Skocz do zawartości

Woohah - SS'y - brak mi słów


Woohah

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : sk-gaming.com/Woohah
Link do SSów http://www23.zippyshare.com/v/41412026/file.html
Wycinek z konsoli(bez IP)* [AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:24175542'
[AMXBans] Twoje IP: '178.235.50.7'
[AMXBans] ===============================================

Serwer : #2 [Only DD2/Inferno/Nuke] Cs-Classic.pl| | Pukawka.pl
Link
do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=14399

 

Hmmm . Powiem wam chłopaki tak : 

 

To co się dzieje na tym serwerze DD2/INF/NUKE ( mam prawo mówić tylko o nim , bo na innych nie grałem ) , to po prostu śmiech na sali .

Nie ubliżając nikomu , Admini powołani na tym serwerze , to po prostu banda głupków , inaczej tego ubrać w słowa nie potrafię .

Jak możecie dopuszczać do tego , aby KAŻDY gracz , który swoimi umiejętnościami wykracza troszkę ponad średni , marny poziom graczy 

zaczynających swoją przygodę CS od 2014 , dostawał z AUTOMATU SS + BAN PERM .  Grałem na tym serwerze może z 3 - 4 razy , z czego jest to już drugi raz , kiedy po 2 rundach dostaje SS + PERM . Przecież , to jest po prostu zabawne . Nie wiem czy Admini w ten sposób rekompensują sobie kompleks bycia miernym , najnormalniej na świecie - Słabym , czy może jest to jedna z metod pozbywania się lepszych od nich graczy , bo nie każdemu kto jest czysty chce się specjalnie rejestrować , po to aby wrzucić SS'y . Nie będę tego drążył , chciałbym jednak przypomnieć Head Adminowi / Head Adminom , że to Wy i gracze ( MY ) tworzymy tę sieć , a zatrudnianie Administratorów , którzy nie mają nawet pojęcia co to są słuchawki , chodzenie na shifcie , nie znają podstawowych skanów na mapach i po prostu znaczenia słowa SKILL - rozwojowi nie sprzyja , a wręcz zniechęca  . Powinni po prostu - Dostać Kopa w dupę i buziaczka w czółko na drogę . Drugi raz już o to zabiegam , zajmijcie się tym , bo tracicie graczy przez tych baranów - ekspertów , którym nie chce się poświęcić czasu na dokładne , uważne sprawdzenie gracza .

 

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne modele ESL : ) na 3 chyba czy 4 screenie widać dokładny napis "ESL" na plecach .

"Oficjalne modele ESL" haha dobre.

Tylko że takie modele nawet na ESLu są zakazane taki szczegół ;)

Bo to nie są modele ESL. Tylko modele wspomagające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , sprawdź sobie te modele , są dostępne wszędzie , wystarczy wpisać "CS 1.6 ESL Models". Jedyną zmianą wprowadzoną jest Czerwona koszulka u TT i niebieska u CT . Nic nie jest powiększone , zmienione , udoskonalone . I tak , to są Oficjalne modele ESL , tak się nazywają , wpisz w Google . Na ESL'u zabronione są wszelkie zmiany , nawet te najdrobniejsze , jeżeli uważasz , że Czerwona koszulka u TT , to klucz do Skilla i bycia dobrym , to pobieraj modele i graj . Dla mnie jest to po prostu kwestia wygody , grając Mixxy / CW lub na serwerach TP , gdzie Friendly Fire jest włączone , zaoszczędzam tym sobie postrzelenia kogoś z Teamu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , sprawdź sobie te modele , są dostępne wszędzie , wystarczy wpisać "CS 1.6 ESL Models". Jedyną zmianą wprowadzoną jest Czerwona koszulka u TT i niebieska u CT . Nic nie jest powiększone , zmienione , udoskonalone . I tak , to są Oficjalne modele ESL , tak się nazywają , wpisz w Google . Na ESL'u zabronione są wszelkie zmiany , nawet te najdrobniejsze , jeżeli uważasz , że Czerwona koszulka u TT , to klucz do Skilla i bycia dobrym , to pobieraj modele i graj . Dla mnie jest to po prostu kwestia wygody , grając Mixxy / CW lub na serwerach TP , gdzie Friendly Fire jest włączone , zaoszczędzam tym sobie postrzelenia kogoś z Teamu ..

No super super wszystko, ale tutaj te "MODELE ESL" są zabronione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności