Skocz do zawartości

Podanie by nikośś ;)


Nikotyna

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Nikotyna
Wiek:18
Staż na Forum: Niecałe 2 lata ;P
Znajomość Regulaminów: Wiadomo że jest nie pisał bym podania jeżeli takowego bym nie miał ;)
Czas jaki możesz poświecić na forum: Pare godzinek spokojnie, wiadomo ze nieraz nie można siedzieć cały dzień, ale bd się starał być dla userów jak najczęscie dostępny.
Znajomość funkcji Moderatora: Jest byłem modkiem na paru forach już jednak ale poupadały lub po prostu administracja zachowywała się nieodpowiedzialnie.
Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Miły, sympatyczny, spokojny, komunikatywny, można sie ze mną pogadać.
Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Mam jednak jeżeli takowe mam od razu zwracam się tym do -_-, jednak miał bym parę pomysłów z których można było by skorzystać z nich na forum - serwerach.
 
Wymagania:
  1. Co najmniej 20 dni spędzonych na forum - niecałe jednak, nie będę specjalnie siedział i nabijał godzin mając tylko aktywne forum i myśle ze to mój plus niż minus.
  2. Przynajmniej 200 postów napisanych na forum +
  3. Konto na forum powyżej 4 miesięcy +
  4. Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat +
  5. Chęć pomagania innym użytkownikom +
  6. Czyste konto (Brak warnów) +
  7. Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum +
  8. Dobra znajomość regulaminów forum 
  9. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze nic do Ciebie nie mam ,  jestem na Nie.

Dlaczego? Ponieważ nie zapadles mi w pamieci.

Biegam tu i tam po forum, i nie widze za bardzo Twoich postow.

Osoba modka powinna byc rozpoznawalna , a Ciebie nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, większą aktywnością, to ty się nie wyróżniasz i nie mówie tutaj, żebyś miał 1000 postów +, bo nie chodzi o to, po prostu nie mam prawie styczności z twoimi postami. Moim zdaniem, nie jesteś osobą rozpoznawalną na forum, może osoby które są już na sieci długo, cię znają, ale jeśli chodzi o tych co są na forum miesiąc/dwa to wątpię. Plusem jest to, że jesteś już z nami długo, ale zobacz ile masz godzin online na forum... Obecnie jestem na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, bardzo mała aktywność na forum a juz nie wspomnę o prośbach o UB. Moim zdaniem lepiej zajmij się tym bo tam wgl cię nie widać a co dopiero jakbyś miał modka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty na okres próbny. DWA TYGODNIE! Chyba nie muszę tłumaczyć zasad :>

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności