Skocz do zawartości

Propozycje


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

1.Dodać plugin na wyrzucanie graczy AFK
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=708265?p=708265
nie wiem czy dobry

2.Zablokowac kupowanie auto-snajpy poto by ludzie nauczyli sie troche grac czym innym i nie szli na latwizne i zwracaja uwage ze glownie u nas graja osoby ktore zaczynaj przygode z cs:go i wchodza odrazu pod celownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja osobiście jestem na nie, ponieważ vip i TP to nie jest najlepsze połączenie, zresztą tp bez vipa nie jest do utrzymania dla osoby która jeszcze nie pracuje. Co do tych 2 map to może będzie to serwer Onlydd2/mirage/inferno ponieważ te mapy są grane najczęściej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie map takich jak dd2/mirage/inferno i nuke to moim zdaniem bardzo dobry pomysł :D Mapy urozmaicą rozgrywkę i dzięki nim przybędzie na pewno wiele graczy :D Jak każdy z nas wie, na serwerze nie jest najwyższy poziom. Gdyby zostały dodane nowe mapy gracze mogli by nauczyć się taktyk i gry na innych mapach niż dd2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tam wyżej porponowany był konkurs na top akcje, według mnie to fajny pomysł tylko trzeba go dopracować. Uczestnicy by musieli nagrać demo lub podać datę dema ja mógł bym obrabiać filmiki a jakieś wybrane osoby lub wszyscy by głosowali która akcja najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam wyżej porponowany był konkurs na top akcje, według mnie to fajny pomysł tylko trzeba go dopracować. Uczestnicy by musieli nagrać demo lub podać datę dema ja mógł bym obrabiać filmiki a jakieś wybrane osoby lub wszyscy by głosowali która akcja najlepsza.

Na razie organizowane są dwa konkursy -> http://forum.cs-classic.pl/topic/30634-2-konkursy/

 

Ogólna idea obrabiania tych dobrych momentów i wstawienia w jeden frag movie to dobry pomysł. Pomyślimy nad tym konkursem po zakończeniu tych dwóch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mozna by zmienić round soundy jeśli miałbym zrobić nie ma sprawy :)

Jeśli miałbyś chwilę to możesz zrobić paczkę dziesięciu rs'ów o długości 15s, to wgra się inne :)

 

 

Może zrobimy jakiś dział na forum z wymianą skinów z dropa? 

Nie potrzebny ten dział. Od tego jest csgolounge, do tego skiny z dropu to zwykle wartość 5-10 centów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@@Przepraszam, że nie edytowałem poprzedniego postu ale poprostu mi się zbugowało i nie mogłem edytować.

 

Tutaj masz kilka przykładowych moich starych rsów, wybierz sobie jakieś jeśli będzie ich zamało to dorobie :)

 

http://www25.zippyshare.com/v/MDCPfLaH/file.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@xKardzio Powiększe slotów z 25 do 28/30 jest wielką głupotą moim zdaniem. Ponieważ przy większej ilości graczy na serwerze będzie co runde tylko rasz 0 taktyk 0 komunikacji gra już nie nie będzie taka przyjemna na tym serwerze. Trudniej będzie utrzmać ten serwer oraz dużo ludzi woli grać na serwerach 25 slotowych niż na 32 ponieważ jest tak zwana swoboda ruchu że tak powiem.

 

A co do twojego wbijania przy posiadaniu vipa, wpisz w konsoli connect 91.185.185.20:27161 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności