Jump to content
Daniel.!

Propozycje

Recommended Posts

Co wy na to żeby dodać na DR taki radar który by pokazywał jak szybko się poruszamy?

Dzisiaj został wgrany timer, a w zestawie z nim był już taki licznik speeda, mam nadzieję że owy licznik wystarczy :)

Screen

pre_1465666739__speed.png

Edited by WujoS

Witam , ostatnio doszedłem do pewnego wniosku że gracze idą na "darmoszki" tzn. Darmowy vip itp. Moja propozycja prezentuję się tak - Co miesiąc bądź w innych terminach podlicza się Topkę map , czyli sprawdzamy jacy gracze mają najwięcej najszybszych przejść i te osoby dostają Vipa na daną ilość czasu Na przykład - 1 miejsce ; Miesiąc . 2 Miejsce ; Tydzień . 3 Miejsce ; 3 dni

Witam , ostatnio doszedłem do pewnego wniosku że gracze idą na "darmoszki" tzn. Darmowy vip itp. Moja propozycja prezentuję się tak - Co miesiąc bądź w innych terminach podlicza się Topkę map , czyli sprawdzamy jacy gracze mają najwięcej najszybszych przejść i te osoby dostają Vipa na daną ilość czasu Na przykład - 1 miejsce ; Miesiąc . 2 Miejsce ; Tydzień . 3 Miejsce ; 3 dni

Dobry pomysł tylko trzeba jeszcze trochę graczy na serwer przyciągnąć i pomyślimy nad takim konkursem :)

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines