Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Rs'y czyta normalnie, ale sprawdź na next mapie, poprawiłem jedną rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wszystko wczytuje się dobrze, więc rs'y wczytuje. Wina może leżeć po stronie samych rs'ow, albo po prostu nie macie wszystkich na komputerze. 

L 05/03/2014 - 22:06:30: -------- Mapchange to de_dust2 --------
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] ---
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] Wczytywanie pliku: "addons/amxmodx/configs/roundsound.ini"
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] ---
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] [ Loading 5 CTs Sounds ]
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct1.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct2.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct3.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct4.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct5.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] ---
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] [ Loading 5 Ts Sounds ]
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt1.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt2.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt3.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt4.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt5.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] ---
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko wczytuje się dobrze, więc rs'y wczytuje. Wina może leżeć po stronie samych rs'ow, albo po prostu nie macie wszystkich na komputerze. 

L 05/03/2014 - 22:06:30: -------- Mapchange to de_dust2 --------
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] ---
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] Wczytywanie pliku: "addons/amxmodx/configs/roundsound.ini"
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] ---
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] [ Loading 5 CTs Sounds ]
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct1.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct2.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct3.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct4.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/ct5.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] ---
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] [ Loading 5 Ts Sounds ]
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt1.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt2.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt3.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt4.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx]    - sound/cscmaj/tt5.mp3
L 05/03/2014 - 22:06:30: [alt_end_round_sounds.amxx] ---

 

Zmniejszylem jakosc rs'ow na 192. Teraz chyba nie bedzie problemu, bo gra tylko "Tremor" a on wlasnie byl w takiej jakosci.

Nowy link -> http://www37.zippyshare.com/v/55520227/file.html

 

 

Edyta:

juz dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc wgrania pluginu, ktory powoduje przenikanie przez siebie zawodnikow z teamu przez cala runde?

Nie ukrwam, ze blokowanie w trupie badz na gali jest strasznie irytujace :bad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wiesz, że ten dodatek obciąża dość serwera? :D
Dla mnie ten dodatek to i tak przegięcie, ponieważ przechodznie przez graczy za nic mi nie pasuje do DD2, kiedyś bez tego się grało  :party:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARDWELL pamietam tak bylo na poprzednim serwerze :) bylo calkiem fajnie nie bylo tylu problemow ze ten blokowal i wyzywa a ten cos tam , ale jesli ma to obciazyc serwer to lepiej nie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten dodatek to i tak przegięcie, ponieważ przechodznie przez graczy za nic mi nie pasuje do DD2, kiedyś bez tego się grało  :party:

w sumie racja , ja proponuje aby bylo jak kiedys i zeby bylo mozna wykorzystac mape w 100 % zadnego pluginu typu " Ghost " a do sprawy z blokowaniem na gali w trupie czy w jakich kolwiek tunelach skargi powinniscie kierowac do kolegow z teamu jak i rownierz do siebie , od tego jest mikrofon zeby informowac zespol o planowaniu akcji :) pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no .. lepiej wywalić ten plugin, (ale 10sek od rundy żeby było przenikanie) a za ten plugin dodać że swojemu teamowi nie można walić fleshy,.. że nie widzi. 

Bo za bloki (graczy) było o wiele mniej banów niż za utrudnianie gry swojemu teamowi. Tu co chwile, albo kick / ban. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kolejna propozycja na ODD2 jest anty-rush , chodzi mi o to ze jest to troche nie fer i nie powiem nie raz wkurzajace skoro TT ma 30 sec na respie to CT powinno miec 20-30 sec anty-rush nie powinno byc rushowanie TT po 5 sec kiedy nie ktorzi jeszze kupuja bron :) ogolnie chcialem tez zaznaczyc ze rushowanie TT to glupota bo prawda jest taka ze obie druzyny maja cele tak ? TT ma cel podlozenia paki a CT rozbrojenia i najlepsza zabawa jest kiedy do TT wiedza ze sa obstawione Bs-y musza kombinowac zeby do ktoregos sie dostac a nie jest tak latwo prawda :) ale CT robi glupote ze pozwala wchodzic pojedynczo na kampiaca sie druzyne TT :) dobra co do propozycji jestem w 100% pewny ze poprawi sie gra kiedy bd ten anty-rush minimum 20 sec dla CT prosze o rozpatrzenie propozycji pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł Jimmiego jest bardzo dobry. Grając za TT jest to bardzo irytujące,robisz kilka kroków a od środka wybiega oddział antyterrorystów.
Jakoś trzeba przeżyć,bo przed rushem trzeba się skitrać,a tu już mija 30sec.
A wtedy admin banuje :/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wydziwiacie...to nie jest serwer [TP]. To jest serwer ala [FFA] więc tutaj liczy się dynamiczna gra, po co to spowalniać? Jak i tak w tej chwili śmiało można powiedzieć, że sporo część graczy jest spowolniona...wiecie ocb. Poziom na tym serwerze nie urywał dupy jak jeszcze był u murzynów a i dalej się to nie zmieniło...

 

Dobrze jest tak jak jest teraz. Takie jest moje zdanie odnośnie anty raschu, który jest całkowicie zbędny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales podobny nick na poprzednim forum ludzie sie mnie czepiali czy mam 2 konta , tutaj tez to samo ,mogles napisac Czeste chmury Geste bez tego Jimmy .... juz 1 Jimmy jest pzdr , a co do tematu a anty rysh podtrzymuje dalej , Tobie Czeste chmury geste jak nie ma tu zawodnikow to idz poszukaj se lepszych gdzies nie chcesz nic zmieniac bo Ci tu dobrze latwe kile itp , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty rush? Hmm z jednej strony byłoby to dobre rozwiązanie a z drugiej nie. Lecz po czasie gracze by się przyzwyczaili do tego anty rushu. Jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceste chmury geste dobrze prawi to by bylo zbedne dobrze jest jak jest

 

ten plugin na przenikanie niech zostanie lepiej jest bo tylko bloki by byly i znowu placz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim  zdaniem na serverze przydal by się plaugin "Advanced_VoteBan_v1" , ponieważ na serwerze , często nie ma admina , a cziter siedzi , i gry nie ma ,i  ten plaugin by był rozwiązaniem ustawić go by banował na 0,5/1h  i spokój , po tym czasie admin może już będzie to zrobi ss'y czy coś w tym stylu. :) No i to tyle :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales podobny nick na poprzednim forum ludzie sie mnie czepiali czy mam 2 konta , tutaj tez to samo ,mogles napisac Czeste chmury Geste bez tego Jimmy .... juz 1 Jimmy jest pzdr , a co do tematu a anty rysh podtrzymuje dalej , Tobie Czeste chmury geste jak nie ma tu zawodnikow to idz poszukaj se lepszych gdzies nie chcesz nic zmieniac bo Ci tu dobrze latwe kile itp , pozdrawiam

Widzisz jakiś z tym problem? Kim Ty się przejmujesz? Przecież moderator czy ktoś wyżej może sprawdzić ip i na tym koniec...trolle będą trollować. Przejmujesz się? Ja wcale. Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego ale jeśli ktoś odczuwa WIELKĄ potrzebę to mogę wyjaśmnić...

 

Heh, nie rozsmieszaj mnie... Akurat wolę zdrową rywalizację...być może dlatego czity mnie nie jarają i nigdy ich nie używałem. Tego kto gra i jak gra nie zmienie ale uwierz, że chciałbym żeby był lepszy poziom. Ale to są inne kwestie. Nie ma sensu o tym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc wlaczenia pokazywania ranku gracza na obserwatrze?

Czesto jestem ciekaw, ktorzy w ranku sa przeciwnicy :D

 

Tak to wyglada

03856431357439975519.jpg

O to to :) jestem jak najbardziej za :) naprawde dobra sprawa z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż to mało istotne to jestem za propozycją HARDWELLA.

 

Mam też takie pytanie do wszystkich czy może ktoś z Was by wiedział co to za plugin. Nie mam pojęcia jak on się może nazywać bo widziałem go raz tylko na pierwszym serwerze na jakim grałem ... 7 lat temu. A chodziło w nim o to, że był na serwerze taki ranking dodatkowy na HS - headshoty. I ten co prowadził, przy każdym następnym hs'ie był dźwięk kobiecym głosem "headshot". I pokazywało na górze ekranu przy każdym hs'ie tego co był pierwszy np "Czeste chmury geste headshot master - 108 hs." Coś takiego dokładnie nie pamiętam jak to szło ale może ktoś z Was miał kiedyś z takim pluginem do czynienia. Zajebista sprawa, dodatkowa rywalizacja i coś innego zawsze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności