Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie proponuję  zmianę w punkcie dotyczącym kampienia na respię 7.20 Zakaz kampienia na respie tt po 1:30 [Kick , 5 min]  z 5 min. na 30 ponieważ większość graczy olewa sobie ten punkt regulaminu i po dostaniu bana na 5 min. notorycznie robią to samo co względem graczy ct którzy respektują regulamin dotyczący wykonywanych celów jest po prostu nie fer.Dziękuję z góry za rozpatrzenie mojej propozycji oraz zapraszam do wyrażenia swojej opinii w tej sprawie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Biały Murzyn jestem jak najbardziej za tym aby ten punkt edytować tak jak napisał kolega na 30min. Gracze po obyciu kary olewają to, że tego nie wolno robić a i tak robią swoje. Może dłuższa blokada coś zdziała warto spróbować.

Edytowane przez CWANIAKt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2017 o 09:43, Ballin napisał:

Rozmawialiśmy wczoraj na temat dźwięków przy, którymś z rzędu zabójstwie. Tak jak też rozmawialiśmy, uciążliwe jest kiedy np multikill jest po 3 zabójstwie. Doszliśmy do małego wniosku, że warto byłoby to dodać, jednak zmniejszyć częstotliwość tzn. multi po 5 razie z rzędu, następny po 6, potem 7 itd. Dlaczego, później tak często? Mało kto ubija 5 razy z rzędu i przy tym nie pada.

Mi osobiście dodaje to motywacji do gry ;)

Co o tym sądzicie?

 

Co do regulaminu, z tym respem :v Nie wiem, mi się wydaje że przypadki kampienia na respie TT nie są aż tak często spotykane, a wolałbym jednak uniknąć banowania graczy kiedy fakt faktem nie mamy ostatnio popytu w graczach na serwerze, i w tym przypadku wolałbym ograniczyć bany. Mamy na razie blisko 20 adminów, 2 opiekunów i 2 ubt , mi się wydaje że przy tej ilości adminów można pozwolić sobie na banowanie 5'minutowe, kiedy ilość graczy się zwiększy w godzinach , ilość adminów zmniejszy , będzie więcej nieobecności lub w końcu ilość łamania tego regulaminu wzrośnie to zrobimy krok w przód, na razie zostawię to w spokoju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że nie ma takiej potrzeby, tak jak napisał Miłosz, nie gra aż tak duzo ludzi zebysmy mogli sobie na to pozwolic, chyba ze ktos robi to notorycznie i nie reaguje na upomnienia, ale osobiscie wydaje mi sie ze zdarza sie to bardzo rzadko..

 

Popieram propozycje z dzwiękami, jak dla mnie bardzo dobry pomysł ;) Niekiedy jak szczęście dopisuje zdarzy sie ze ubije nawet 9 botków i na pewno doda to tak zwanego kopa :D

 

20170412233149_1.jpg

Edytowane przez diil
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, i tak mam mp3 off :D ale potem się rozejrze za tym jak będę na kompie

 

Gotowe

dzwieki przy 1 kill, zabojstwo hs ,kosa(czat+mp3) , podwojne zabojstwo(dzwiek + czat) , wielokrotne (dzwiek + czat)

zabojstwo siebie z granata (czat) , podlozenie / rozbrojenie paki (czat) , info o ostatnim graczu (1vs8 , 1vs1)

Jakby komuś coś wadziło pisać ;] Ja teraz gram na MP3Volume 0.01 :D

Edytowane przez Miłosz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecam dodać pluginu NO TEAM FLASH albo Team Flash Blocker to i to samo. Plugin blokuje flashowania własnej drużyny, rzucony granat może oślepić wyłącznie przeciwników i rzucającego. Napewno będzie nam sie lepiej grało.

A jeszcze jedno, Proponuje dodać takiego pluginu jak np: Admin banuje/kickuje gracza i jest wyświetlany tylko nick gracza, powód i czasy, a właśnie nam też jest potrzebny, żeby pokazywał nick banującego (Admina). Ostatnio na serv było 5-6 adminów razem z Discus, którysz z adminów wywalił admina Cwaniaka i właśnie z tym był problem bo nikt z adminów nie napisał na czatu że kickował Cwaniaka xd może to było żart albo po prostu niechcąco.  Nie wiem nazwe tej pluginu nie znalazłem go :/

                                                                                                                                                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicki adminów się modyfikuje z pliku. Ale większość chciała by i tak pozostać jako anonimowy admin. 

Ten na FB buguje się, na czacie jest napisane kto cię oślepil i rzucał fb, na odpowiedni kolor 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujemy się do początku miesiąca , walczyć szybciej o topke ! :D

 

Plany na nowy miesiąc :

 

- około 70-90 nowych nutek, które będą odgrywane losowo ( przez dobry miesiąc a nawet dłużej wam się nie znudzą :D )

- nowy plugin do odgrywania nutek, /playlista i nazwy nutek podczas odtwarzania ich

- końcowe zmiany w regulaminie. Szczególnie pod względem przebywania na respie TT

- zmiany w składkach dla adminów, minimalne zmiany uprawnień adminów, i ułatwiona komunikacja z nimi

- poprawa dźwięków przy zabijaniu (multi kill , etc.)

- poprawa stosunków z innymi serwerami sieci

- grafika i inne duperele ;] Jak MOTD, ograniczenie spamu/wiadomości na say, informacje o dostępnych komendach

- zmiany w VIP'ie (opcjonalne urozmaicenie gry)

Tutaj zalezy od was, chciałbym wprowadzić modele broni dla VIP'a. Żeby się nie nudziło ;] Rzecz jasna to klasyk, i będzie opcja wyłączenia tych modeli. Na razię myślę o samej kosie, lecz awp , m4 , ak nie stanowiło by problemu .. może jeszcze deagle.

 

Co wy o tym sądzicie? Jakieś inne propozycję od graczy? adminów?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skinów dla vipa do broni to dobry pomysł. Wcześniej widziałem że vip dobrze się sprzedaje na naszym serwerze, ale myślę że z takim dodatkiem troszke to wzrośnie liczba wykupywanych vipów.

co do ograniczenia spamu na say, dobry pomysł i przydałby się plugin, który w jakiś sposób by zmniejszał przekleństwa na say. Wiadomo ludzie się denerwują przy takich typu grach, lecz bez przesady. Stale nie będziemy banować delikwentów bo często jest mało osób i się nie opłaca banować.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skiny modeli broni dla VIPa jest bezsensem, po co niepotrzebnie obciążać serwer? I ogólnie jakoś na standardowych modelach lepiej mi się gra. To tylko moje zdanie. Niby będzie wyłączanie tych  modeli, ale jakoś to do mnie nie przemawia. O gustach się nie gada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aktywny.!? napisał:

Dla mnie skiny modeli broni dla VIPa jest bezsensem, po co niepotrzebnie obciążać serwer? I ogólnie jakoś na standardowych modelach lepiej mi się gra. To tylko moje zdanie. Niby będzie wyłączanie tych  modeli, ale jakoś to do mnie nie przemawia. O gustach się nie gada :D

Obciązyć? To jest pare mb tak jak mp3. Jedyny problem w tym jest gdy te modele ważą sporo bo potem wgrywają się też chwile, szczególnie osobom z słabym łączem. Ale przyjmując modele awp, m4 , ak , dgl i kose , to każdy będzie się ściągał dość szybko bo w 1-1,5 sec podobnie do rs'ów , kalkulując osoba ze słabym łączem będzie maksymalnie 12-15sec wchodziła na serwer :]

5 minut temu, Alex_ napisał:

Aż 70-90 nutek? Chybaż że nie będzie jakieś dyskopolo odgrywane bo każda sekunda ludzie by uciekli z serwa,, hehh. :D

Ja takiej muzyki nie trawię, na 2/3 mogę się zgodzić ale więcej odpada :D W końcu ja to dodaje. Muzyczka od werci i borixona + rolooo i hardwell (tutaj większość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mouse napisał:

siwy a o co chodzi z tymi skladkami dla adminów?? bo nie wiem nic na ten temat :(

do teraz składka byla jednorazowa, teraz będzie składka raz na 2 miesiące w cenie takiej jaka była i dodatkowo do admina masz free vipa :}

Jeśli dobrze to pamiętam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek zmian

 

# Poprawiono plugin odpowiedzialny za głosy typu multikill. Teraz nie jest aż tak 'głośno' , niektóre dźwięki zmieniono, czat ograniczony w informacjach.

# Regulamin podesłany do administracji, jego akceptacja i witamy zasady o respie TT :] Będzie info na serwerze

# Problemy z pluginem odtwarzający roundsound'y. Mam 201 nutek które muszą poczekać :( Jeżeli problem się nie rozwiąże, a nie widzę choćby problemu gdzie i czemu one nie działają, to niestety losowe odtwarzanie i bardziej oczekiwane przez was - Nazwy utworów niestety odpadną.

# Wgrano zastępcze RS'y(60mp3) bo tamte mi się usunęły ;D

# Zaktualizowano Regulamin, szczególne pkt to przebywanie na respie TT + cele mapy i bany za wyzywki.

 

 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, James0v napisał:

Proponuję dodać wzór do działu skarg.

On powinien być automatyczny, zrobione

Nawet nie wiedziałem :D Dzięki

Edytowane przez Miłosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z chłopakami wpadliśmy na pomysł żeby dodać skiny dla VIPa

Moje propozycje skinów prezentują się tak:

Jest to paczka złotych skinów

http://gamebanana.com/skins/131220

A tutaj jeszcze inne skiny.

Kosa: http://www.gamemodding.net/en/counter-strike-16/cs16-weapon-skins/24575-gold_knife.html

ak47: http://gamebanana.com/skins/123238

m4a1: http://gamebanana.com/skins/120201

deagle: http://gamebanana.com/skins/131585

awp: http://gamebanana.com/skins/120166

Edit: oczywiście trzeba dać plugin wyłączania modeli.

 

 

 

Edytowane przez aktywny.!?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa zawsze jest najważniejsza, dlatego ten model mi się niezbyt podoba. Trzeba dać naprawdę zajebistą :D

Otóż szperam w sieci czy można wyłączyć mp3 typu multikill etc. Można, ale trzeba poświęcić swój czas.

 

Poradnik dla chętnych:

 

Wyjdź z serwera, cs'a .. musisz wyłączyć grę.

Wejdź w folder od cs'a .. \cstrike\sound\ultimate_sounds i usuń ten folder

Następnie wejdź \cstrike\config.cfg , edytuj i dopisz gdzieś tam cl_allowdownload 0 

Lub upewnij się że confing.cfg ma odznaczone (tylko do odczytu) i wpisz w grze cl_allowdownload 0

 

No powinno działać :] Bo nic nie znalazłem o komendach, prowizorka ale powinno łapać ;]

 

Info na dziś . Zamykamy chwilowo rekrutacje na adminów.

 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunięciem tych dźwięków, które utrudniają grę. Ten zje*any śmiech po zginięciu przez granat to już w ogóle masakra. Moim zdaniem grało się dużo lepiej przed dodaniem dźwięków.

Edytowane przez Kasia!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzielę twoje zdanie. Chwilowo ostatnimi 2 dniami udało mi się przez przypadek wyłączyć plugin przy jego edycji, może jakiś błąd miałem.. ale co śmieszne? Nawet do 2 map, 50minut tych dźwięków nie było i nikt nie płakał.

Teraz ograniczyłem do minimum te dźwięki, kod wygląda następująco

public plugin_init() {
	register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
	
	register_event("ResetHUD", "reset_hud", "b");
	register_event("HLTV","rnstart","a", "1=0", "2=0");
	killstreaktype = register_cvar("ut_killstreak_advanced", "3");
	hsenable = register_cvar("ut_killstreak_hs","1");
	knifeenable = register_cvar("ut_killstreak_knife","1");
	firstbloodenable = register_cvar("ut_firstblood","0");
	nadecvar = register_cvar("ut_nade_events","0");
	suicidecvar = register_cvar("ut_suicide_events","0");
	/*cvardouble = register_cvar("ut_doublekill_events","1");*/
	gdbcvar = register_cvar("ut_doublekill_events","1");
	rnstartcvar = register_cvar("ut_roundcout_sounds","0");

A bardziej po ludzku

ut_killstreak_advanced "3" //(default 3) - włącza/wyłącza kill report, hudmessages

ut_killstreak_hs "0"//(domyślnie 1) -> włącza/wyłącza 2 dźwięki wraz wiadomością w hudzie o Zabiciu Strzałem w Głowę

ut_killstreak_knife "1" //(domyślnie 1) -> włącza/wyłącza 2 dźwięki wraz wiadomością w hudzie o Zabiciu nożem

ut_firstblood "0" //(domyślnie 1) -> włącza/wyłącza 2 dźwięki wraz wiadomością w hudzie o Pierwszej Krwi

ut_nade_events "0" //(domyślnie 1) -> włącza/wyłącza 2 dźwięki wraz wiadomością w hudzie o Zabiciu Granatem

ut_suicide_events "0" // (domyślnie 1) -> włącza/wyłącza 2 dźwięki wraz wiadomością w hudzie o Samobójstwie

ut_doublekill_events "1" //(domyślnie 1) -> włącza/wyłącza 2 dźwięki wraz wiadomością w hudzie o Podwójnym Zabiciu

ut_roundcout_sounds "0" //(domyślnie 1) -> włącza/wyłącza Licznik rund wraz z 3 dźwiękami na początku rundy,wiadomością w hudzie

Gdzie '0' to off. Śmiech za samobójstwa wyłączony. Tyle co mogę aby hulało

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności