestety mam dwie siostry ;)

 

 

Andre: Dlaczego niestety? Ja bym się cieszył gdybym miał siostrę ^ ^

 

 

Mucha: Nie no oczywiscie żartuje , lecz czasem sa odrobine denerwujące :P Ja bym sie cieszył gdybym miał tez brata w moim wieku ;)

 

 

Andre: Powiesz nam jak mają na imię i ile mają lat? ;P

 

 

Mucha: Jasne Weronika i Marta. Weronika ma chyba 13 lat a Marta 11. Jezeli dobrze pamietam. :P

 

 

Andre: To powiedz czym się interesujesz i co Cię ciekawi?

 

 

Mucha: Interesuję się informatyka, sportem, grami dziewczynami jak to kazdy chłopak ale tez i historia i geografia. Ciekawi mnie natomiast grafika, która od niedawna sie zajmuje oraz tworzenie klas; które zaczałem dzisiaj pisac dzięki pomocy mojego pozwole go tak nazwac kolegi Wiha , ktorego serdecznie pozdrawiam :D

 

 

Andre: Jakiego gatunku muzyki słuchasz?

 

 

Mucha: Praktycznie słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho lecz najczęściej znaczy sie codziennie po kilka godzin kiedy gram w cs'a słucham Ganji Mafii .

Czyli mówiąc prościej słucham rapu

 

 

Andre: Pijesz, palisz czy preferujesz sportowy tryb życia?

 

 

Mucha: Nie piję nie pale papierosów uważam że to tylko psuje organizm. Raczej zalecam każdemu sportowy tryb zycia jest to o wiele lepsze niż alkohol i tytoń .

 

 

Andre: Hmm.. to praktycznie tak jak ja tylko, że w moim życiu zdarzyło się przypalić z dwa razy, ale nie to nie jest wywiad o mnie ^ ^. Jakie masz plany na przyszłość?

 

 

Mucha: Masz szczęście :D Na przyszłość to tak zdecydowanie przeprowadzę się do Barcelony do miasta które od urodzenia mi się podoba no i na pewno założę tam rodzinę i znajdę pracę

 

 

Andre: Co robisz w wolnym czasie? I jakie jest Twoje hobby?

 

 

Mucha: W wolnym czasie.... wolny czas poświęcam serwerowi 45001 lvl cod mod którego cała administracje jak i graczy pozdrawiam, chodzę na tenisa piłkę nożną i koszykówkę , spotykam się z koleżankami i kolegami :D

Moje Hobby zdecydowanie jest to koszykówka nic innego mnie tak nie wciąga jak własnie ta gra ;)

 

 

Andre: Według Ciebie jaki jesteś? Dusza towarzystwa czy raczej cichy/skryty?

 

 

Mucha: Oczywiście, że dusza towarzystwa zawsze chętnie z każdym gdzieś wyjdę i lubię przebywać w towarzystwie innych .

 

 

Andre: Czy zrobiłeś w życiu coś szalonego?

 

 

Mucha: Hmm dobre pytanie, lecz nie nie było takiej sytuacji.

 

 

Andre: Co uważasz za najważniejszą rzecz w życiu człowieka?

 

 

Mucha: Na pewno przyjaźń każdy człowiek potrzebuje kogoś komu może się zwierzyć i będzie miał w nim oparcie.

 

 

Andre: Czym jest dla Ciebie rodzina?

 

 

Mucha: Przede wszystkim oparciem, ale tez zawsze służą pomocą i dobra rada ;)

 

 

Andre: Czego się najbardziej obawiasz?

 

 

Mucha: Hmm czego ... dobre pytanie, ale nie wiem czego. Chyba nie ma takiego czegoś czego się obawiam :D

 

 

Andre: Skąd wziął się Twój nick?

 

 

Mucha: Nick wziąłem go stąd, że od kiedy poznałem mojego przyjaciela w wieku 7 lat od tego czasu mam taka ksywe więc bez zastanawiania sie właśnie taki nick.

 

 

Andre: Dlaczego grasz na CSC? Co sprawiło, że tu jest Ci dobrze?

 

 

Mucha: Grałem na CSC już wcześniej jakiś rok temu pod nickiem Mucha I KiedyśBędęPro, który podpatrzyłem od gracza Andrzej ^ KiedysBedePro , którego również pozdrawiam potem miałem przeprowadzkę i zgubiłem ip serwera. Teraz wróciłem dosyć niedawno i "zadomowiłem " się na stałe poznałem wielu ciekawych ludzi takich jak CSC Daniel Wiho M l o d z i a c z e k :D Ciaolin Ty Krypton WilkuZmC kozakZmC i wiele wiele innych i wymienianie ich zajęłoby dużo czasu . Postanowiłem ze zostaneę tutaj i bsede pomagał jak mogę . Panuje tutaj miła atmosfera i spokoj wiec zostałem

 

 

Andre: Jak oceniasz pracę Administratorów, reszty moderatorów na forum oraz adminów na serwerach?

 

 

Mucha: Jako że nie znam wszystkich osobiście ale forum wyglada bardzo dobrze za co powinnismy podziekowac -_- i Rybakowi oraz moderatorom którzy cały czas pilnuja aby to wszystko miało :rece i nogi" Administratorów serwera także nie znam osobiscie oprocz tych na 45001 lvl i tych na 4001 lvl ale wiem, że kazdy admin serwera wklada wszystko co może żeby serwery były wolne od cheaterów i graczy łamiących regulamin za co bardzo im dziekuje ;)

 

 

Andre: Na Classicu jesteś można powiedzieć, że dość długo. Kogo tutaj najbardziej polubiłeś?

 

 

Mucha: Najbardziej hmm trudno powiedziec przez to ze jest tutaj masa ludzi bardzo fajnych i ciekawych lecz jeżeli miałbym wybierac byłby to Ciaolin on wprowadził mnie w admina serwera podpowiadał i mowił co robic za co mu dziekuje ;)

 

 

Andre: Tutaj chyba zakończymy nasz wywiad. Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

 

 

Mucha: Tak pozdrawiam tutaj wszystkich administratorów moderatorów i wgl wszystkich oraz gracza HapajKule, którego wczesniej pominąłem .Dziękuje za wywiad ;)

 

 

Andre: Tak więc dziękuję Ci za poświęcony mi czas. 3maj się ;)

 

 

Mucha: Siemanko ;)

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja spie po 5 - 6 h wiec koncze gre o 22 a potem ide do kumpla grac w fife :D taka sytuacja :D

No pozatym nie zawsze jestem na serwerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





Mucha: Najbardziej hmm trudno powiedziec przez to ze jest tutaj masa ludzi bardzo fajnych i ciekawych lecz jeżeli miałbym wybierac byłby to Ciaolin on wprowadził mnie w admina serwera podpowiadał i mowił co robic za co mu dziekuje 

i Madzia xd

 

Lajk :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 





Mucha: Najbardziej hmm trudno powiedziec przez to ze jest tutaj masa ludzi bardzo fajnych i ciekawych lecz jeżeli miałbym wybierac byłby to Ciaolin on wprowadził mnie w admina serwera podpowiadał i mowił co robic za co mu dziekuje 

i Madzia xd

 

Lajk :)

 

 Masz rację ;) zapomniałem dodac ;D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego ja zawsze wywiady czytam od końca? ;d 

Triplen, lepiej bo o musze.. muchsze? ;d kurw  ..O mucha nic nie wiedziałem ;) 

O muszce ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności