Skocz do zawartości

Prośba o UB


QcF

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ArcziArched 2.Nick admina który zawinił: Ziomek. 4.Data i godzina: 30.12.2012 ~15.40[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze![AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl[AMXBans] Powod: 'Reklama'[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:37052914'[AMXBans] Twoje IP: '89.75.131.144'[AMXBans] ======================================= Jedynie o co proszę to ub gdyż nie zostałem ostrzeżony. Na tym serwerze tyle się dzieje że nie widzi się czatu@ Piszę z konta kolegi gdyż nie mogę założyć swojego (Prawdopodobnie wina Gmail'a )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli była to przypadkowa reklama, nie mógł odrazu dawać bana na tydzień tylko np. 5 minut powód usuń binda... ale taki admin trudno. może było to kilka reklam? nie wiem, nie było mnie na serwie.. może jacyś świadkowie? wiedziałeś, że zlozysz skarge wiec mogles zrobic screena consoli co napisales przed banem.. bo tak niczego nie udowodnisz chyba ze osoby z serwa podpiszą sie tutaj.Proszę także o wypowiedź samego admina w celu wyjaśnienia tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem swiadom że miałem binda, sam go robiłem ale użyłem go przypadkiem ( mam go na - ) więc musiał go użyć przy wychodzeniu z menu coda. Ale tak jak pisałem wyżej.. nie dostałem zadnego upomnienia/ bądź bana na 5 min z takowym powodem.

 

[ Dodano: 2012-12-30, 19:43 ]

Kolega pożyczył moje konto na forum bo sam nie może dostać e-maila aktywacyjnego.

 

Jestem świadkiem tego zdarzenia. Ziomek powiedział , że to jest reklama ale upomnień nie dawał. Odrazu Arczi dostała bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności