Skocz do zawartości

[BAN]Odwołanie


69.

Rekomendowane odpowiedzi

0:20 smoke i dokładna pesta w głowe? Normalna akcja ,(Według mnie ) ,jeżeli widzę smoke to strzelam seriami /full auto w smoke to ,że był hs to  czysty fart.

 

0:47 bardzo szybka reakcja na przebiegający model, słuch? Nie pamiętam tego ,może info dostałem lub usłyszałem ,nie mam pojęcia.

 

3:10 dokładny skanik w model, rozumiem, ze było info, ale zeby tak dokładnie ,dostałem info skan jak skan tym razem z efektem na +.

 

4:50 po co jechac po swoim? nie rozumiem -

 

4:50 chyba za szybko Myszka Logitech M705 szybkie to jak ,brzydko mówiąc "kutas w cipe" :D

 

5:05 model

 

07:08 bez zastanowniea i zadnego zachomowania rusza na model : Może przypadeg ? Myszka tak poszła ? nwm

 

07:20 wyczekuje na awp / esp?, następna akcja to fart? Ja tu widze specjalne podejscie do krawędzi a następnie dokladne skany w model Normalna akcja (jak dla mnie) mierzenie jak mierzenie znam mapę

 

7:52 model. Przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam czy pan ma coś z głową ? tak od urodzenia ? a może jakiś nie przyjemny wypadek ? "przypadek" "fart" ... bitch please -.-

 

0:20 na HLTV nie widzę sg, ale jeśli nie było widać tego tt w domku a on tak strzelał +b

4:50 dziwna +/-

4:50 szybka myszka, zabił XDD okropnie spalona akcja +b

7:08 przypadeg? nie sondze, modelix dobry +b

7:20 całą akcje się pali, że ci nie wstyd się z tego tłumaczyć ... +b

7:50 hmmm... ty jesteś przypadkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie masz WH i to widać nawet jakbyś miał dobre słuchawki to nic nie pomogło bo cały czas było słuchać strzały i kroków nie było słyszeć dziwnie skanowałeś próbowałeś udawać że nie masz wh padająć i twoje tłumaczenie że myszka sama poszło to aim który ustawiłeś na ciało tyle w temacie dziękuje dobranoc panu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko i na temat. Zmieniasz serwery jak skarpetki , myślisz że dostaniesz ub , mimo że masz wh? - oj nie , nie tym razem moj drogi.

 

wchodzisz na serwer i naciskasz F9 - no to jak ty mi to wytlumaczysz? zawsze jak wchodzisz na serwer to wciskasz F9.

 

ogladajac rozgrywke twoja na dd2 ladnie skanowales modelowo. Wychodzisz wtedy ,gdy tylko jest wolne , dziwne jest to dla mnie.

 

jeszcze zakladasz temat z odwolaniem , ktore i tak zostanie odrzucone. Myslisz , ze nieogladniemy demka ? niestety , ale mylisz sie. Po ogladnieciu demka , stwierdzam ze jest to niemozliwe ze ty wiesz gdzie kto jest , jak ja majac sluchawki z "Krakena" nieslysze jak ktos idzie na shifcie , a ty slyszysz nie wiem jakim cudem .

 

dla mnie sprawa jest prosta ,

kolega powinien dostac bana , rowniez jak i na siec za probe oszustwa administracji cs-classic. No to tyle ode mnie , czeeeść.

 

pozdrawiam ,

Haze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności