Jump to content
Ozcs(1)

Zmiana nicku

Recommended Posts

Albo zaczne inaczej. Skiperek wiem, że dałeś mi kicka za ten nick spoko rozumię. Ale jak zmieniłem nick i wbiłem na serwa to mnie wywwaliło z reasonem [Neo bans]Zmien nick. Nie wiem kto to dodał, ze jak zmienie nick to wywala z serwa ale proponuje to usunąć.

(Jak wbijam na serwer to na dole pisze zakaz zmiany nicku o to mi chodzi)

Ozcs

Tak ale jak daje bana z opisem zniama nicku to na 5 minut i zawsze musisz to odczekać ;p Albo coś masz nie tak xd

Nie chodzi mi o to!
W tym problem, że po zmiane nicku jak wbiłem na serwa to dostałem kicka jak miałem nick Ozcs, ale nie od Skiperka!

Chodzi mu o to ze zmieni nick przykładowo z mucha na mucha xd ale neo bans go wywala x powodem zmen nick.

Przecież on dał ci bana z powodem zmień nick i dlatego masz terazz tego bana tak długo aż nie wygaśnie

Odpowiedziałem już na to.

Skoro go z tego powodu wywala to ma bana dalej ^ ^

Neobans wywala tylko gdy wykryje bana, a nie z powodu na nick

Ale odczekałęm tego całego bana! Żaden nick nie miałem zbanowany i wbiłem na serwa i mnie wywalilo.

Miałem nick MordaWDupeZryjKupeSzmato odczekałem 10 min nawet (miałem bana na 5min od Skiperka), póżniej zmieniłem nick na Ozcs i NeoBans wywaliło mnie.

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Dostałeś już UB od siwego kilka(naście) minut temu

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines