Skocz do zawartości

anticheat? blacklisted? co z tym robić?


ibrnvski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam. Dziś miałem taki przypadek, że koleś wcisnął "niedozwolony przycisk". Spojrzałem i dałem mu jakiś czas pograć, sprawdzić jak gra. Chłopaczyna się rozbrykał i to ostro, przeszedłem na spect. Sprawdziłem jak gra, po czym sprawdziłem jego steam id na banid.pl. I okazało się, że ma bana na wielu innych serwerowniach - tego pod uwagę nie wziąłem, tu mógł faktycznie grać czysto, ale miał bana na anticheat.pl. Bez zastanowienia dałem PERMA chłopakowi, po czym napisał do mnie na steam - za co ten ban? Podesłał mi link jakiegoś innego konta, twierdząc, że nigdzie bana nie ma. Pokazałem mu jego prawdziwe konto na banid.pl i tłumaczył się, że - "takie konto tak jakby odkupiłem i nie grałem na żadnych cheatach". Ale powody do bana miałem dwa - niedozwolony klawisz - mogłem się sugerować że już jest odpalony - i ban na AC. Co tak na prawdę sądzicie o tych banach na banid.pl? Brać konkretnie pod uwagę to, że ma bana i z miejsca kolesia wykurzać z serwera czy nie? Bo rozumiem, że bany na innych serwerowniach nas nie interesują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega B4Rt faktycznie kupił steam z tym banem, bo adminuje u mnie na 45k jako NS, w podaniach pisał że nie ma steam, dostał Ub tylko i dlatego że to konto nie było zbanowane przez niego, tylko przez poprzedniego właściciela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie wiedział że jest ten ban, tak jak mówiłem, grał na NS'ie, więc nie możliwością jest to że dostał bana dzisiaj, jak kupił konto. Myślmy rozsądnie, żeby to nie odbiło się na osobach takich jak On. Sprawa została wyjaśniona od razu jak dostał bana. Wie co ma zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadzimy żadnej współpracy z AC/BL dlatego też nic nie mają do tej sieci prosze nie nakładać za to banów. Jeśli ktoś jest odpałem to i tak sie odpali u nas i dostanie bana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności