Skocz do zawartości

Wywiad z Neffiu - Adminem pełnym zainteresowań.


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461677665__neffiu.png

 

 

Gość: Neffiu

2i889p0.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/9028-neffiu/

 

 

Redaktor: S}{aDoW

2v2jq5v.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/7926-sadow/

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj w kąciku redaktorskim gościmy Administratora Call of Duty Mod 4001, Neffiu. Jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

 

- Mam na imię Maciek, mam 16lat i pochodzę z Radomia.

 

 

Może opowiesz coś o swoim mieście? W internecie krążą plotki, że Radom nie jest ciekawym miastem, postaraj się byśmy sądzili o nim inaczej.

 

 

- Nie jest to jakaś duża miejscowość w porównaniu do Warszawy, ale ma swoje uroki. Zawsze znajdzie się miejsce na jakieś zabawy. Niedawno wyremontowali nam fontanny, ale patrząc na nasze fontanny i te z Wrocławia to szału nie ma. Radom nie jest za ciekawym miastem, nie ma zbyt dużo atrakcji. Najgorszą rzeczą w tym mieście jest zbyt duża ilość biedronek.

 

 

Znam ten ból, u siebie w okolicy mam jakieś 3-4biedronki... idziesz aktualnie do szkoły średniej? Jaką wybrałeś i dlaczego akurat tą?

 

 

Tak, zgadza się. Wybrałem technikum, ponieważ łatwiej po jej ukończeniu znaleźć prace.

 

 

Jakie technikum wybrałeś? Czy jest ono zgodne z Twoimi zainteresowaniami?

 

 

- Technikum informatyczne, lecz także chciałem iść do plastyka. Odkąd pamiętam zawsze interesowałem się komputerami i sprawami związanymi z nimi.

 

 

Rozumiem, szczerze powiedziawszy gdzie nie spojrzę, tam widzę informatyków. Czy nie sądzisz, że taki przesyt tego zawodu może w niedalekiej przyszłości spowodować problemy na rynku pracy?

 

 

- Możliwe, ale teraz wszystko staje się skomputeryzowane. W każdej firmie teraz potrzebni są informatycy. Problemy na rynku pracy zawsze będą ze względu na zbyt wielu chętnych i to nie tylko z tym zawodem.

 

 

Obyś miał rację. Czy interesujesz się czymś jeszcze oprócz informatyką i komputerami?

 

 

- ojj dużo tego jest, ale nie będę cię zanudzał. Interesuje się anime,mangą,grami komputerowymi,sportem i gotowaniem.

 

 

Ależ skąd, zajmijmy się najpierw gotowaniem, ponieważ to ono mnie najbardziej zainteresowało. Gotujesz w domu? Dlaczego akurat kuchnia należy do Twoich zainteresowań?

 

 

- Tak, tylko wtedy gdy nie ma rodziców w domu. Jak byłem mały zazwyczaj musiałem czekać na rodziców aż przyjadą z pracy i coś przygotują, ale po jakimś czasie samo przyszło że zacząłem gotować (wujek google sporo pomógł). Teraz gotowanie sprawia mi przyjemność dlatego zacząłem się w tym bardziej zagłębiać.

 

 

Przyszła partnerka z pewnością będzie Ci za to wdzięczna, że czasem ją wyręczysz w tym dla niektórych kobiet smutnym obowiązku. Uprawiasz jakiś sport?

 

 

- W tej chwili tylko rekreacyjnie. Kilka lat temu byłem lekkoatletą. Zdobyłem tak kilka medali, ale jakoś nie kręciło mnie bieganie przez płotki i tego typu rzeczy. O ile dobrze pamiętam potem była piłka nożna. W wieku 10lat zacząłem grać w klubie "orlik-radom" jako obrońca, ale trener widział we mnie bramkarza i tak się stało, całkiem nieźle mi szło na tej pozycji ale po 2-3 latach mi się znudziło i zaprzestałem grać.

 

 

Porzucenie sportu na rzecz przyszłości związane z informatyką, ciekawe. Posiadasz wiele zainteresowań, powiedz Nam; Czy masz dziewczynę?

 

 

- Niestety nie mam, lecz liczę ze to się zmieni w najbliższej przyszłości

 

 

Jaki jest według Ciebie ideał kobiety? Możesz uwzględnić wygląd, osobowość.. co tylko chcesz.

 

 

- Nie mam ideału. Dla mnie kobieta powinna być miła, towarzyska i kulturalna. Nie lubię kobiet które robią coś na pokaz żeby się komuś podlizać.

 

 

Rozumiem, jakie lubisz filmy? Preferujesz kino akcji czy jednak dramaty? Masz swoją ulubioną produkcję?

 

 

- Szczerze nie oglądam tv i nie chadzam do kina, ale bardziej preferuje kino akcji.

 

 

W takim razie preferujesz książki? Jeżeli nie posiadasz ulubionego filmu, to może znajdziesz ulubiony tytuł czytelniczy?

 

 

- Książki? tylko fantasy i horrory. Jedną z moich ulubionych książek jest Wiedźmin.

 

 

Rozumiem. Co jak co, ale muzyki raczej słuchasz, prawda? Jaki jest Twój ulubiony zespół lub wykonawca? Który z gatunków muzycznych najbardziej Ci przypada do uszu?

 

 

- Oczywiście, bez słuchawek nie ruszam się z domu. Jeśli chodzi o gatunek muzyczny to reggae i rap. Moimi ulubionymi zespołami reggae są Wice Wersa i Natural Dread Killaz, a z rapsów to bedzię słoń,kaczor,kuban,ak-47,chada i 3wymiar

 

 

Ile wydajesz na sprzęt? Wolisz szybko zakupić słabą mysz lub słuchawki czy jednak starasz się oszczędzić pieniądze i zakupić coś porządniejszego by starczyło na dłuższy okres czasu?

 

 

- Już nie muszę wydawać na sprzet zbyt dużej ilości pieniędzy, ponieważ większość potrzebnych rzeczy już mam. Wole zaoszczędzić i kupić coś porządniejszego. Lepsza jakoś i wytrzymałość droższych produktów jest zaskakująca . W rodzinie jestem znany człowiek destrukcja , potrafię zniszczyć wszystko. Mam już swój sprzęt dobre kilka miechów i jeszcze żyje.

 

 

Ja również staram się o wszystko dbać.. ale zazwyczaj wychodzi jak zwykle. Od kiedy grasz w cs 1.6? Jak wyglądały Twoje początki?

 

 

W 1.6 gram od 5lat, steam z cs'em mam niestety tylko rok. Początki wyglądały tragicznie. Nic nie mogłem strzelić. Zacząłem ćwiczyć i nieco poprawiłem umiejętności, ale to nadal nie było to co chciałem osiągnąć wiec zacząłem ćwiczyć celowanie na serwerach aim/fy/awp, po kilku miesiącach zacząłem grać mixy i wszystko było elegancko

 

 

Jak sądzisz, dlaczego wiele graczy, którzy dopiero zaczynają grę w Counter-Strike mają tak dużo problemów? Uważasz że to przez mechanikę, modele postaci czy po prostu inne tytuły gier fps rozpieszczają gracza w postaci różnego rodzaju ułatwień?

 

 

- Wydaje mi się że to wina innych gier fps. Sam ostatnio mam problemy wgrać się w cs 1.6 ,ponieważ przyzwyczaiłem się do ustawień z cs go.

 

 

W takim razie zaraz przejdziemy do kategorii pytań dotyczących forum oraz serwerów cs-classic, ale najpierw chciałbym Ci zadać parę krótkich pytań.

 

 

Jaka jest Twoja ulubiona broń oraz mapa w cs 1.6?

 

 

- Moja ulubiona broń w 1.6 to awp i scout, a mapa to wszystkim znana de_dust2.

 

 

Wolisz serwery klasyczne bez wszelkich modyfikacji czy jednak mody?

 

 

- Rok temu siedziałem tylko na only awp, ale 6miesiecy temu przerzuciłem się na cod moda i gram do dziś. Jeśli chodzi o cs go to tylko gra bez modyfikacji.

 

 

TT czy CT?

 

 

- TT

 

 

W porządku, przejdźmy już do pytań o forum. Opowiedz, jak wyglądały twoje początki w cs-classic? Dlaczego postanowiłeś się zarejestrować?

 

 

- Jak napisałem powyżej dołączyłem do cod moda 4k1 6 miesięcy temu, pograłem chwile i dostałem bana od Siwego za "zmienne ip". Byłem zszokowany tym bo nigdy przedtem nie grałem na cod modzie. Zarejestrowałem się tylko po to by dostać ub. Po kilku tyg grania i ciągłego pisania do Siwego o cheaterach na serwerze, zaproponował mi bym złożył podanie. Zrobiłem jak pisał i jestem tu z wami do dziś.

 

 

Dlaczego akurat 4k1 CoD-Mod a nie 350 czy 45k? Co Cię w nim zainteresowało na tyle, że postanowiłeś zostać?

 

 

- Znajomy mnie zaciągnął do gry na tym serwerze. Serwer mi się spodobał,ponieważ panowała tu miła atmosfera.

 

 

Co sądzisz o innych serwerach? Grasz czasem na nich? Powinny w jakimś stopniu zostać zmienione byś się nimi zainteresował czy po prostu przyzwyczaiłeś się do 4k1?

 

 

- Niestety nie grałem tylko na bf2 i dr, ale sądzę że są świetne tak jak ich administracja. Czasem się zdarza zagrać na odstresowanie. Wydaje mi się że przywiązałem się do 4k1 i nie chce go opuszczać, jeżeli starczy mi czasu na pewno znajdziecie mnie na innych serwerach Cs-Classic.

 

 

Czas na niestety ostatnie pytanie Twojego wywiadu. Co sądzisz o aktualnych zamianach na forum? Czy są potrzebne cs-classic?

 

 

- Aktualne zmiany na forum idą w dobry kierunku. Czy są potrzebne ? Oczywiście że tak czymś trzeba przyciągnąć nowych graczy

 

 

Rozumiem. Mam nadzieję, że inni użytkownicy forum również mają podobne zdanie co do zmian. Bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas oraz za chęć udzielenia wywiadu. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

 

 

Dziękuje za poświęcony mi czas. Chciałbym pozdrowić:

Pride Gemcia Pebble Inke PaPkU Rybaka -_- Kryptona BezImiennego Miverse Daniela Ariocha Jaskiera Kozaka nieobecnego już Siwego wszystkich nie wymienionych i ciebie S}{aDoW

 

 

Bardzo dziękuję za pozdrowienia. Ja ze swojej strony już niestety kończę, na razie.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności