Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem co @Wercia. (zgłaszam tylko dlatego, że problem zaistniał, nie zależy mi na pkt).

Ponadto mam 2 propozycje dość ciekawe i na pewno by umiliły grę. Mianowicie:

- dodać możliwość rozmowy między teamami podczas rozgrzewki

- dodać możliwość rozmowy między teamami po śmierci

Wydawalo mi sie ze ta 2 opcja jest juz :D  mimo wszystko to bardzo dobry pomysl ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co @Wercia. (zgłaszam tylko dlatego, że problem zaistniał, nie zależy mi na pkt).

Ponadto mam 2 propozycje dość ciekawe i na pewno by umiliły grę. Mianowicie:

- dodać możliwość rozmowy między teamami podczas rozgrzewki

- dodać możliwość rozmowy między teamami po śmierci

 

@down

To co jest teraz jest dziwne i zbugowane :v raz jest, raz nie

obydwie propozycje zostaly przekierowane w strone Karola :)

Nie zajmuje sie serwerem technicznie , Karol to ekspert . Wiem ze tak jest wygodnie itp itd. ale moge cos popsuc w plikach , a zlagowany sewer to pusty serwer...

Edytowane przez Damian? NL/PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto mam 2 propozycje dość ciekawe i na pewno by umiliły grę. Mianowicie:

- dodać możliwość rozmowy między teamami podczas rozgrzewki

- dodać możliwość rozmowy między teamami po śmierci

 

 

Rozmowy między teamami po śmierci da się załatwić, ale  podczas rozgrzewki nie wiem czy warto wgrywać kolejny plugin, który może zmniejszyć wydajność serwera na minutę rozmowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dodać taki plugin że pod koniec każdej rundy (nie mapy bo to zasadnicza różnica) wyskakuje napis jakiegoś koloru i w nim jest lider mapy "nick" zabił "ileś tam" zginął "ileś tam" myślę że to głupie nie jest wręcz przeciwnie czekam na odzew :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam dodawać za dużo śmieci i bajerów bo to klasyczna sieć serwerów po 1, a po 2 to zaśmieca serwer i obciąża go :p po 3 po co na siłę dodawać za dużo i zmieniać aż tyle? ostatnie zmiany są super dużo wnoszą i chyba lepiej na razie przystopować z dodawaniem bajerów tylko skupić się na utrzymaniu tego co jest i aktywności graczy czyli konkursy itd,,, :)

 

Damian i Polaczekkkk robią zajebistą robotę i dajmy im myśleć, na prawdę oni widzą co robić i efekty już widać :)

 

Pozdro chłopaki :D

Edytowane przez Damian? NL/PL
Dzieki ze doceniasz nasza prace :)))
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dodać taki plugin że pod koniec każdej rundy (nie mapy bo to zasadnicza różnica) wyskakuje napis jakiegoś koloru i w nim jest lider mapy "nick" zabił "ileś tam" zginął "ileś tam" myślę że to głupie nie jest wręcz przeciwnie czekam na odzew :)

widzialem to kiedys . fajna sprawa , mi sie osobiscie to podoba :)

 

Ale poczekam z tym chwile bo chce otworzyc temat o naszym Vipie . Jak on sie skonczy to bedziemy dalej dzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Damian? NL/PL

Tu masz linka - https://amxx.pl/topic/67198-medale-ranking/. Tylko trzeba tam inne cvary ustawić ale w temacie ludzie pisali o tym.

Alternatywa, która mi się całkiem spodobała - https://amxx.pl/topic/87873-najlepszy-gracz-mapy/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moze dac mozliwosc admin voice/ voice admin, nie pamietam jak to szlo, ale to jest mozliwsc dla admina mowienia, gdzie kazdy go slyszy nie wazne czy  jest ded czy zyje, np. admin jest w ct a tt siedzi na respie to nie musi pisac na y@@ tylko powie przez mikro i go uslysza

 

te zdanie jest chyba slabo poskladane ale zmeczony jestem sory :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował raz w miesiącu, najlepiej w ostatnią sobotę miesiąca urządzać schadzkę przy piwie. Można by podzielić składy w tt admini a w ct gracze. Założenie jest takie, żeby popykać, cyklicznie w większym gronie i napić się piwa, bo raczej żeby spotkać się w świecie rzeczywistym jest niemożliwością. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje, zmienić/usunąć już tą rozgrzewkę z nożami ( po prostu się znudziła), można by zrobić same pistolety albo coś innego

Również jestem za.

Albo po prostu niech z rozgrzewki usunąć pistolety,bo czasami denerwuje to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje, zmienić/usunąć już tą rozgrzewkę z nożami ( po prostu się znudziła), można by zrobić same pistolety albo coś innego

albo same Granaty, też jestem za zmianą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności