Skocz do zawartości

Nie wiem jak to nazwać :D


SheeN

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak mam dużo wolnego czasu i mógłbym się zająć grafikom.Ale nie wiem jaki program pobrać.Szukam takiego który jest łatwy w obsłudze i można zrobić jakieś fajne avki/sygnatury.To pytanie kieruje do dobrych grafików nie do takich co robią prace na odwal :DI nie chce, żeby były komentarze zrób w ( paincie ). Nie pisz czegoś takiego, zachowaj to dla siebie :)Z góry dziękuje = ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Photoshop. Tylko photoshop. GIMP i inne pseudo-fajne programy ssą. Pobierz Photoshop'a CS5, ja zaczynałem od wersji CS3, potem CS4, a teraz CS5 i 6, GIMP'a nie tykałem w ogóle i jestem zadowolony. Podstawowe filtry i tak nie są godne uwagi w żadnym programie, więc najlepiej pobieraj PS'a, czytaj poradniki, oglądaj video-poradniki (ja się ze speed-artów dużo dowiedziałem ostatnio o web-designie). PS tak naprawdę nadaje się do wszystkiego - od ikon po grafikę użytkową (miałem okazję już nawet robić grafikę na samochód dostawczy i powiem Ci, wyszło świetnie, jak tylko dostanę fotki to wrzucę). Obsługa tego programu nie jest trudna, wystarczy myśleć logicznie, znajdź sobie najlepiej jakiś słowniczek pojęć to ogarniesz Photoshopa w mgnieniu oka :-) Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności