Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam do zaoferowania dwie propozycje jedna jest taka aby istniała możliwość podnoszenia granatów to zabiciu wroga lub własnego członka teamu.Druga propozycja jest taka aby podczas gdy jest mniej niż 10 osób w grze zablokować bs b poprzez brak możliwości podłożenia na nim paki.Czekam na wasze zdanie w tej sprawie pozdrawiam Aldur.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Buhahaha Leszko xd napisał:

Co do gratnatow jestem przeciwny wybuchowym, trudniej rozpoznac czy ktos dokupuje

a blokada bombsite B to dobry pomysł

Ale to widać kiedy toś dokupuje.

 

O ile mi się zdaje było akie coś że z ciała można było podnosić granaty, ktoś to musiał wywalić a gra leci dalej i takie małe szczegóły są nieistotne. Jak chcecie aby to wróciło dajcie znać, bo na razie tak x nie.

Blokada B, włączona  od 5 CT -

bm_midct "5"

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram leszko ciężko będzie wtedy udowodnić ze delikwent dokupywal he. Powie że podniósł i zaraz skargi będą na adminów ze banuja bez powodu lub bez podstawnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tych fleszy panowie...

Teraz co chwilę dostaje się flesze na pysk albo 10000 smołków w jednym miejscu i gówno widać

jesli jeszcze dojdzie do tego podnoszenia od zmarłego gracza, to bedziesz biegał non stop na fleszu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym macie problem? Przedtem bylo podnoszenie po zmarlym granatow i nikt nie plakal...  Jak moze sie ktos wytlumaczyc ze wzial po kims HE na respie? to co samobojstwo ktos popelnil przez te 30 sec od poczatku rundy czy jak? Zeby zbanowac kogos za to ze dokupuje HE musisz byc pewny ze to robil a nei ze ktos da bana a nie byl pewny ... Tyle w temacie pozdro.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż jak Krzysiu zauważył jest problem czasami z komunikacją, w takim razie was informuję - wracamy do starego pluginu, w którym też macie opcje mutowania graczy :] Teraz parę komend, przydatnych dla każdego.  Bindy, przykład;

 

bind "O" "+interadminvoice"

 

 

+adminvoice
Jako admin mówisz do wszystkich graczy, pozostali są uciszeni

+interadminvoice
Jako admin mówisz tylko do innych adminów, pozostali nic nie słyszą

amx_mute
uciszasz wybranego gracza

amx_unmute
przywracasz możliwość rozmawiania wybranemu graczowi

 

 

// Plugin oferuje jeszcze 2 formy komunikacji lub rzeczy związanych z nią. Nikt nie używa ich bo ułatwiają rozgrywkę i czynią ją niesprawiedliwą.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bind "O" "+interadminvoice" - mówisz tylko do innych adminów

bind "P" "+adminvoice" - mowisz do wszystkich graczy

A jak jest z tym amx_mute/unmute?

Wpisujemy komende i Odrazu wyświetla listagraczay którego mamy uciszać ? 

Czy amx_mute/unmute "Nick gracza"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amx_mute "rps" i jedziesz a jednocześnie masz spokój xD

 

Jak działamy z tymi skinami do vipa? Po mojemu to musi być coś więcej niż złote skiny, szczególnie kosa.

Napiszę bo zapomne :D Jeszcze postaram się aby kosa w VIP'ie miała 3-6 różnych modeli, lub mniej ale z górnej półki, lepiej. Te skiny po każdej mapie będą się losować, spośród tych 3-6 modeli i każdy vip będzie mógł mieć swoją unikatową kose :D .. na mape, zakładając oczywiście że na serwie jest 3-5 vip.

Edytowane przez Miłosz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2017 o 15:42, Miłosz napisał:

Te skiny po każdej mapie będą się losować, spośród tych 3-6 modeli i każdy vip będzie mógł mieć swoją unikatową kose :D .. na mape, zakładając oczywiście że na serwie jest 3-5 vip.

W sumie Mi się podoba i to nawet bardzo :D Można na próbę dodać takie coś i jeśli Innym się spodoba to będzie można zostawić na stałe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2017 o 15:42, Miłosz napisał:

Jak działamy z tymi skinami do vipa? Po mojemu to musi być coś więcej niż złote skiny, szczególnie kosa.

Napiszę bo zapomne :D Jeszcze postaram się aby kosa w VIP'ie miała 3-6 różnych modeli, lub mniej ale z górnej półki, lepiej. Te skiny po każdej mapie będą się losować, spośród tych 3-6 modeli i każdy vip będzie mógł mieć swoją unikatową kose :D .. na mape, zakładając oczywiście że na serwie jest 3-5 vip.

Coś głucho ... Patrzcie do tego tematu bo ja sam nic nie zdziałam, szczególnie jak mam podejmować decyzje sam.

 

Proponuje skiny do kosy takie ; http://gamebanana.com/skins/152984

awp  ; http://gamebanana.com/skins/151400

Reszta? nie wiem, mogą być złote aby nie zmieniać zbytnio gry; http://gamebanana.com/skins/120145 albo inne odcienie , typu czerwony czy coś. Albo kompletnie zmienić jak kosa cz/lub awp

 

Na pewno przy zmianie VIP'a naprawi siuę błąd przy wchodzeniu vipa, otóż jak zauważliście w przypadku granego rs'a go ucisza

Edytowane przez Miłosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plan na ten tydzień, wgrać działający plugin który losuje spośród 12 modeli, kosę dla każdego gracza(łącznie z adminami) na 25minut (mapę). Skiny będą wymieniane co 2,5 miesiąca z uwagi że jednak one ważą, i czas pobierania może sięgać po 40-50sec.

Z dniem dzisiejszym (tj. 22 maj) opłaty admina są obowiązkowe.

Admin nowo przyjęty jest zobowiązany do zapłacenia pierwszej składki (5 PLN przelew / psc , 11 SMS) Standardowo. Kolejne opłaty będą co miesiąc (ulegnie to zmianie najbliżej od lipca). Żeby się nie bawić można będzie płacić na zaś. Admin DD2 będzie posiadał nieograniczone konto premium [VIP] , po zrezygnowaniu ze stanowiska, VIP i slot pozostanie na 31 dni.

W najbliższym czasie przejrzę serwer ze technicznej, błędy które występują i  być może uda mi się ograniczyć lagi, które czasami się pojawiają.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opłat bardzo dobry pomysł to nie jest jakiś majątek a serwer na tym na pewno skorzysta . Co do  skinów  dodajcie możliwość wyłączenia ich bo już się na serwie pojawiały pytania czy jak dojdą skiny czy będzie możliwość ich wyłączenia 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiny jak wyżej zaznaczyłem będą pochodzić z http://gamebanana.com/skins/152984

Nie są one zbyt ufantazjowane, fajnie wyglądają i chyba nie będą w tak dużym stopniu przeszkadzać, a chciałbym też ograniczyć ilość pluginów do tych potrzebnych. Ale jeżeli będzie to utrudnialo grę dodam opcje ich wyłącznia 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skiny można dać na próbę , a co do skladej tak jak Ci pisalem na pw , piątak miesiecznie to nie majątek i jak dla mnie z dniem ostatnim miesiąca ( wyplata ) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko chce jeszcze dodać że mi np zmniejsza to jakość gry (fps) musze biegać z deaglem bo nie ma takiej płynności , opcja on/off skiny potrzebna i to bardzo :/ na moim złomie robi to znaczenie , chyba że to kwestia innego problemu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko nazwa, a jak będzie klasyk to zostaniemy z tyłu. Opcje wyłączenia dodam jeszcze wspominałem o pierw muszę wyeliminowanie lagi o ile są wina serwera i Mo w zrobić, z których to czekam na pukawki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności