Skocz do zawartości

Prośba o ub by ziomm


ziomm

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :ziomm

Link do SSów :brak admin nie zrobił

Wycinek z konsoli :===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:40427318'

[AMXBans] Twoje IP: '77.255.43.31'

[AMXBans] ========================================

SERWER :Cs-Classic.pl [CoD 45000lvl][NOWY SEZON][WBIJAC]

Informacje dodatkowe:Proszę o natychmiastowe ub gdyż nie czitowałem ,mam steama jestem aktywnym graczem tej serwerowni.Na serwerze zagrałem około 6 rund miałem perki 1/1 scout i 1/3 deagl i miałem skilla admin nie zrobił ss-ów tylko odrazu zbanował permamentnie.Proszę o szybkie ub .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no , lepiej wstaw ss z cod moda 8k ...Tam zrobiłam ss , teraz ich nie wstawisz bo jest na nich coś więc poszedłeś na inny i tam cie od razu zbanowali a teraz masz pretensje .

Po pierwsze jestem bratem ziomma Po drugie byłem przy tym jak grałPo trzecie nie dostał żadnych ss na 8k Po czwarte bezpodstawnie został zbanowanyPo piąte " zbanowany permamentnie" nie figuruje w amxbans o tej porze Po szóste niech to wyjaśni jakiś H@ bo admin nie ogarnia tematu

Robiłam robiłam ; )

Po pierwsze jak byś robiła by był w amxbans i by nie mógł wejść na żaden server Ogar się bo już mnie denerwujesz Widzę że nie ogarniasz tego admina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha No to ja teraz mam nadzieje ze poratuje pania admin ,o ile nie klamie , a jestem co do tego w 90 % przekonany :) Wystarczy ze pani wejdzie w amxbans i sprawdzi godziny robienia ss. Tam znajduja sie wszystki ss/bany itp itd . Rowniez mozna sprawdzic to ile razy mail dany garcz zrobione ssy ;) Mam nadzieje ze pomoglem pozdrawiam SeT [1g] Paula <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali mi na u@ ze coś masz.Tradycyjnie zobaczyłem. Miałeś zejabi***** czita, jechaleś celownikiem po scianach dokladnie tam gdzie bylo pozniej sie pokazal i zaraz mial dedaWidziales niewidzialnych, nie miałeś oczu diabła.Tyle mojej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle graliśmy ponad 2 lata na diablo modach niewidzialnych widzimy praktycznie normalnie tylko trzeba wiedzieć czego szukać Wiecie co to manierzanie celownikem wroga jak namierzysz widać kolor czerwony lub niebieski więc się nie dziw że niewidoki padają jak muchy Jeśli niby miał ostrego czita to poproszę o demko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności