Skocz do zawartości

Propozycja dla adminów FFA


Hajdzik

Frag movie Admin FFA  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie coś takiego??

    • Tak chcemy
      8
    • Nie nie chcemy
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony Mariola Rzeźnik aka Montażystka Wpadłem na pewien pomysł wraz z S}{aDoW'em i polaczkkkkkkk'iem

 

 

 

POMYSŁ BRZMI NASTĘPUJĄCO.

 

Czy jesteście za tym aby stworzyć Filmik który będzie przedstawiał Skill Adminów  Czyli tak zwany Frag movie 

 

oczywiście najpierw czekam na waszą odpowiedz czy chcecie takie coś czy nie.

 

Jeśli wszystko będzie dobrej myśli to dam wam znać kiedy macie mi wysyłać demka :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wami to nie ma co nagrywać :D

A jakby to wyglądało ? Przecież jakieś bardzo dobre akcje zdążają się raz na jakiś czas, a zwykłych akcji nie wrzucisz bo co to ma promowac? Pomysł sam w sobie fajny. Tylko ludzi potrzeba ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, why not.

Kto konkretnie się za to weźmie i sklei wszystko do kupy?

Mariola Rzeźnik aka Montażystka

 

Ja też chcę być :C też jestem Adminem ale bez flag i rangi to się liczy co ? :D

To jak zdobędziesz admina, dołączysz do filmiku. Przecież nie będziemy robić wyjątków dla graczy, bo jeszcze inni będą źli - "-skoro on ma to dlaczego my nie, fajny pomysł". Chodzi o pokazanie Administracji serwera z jak najlepszej strony, a jednocześnie ograniczyć pracę montażu do minimum - 13 czy 14 Adminów i ich najlepsze akcje, to też nie mała robota. Szacunek dla Hajdzika, że chce to zrobić.

 

Z Wami to nie ma co nagrywać :D

A jakby to wyglądało ? Przecież jakieś bardzo dobre akcje zdążają się raz na jakiś czas, a zwykłych akcji nie wrzucisz bo co to ma promowac? Pomysł sam w sobie fajny. Tylko ludzi potrzeba ^^

Lepiej pokazać skill w FFA niż poziom klasy w CoD 350lv :)

Rozwiązaniem tego problemu będzie wycinka najlepszych akcji z demka. Trzeba będzie je po prostu wysłać. - tak sądzę z tego co wczoraj o tym rozmawialiśmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysł ! Odpalę dziś WH AKA SŁUCHAWKI REWOXA i jak cos będzie ciekawego to będę podsyłał.

 

// większość adminów coś tam gra, ale jak gracie dość PRZECIĘTNIE to myślę, że nie ma co się zgłaszać. Nie myślcie, że chodzi mi o Syske (jeszcze trochę mixów z nami i będziesz mocno oporowa ;3 ) bo nie tylko o Nią. (nie będę po nickach wymieniał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony Mariola Rzeźnik aka Montażystka Wpadłem na pewien pomysł wraz z S}{aDoW'em i polaczkkkkkkk'iem

Z tej strony Mariola Rzeźnik......WPADŁEM na pewien pomysł....

Ja pitole Mariola jest babochłopem :OOO

 

//sorki za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadoł albo po prostu założyć temat z tym i niech jakaś 1-2 osoby się tym zajmują. Np. gram sobie dziś i zrobiłem jakąś dobrą akcje i pisze w temacie, że taka godzina i taka mapa, ktoś kto tym się zajmuje pobiera demo i wycina akcje. I może lepiej by było jakby każdy mógł wziąć w tym udział, nie tylko admini. Tak może przy okazji jakiś konkurs na najlepszą akcje na FFA ;> (Damianku) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadoł albo po prostu założyć temat z tym i niech jakaś 1-2 osoby się tym zajmują. Np. gram sobie dziś i zrobiłem jakąś dobrą akcje i pisze w temacie, że taka godzina i taka mapa, ktoś kto tym się zajmuje pobiera demo i wycina akcje. I może lepiej by było jakby każdy mógł wziąć w tym udział, nie tylko admini. Tak może przy okazji jakiś konkurs na najlepszą akcje na FFA ;> (Damianku) 

Nie lepiej żeby podesłał od razu demko?

Myślę, że nikomu nie będzie się uśmiechać szukanie demka po 2-3 dniach..

 

Hajdzik ma wszystkie demka obejrzeć, wyciąć, a następnie dodać do filmiku promującego? Niezbyt o to Nam chodzi. Dlatego postanowiliśmy by brali udział tylko Administratorzy serwera (i tak najczęściej to właśnie oni otwierają).

 

Co do pomysłu z konkursem, jeżeli ludzie będą zainteresowani, to dlaczego nie.. problem może być z nagrodą - znów ktoś ma sponsorować wygranej osobie Vipa? Myślę, że na razie wystarczy vip pochodzący z najlepszego admina na serwerze i wstrzymany do września turniej, gdzie nagrodą jest cs:go.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zrobic konkurs i rozreklamować na forum "wybrana akcje". Wszystko zalezy od was; )

Nie mi chodziło tylko o to aby zrobić filmik w którym będzie pokazany skill adminów grających na ffa

 

https://www.youtube.com/watch?v=ljzwrJnlSLE-> cos podobnego do tego  tylko inny wstęp 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności