Skocz do zawartości

Spróbować nie zaszkodzi po raz 2...


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam

Wiek: 15 lat

Staż na forum: około 3 miesiące (nie udzielałem się na waszym forum za bardzo)

Doświadczenie w moderowaniu: 8/10 Miałem 2 razy Moderatora, 3 razy J@ i raz Administratora

Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: około od 2 do 4 godzin dziennie

Dlaczego właśnie Ty: Podania na moderatora zostały otwarte to znaczy że administracja potrzebuję pomocy w ogarnianiu serwera. Chciałbym im w tym pomóc odciążyć ich w swoich obowiązkach jak również Globalne moderatorki które mają pełne ręce roboty. Będę dbał o porządek na forum, należycie wywiązywał się z obowiązków jakie będę mi powierzone jako moderator tego forum. Na forum wniosę miłą atmosferę, a przede wszystkim ogarnę spam na forum w poszczególnych działach. Będę starał się angażować w to aby sieć była jedną z najlepszych w Polsce i na Świecie.

1. Brak Warów (Obowiązkowo) -Spełnione

2. Musisz mieć +15Lat(Obowiązkowo) -Mam 15 ale myślę że się nadam

3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) -Spełnione

4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) -no jeszcze trochę

5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) -Spełnione

6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) -Spełnione

7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) -Spełnione

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak Warów (Obowiązkowo) -Spełnione 2. Musisz mieć +15Lat(Obowiązkowo) -Mam 15 ale myślę że się nadam 3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) -Spełnione 5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) -Spełnione 6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) -Spełnione 7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) -Spełnione Jeteś z nami bardzo długi czas przybliżony do mojego ;DBardzo rozwinięte dlaczego jaKulture maszTAAAAAK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności