Skocz do zawartości

Permik i to nie wiem czy nie za mało


gruby00010

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Cyber marian :P

2.Nick admina/gracza który zawinił: ZawodnikT
3.Admin/Gracz : Chory umysłowo
4.Data i godzina: 18.30-19.00 taka godzina lecz nie wiem czy dokladnie..4 sierp
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://przeklej.org/file/mp7PGr/Zawodnik.rar
6.Opis sytuacji:Nagminnie łamał regulamin,groził że "zabije" (chodziło mu ze w realu),śmiał się gdy pisałem że jeszcze raz taka sytuacja i leci ban,
 
Proszę o najgorszą karę jaką może dostać,GROŻENIE że zabije to już przesada a napewno na żadnym serwerze by mu to nie uszło na sucho, PERM i koniec... lecz róbcie co chcecie.I tak pewnie dostanie na 3h bana...
 
 
Odnośnie Marka Koniarka (Veb-nowy nick) nie jest tak łatwo mnie wyprowadzić z równowagi...Twoje podpuszczanie i obrażanie mnie Ci nie wychodzi... Też polecisz kiedyś...przyjdzie na to czas...
 
 
P>S : MYSLICIE ZE KUZWA JAK ADMA NIE MA TO MOZECIE WSZYSTKO !!! ?
 
 
BAYO i pzdr dla kozaków w necie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli ci grozi to idź na policję. Przepraszam ale nie zbanuje gościa za coś co pisze prawie każdy z was, admin ma się trzymać tabelki z banami. 

 

Wrzuć to na speedyshare bo tutaj się tego nie da w ogóle obejrzeć, czekać minutę na pobranie ^ ^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem kucze :x przesadzilem :D ale przesadzil calkowicie :D Morde cieszyl ze mu to lotto ze dostanie bana nawet i na 2 tygodnie bo jedzie z panienka nad jezioro na 2 tyg ... co mnie to obchodzi ale jezeli prawde mowil ze jedzie z mama gdzies tam to mu ban nie wadzi... wiec nie wiem co z tym fantem ...

 

 

Na policje nie pojde to jest glupota ;D juz wolalbym mu po ryju poklaskac...

 

Ja tu tylko sprzatam gosci ... :D od was zalezy na ile ma miec bana,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak ban za groźby :c ale może warto pomyśleć ? xD Tag czy siag ignoruj dziada i tyle :x

 

Wrzuć to na speedyshare bo tutaj się tego nie da w ogóle obejrzeć, czekać minutę na pobranie ^ ^

masz leniu :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wódz Tęga Pała sie wypowie ("\wyższej rangi :) ) joke:P ignoruje kazdego nie biore sobie wszystkiego doslownie, skargi pisze jak ktos przegina,ale jak widze grozby i wulgi sa dozwolone to pozdro ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności