Skocz do zawartości

Liga Mistrzów Pół Finały


SHOKE

Rekomendowane odpowiedzi

O 12:30 w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par półfinałowych tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. O awans do finału Real Madryt zagra z Bayernem Monachium a Atlético Madryt zmierzy się z Chelsea FC.

 

Pierwsze mecze tej rundy zostaną rozegrane w dniach 22 – 23 kwietnia. Rewanże odbędą się tydzień później. Konkretne daty meczów UEFA ogłosi w najbliższym czasie. Tegoroczny finał Ligi Mistrzów odbędzie się w Portugalii. Dwa najlepsze europejskie kluby tego sezonu ugości obiekt Benfiki Lizbona – Estádio da Luz.

 

Źródło : www.ligamistrzów.com

 

 

Jak myślicie który mecz się zapowiada najciekawszy i która z drużyn sięgnie po Puchar LM.?

 

Tutaj jeszcze znalazłem na FB takie coś :

http://www73.zippyshare.com/v/9060868/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawszy to Real vs Bayern myślę że Bayern wygra w dwumeczu.. co do drugiego spotkania to nwm kto jest faworytem, ale myśle że Atletico wygra....

 

PS. pisze się półfinały <---- razem nie pół finały :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie tak zrobiłem :> Tak miało być ;d

 

A co do meczów

To masz racje bayern wygra ale chelsea tez wygra i taki bd finał

 

Bayern-Chelsea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał według mnie będzie wyglądał Real - ATM, jednak warunkiem jest powrót CR7 na dwumecz z Bayernem. Co do CFC - ATM to wydaje mi się, że mimo wszystko Simeone kolejny raz poprowadzi swój zespół do wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed meczem ATM - CFC, ale już po tym jak odpadła bawarska maszynka. Real idzie jakby szedł po swoje póki co. :)

MGotze - niewątpliwie trafiłeś!

Swoją drogą nie mogę zrozumieć jak Guardiola z tak niesamowitego zespołu jakim był Bayern w ubiegłym sezonie zrobił tik-takowy niewypał. Z drużyny marzeń usunął to co było tam najważniejsze wprowadzając swoje "przestarzałe" podejście. W końcu przekonamy się jakim trenerem jest Pep i co będzie w stanie zrobić w momencie gdy taktyka układana z pomocą nieżyjącego już Tito (jeśli się nie mylę) po prostu przestała działać, gdy w zespole nie ma kogoś pokroju Messiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności